Обсуждение фильмов и трейлеров к ним..
  • KON
    Польская короткометражка - про Ягу и тд...

• Bulba
    Мне показалось что это трейлер какой-то игры. Не?
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Только на роль этого кренделя надо было Богуслава Линду :-D
    I Want to Believe
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Вчора мені захотілося подивитися якесь кіно про ЛЬОТЧИКІВ .... і щоб поршневі літаки ... і щоб друга світова ... Наткнувся на серіал " Небо в вогні " російського виробництва .

Я довго бився в конвульсіях , сльозно захлинаючись істеричним сміхом ... кіно про війну , про горе , про смерть ніби то мало б викликати сер"йозні емоції , але (%) , нажаль , реакція моя була протилежною . Фільм створений із повного набору " духовних скрєп !!! Просто взяли всі " скрєпи " і практично беззв"язно впихнули в один воєнний серіал . Нікому не рекомендую потратити бездарно свій дорогоцінний час як це зробив я . Хоча було весело , віскарь зробив свою справу :beer :beer :beer
  • Valabuev
    Жуть.
  • kosarkosar
    Так этот сериал ещё с 2010 года крутили. Ничего особенного.
  • Akupaka
    Після слів 'російського виробництва' потрібно було вимкнути телевізор.
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Не выключить, а выбросить :-D
    I Want to Believe
    Спасибо сказал 1Valabuev
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Телевізори повикидав ще в 2012 -тому :-D , а монітор шкода , новий , 27 дюймів :-D
  • WolfieWolfie
    Глянул давеча "Альфа" и "Пес под прикрьітием". (ага, тестировал проектор на стену).

"Альфа" слаб. Ну вот от слова целиком. Не "плохой", но слабьій. Нелогичность, кастинг, нелогичность, и не лучший кастинг. Ну и нелогичность. Понравились картинки с кремнем, и один вротостепенньій персонаж. Жаль.

"Пес под прикрьітием" - рядовая американская комедия, с рядовьім сюжетом, и несколькими смешньіми шутками (возможно, понятньіми только собачникам). Детский скорее.

Пребьіваю в ожидании "Da hong zha", "Викраденої принцеси" і "Викингов".
    Don't panic! С ув. Я :)
  • Akupaka
    Я також глянув Альфу. Навіть дружина була розчарована, вона сподівалася, що буде над чим поплакати, але... сюжет виявився надто слабким.

Зі: шкірянки у них були надто сучасними на вигляд.
  • KSheriffKSheriff
    Можу порадити до перегляду "Mr. Church" - в прокаті так і називається - "Містер Чьорчь". Дуже добрий сімейний фільм про життя. Не комедія, хоча і грає Едді Мерфі.
    Здивувало, взагалі те, що і цілому фільмі я не знайшов жодного негативного персонажа :) Самі добрі люди :)