Потрібна допомога технічних спеціалістів у роботі над платформою БПЛА
 • Akupaka
  Сообщений: 9,959Symbol


  Короткий огляд платформи безпілотного літального апарату (БПЛА) що ми розробляємо для потреб армії.
  Друзі, колеги, розробники, інженери, тестувальники, радіоелектронщики, фахівці області мас-медіа і реклами, проектні менеджери, технічні райтери та врешті решт благодійники, меценати та волонтерські групи, НАМ ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА для завершення кінцевого етапу розробки та створення процесу безперебійного виготовлення високотехнічних безпілотних літальних апаратів яких так потребує наша армія.
  Всім нам відомо наскільки високий рівень підготовки отримали наші артилеристи упродовж війни на сході нашої країни. Але не маючи "очей" - високотехнологічних безпілотних апаратів, артилерія не здатна нас захищати.
  Безпілотник що ми розробляємо, є високотехнологічною розробкою військового призначення, для завершення його розробки нам потрібні висококваліфіковані фахівці у сфері електроніки та інженерії, програмування (Python, Java, C/C++, OpenCL, JS, multithreadding, QGIS, XWiki). Нам потрібні проектні менеджери здатні налаштувати та налагодити процес розробки безпілотника. Нам потрібні фахівці у області масс-медіа та реклами для розповсюдження інформації про проект широкому загалу. Будь ласка поширюйте інформацію про наш проект. Також нам потрібне фінансування, тому для всіх небайдужих:
  Карта Приватбанка - UAH
  5168 7423 5014 3727
  Карта Прокредитбанка - USD
  4334 2380 0131 2326
  Дмитро Сурду
  Телефон 093 552 00 27