Автомобілі
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    Рома, а когда закон, что-то запрещает, но в случае нарушения, предусматривает только штраф и последующее разрешение? И этот штраф уже заплачен всеми. Боюсь тебе некого будет е#@*.
    Если сложно понять, представьте что в трамвае без талончика ездить нельзя. За это - штраф. Но если, ты штраф заплатил, то едешь в этом же трамвае дальше.
    ЗЫ но это походу опять за рыбу гроші..
    wtg
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Максе, я нічого не зрозумів зі сказаного тобою зараз =)

    Уявімо собі клуб по інтересах, інтересом якого є вбивство якихось людей. Клуб має багато членів, кожен вже вбив декількох. Через якийсь час про клуб стає відомо. Але не відомо точний перелік осіб. Влада намагається знайти спосіб зупинити діяльність клубу і покарати членів. Але клуб стверджує, що його членів вже багато і намагається пролобіювати законодавчий акт, що члени цього клубу не повинні сидіти за вбивство, а лише сплатити 255 грн адмінштрафу. Клуб шантажує владу, перекриваючи дороги і т.п.
    Тепер, уявімо, що ти депутат, твій голос вирішальний. Твій вибір?
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    Сравнил как говориццо ж с
    wtg
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Тобто, твій приклад з талончиком в трамваї чимось краще описує ситуацію?))
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    Сходу сравнивать автомобилистов с убийцами я как-то не могу, сорри. И ты ж сам ездишь за рулем. О_о
    Если бы я был депутатом, то как минимум не торговал еб@лом манипулируя недоплаченными пенсиями, отечественным автопромом, рабочими местами , сразу после того как принял на карман взятку от Васадзе или еще от какого поца.
    wtg
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Максе, не потрібно з'їжджати на популістів! =)
    Люди, які займаються 'доставкою' і продажем блях не мають ніякого відношення до звичайних людей, це бізнес, який крав, обманював, а тепер шантажує і вимагає прощення для себе, прикриваючись дурнями, що купилися на 'дешеве авто з Європи'.
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Не подобається порівняння з клубом вбивць, нехай буде клуб неплательщиків за комуналку, що обросли боргами, а тепер вимагають списати борг. Нікого не нагадує?
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    Рома, ты с самом деле не понимаешь, что такое закон? Еще раз: закон разрешает ездить на евробляхах после уплаты штрафа за превышение сроков транзита в 10кгрн. То что это в разы дешевле растаможки, да - дырка. Но такой закон. Отмените его или напишите штраф сравнимый с растаможкой и бляховодов не будет.
    wtg
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Я не розумію чим моя пропозиція погана? І про що ми сперечаємося, якщо говоримо не про це?
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Это все лирика. Просто наш народ не привык жить по средствам. На этом строится психология продаж пылесосов Кирби.

    Знаете про такие пылесосы и целевую аудиторию? :)
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Я ща мерина собираюсь ставить на долгий ремонт, так смотрю такие корчи, что капец. И ниче, корона с головы не падает. :-D
    I look inside myself and see my heart is black..
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    Я на таком езжу уже тучу лет и ниче. Правда на работе не понимают :D
    wtg
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Я вчера "двойку" за 700 у.е. смотрел и она даже "ездяет" :-D
    I look inside myself and see my heart is black..
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    Кукарека жжот

    Про "бляхарей" еще.

    Уникальность проблемы состоит в том что она терминологическая. Нет никакого феномена "евроблях", как и самой проблемы. Вместо того есть феномен укроблях. Когда правительство установило вообще абсурдные правила ввоза и пошлины, нигде более не существующие. Несмотря даже на участие в нескольких сразу зонах свободной торговли (ага, по СНГ включительно). Что кстати вызывало не раз довольно резкую реакцию всяких междунароных организаций. Феноменом и нонсенсом является то, что подобным образом уряд защищает (и даже развивать пытается) производство автомобилей которые вообще не удовлетворяют никаким стандартам, ни экологии ни безопасности. Совсем никаким. И тут вопрос стоит даже не про эксплуатацию этих поделий, а о их ПРОИЗВОДСТВЕ. Нонсенсом является то что вся промышленная и регуляторная политика что строилась в расчете на рынки "стран третьего мира" постсоветских, что ныне все в ТС, то есть контролируются РФ де-факто и де-юре не только не была пересмотрена в связи с еще экономическими войнами (при Януковиче еще) когда те рынки были потеряны, но даже и с началом аннексий и прочей "горячей фазы". Как минимум три года у них было для того что бы откорректировать политику (да и саму стратегию) державы в этой области, но что мы видим? Мы видим полную бездеятельность государства, фактический крах отрасли (с паденьем производства до нуля), мы видим средний возраст автотранспорта в 20 с хером лет, что круче чем во многих странах Африки и катастрофическое качество автопарка, ибо он состоит не столько из 30-летних мерседесов сколько из 40-летних жигулей... И полное нихеранеделанье державы. Вот это настоящий феномен, вот что нужно обсуждать. А не мифические "интересы бюджета". Бюджет там нихера не потерял, ибо то что на бляхах ввозится - оно вообще налогами не облагалось никогда и никакими, они же их не облагать хотели, а запрещать. Вот феномен то в чем. А уж никак не в "евробляхах"... Не "бляхари" тут есть явлением и феноменом а #жадныепидарасы, вот в чем фокус. Тот фокус который нам настойчиво хотят сместить куда-то. Но уже просто некуда, ибо очевидного не замечать уже по сути невозможно.
    wtg
    Спасибо сказал 1Valabuev
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    Как то так.

    .
    Тем временем за грандис дают 6500...
    Капец какой-то :)
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    Есть вин автомобиля и его "красные" номера, как проверить ч ним все в порядке? Нет обтяжень и все понятно с собственником?
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Феномен евроблях в том, что люди берут авто, которое не в состоянии содержать и обслуживать. Ибо запчасть, что на авто с украинской регистрацией, что на бляху стоит одинаково. А в%%бнуться хочется.

    У меня товарищ одно время торговал копиями дорогих телефонов и часов. При чем, не впаривал их как оригиналы, а продавал именно как копии. Вы даже не представляете сколько у него было клиентов. Даже я окуел. Вот вам и "феномен евроблях" - желание понтов не по средствам.
    I look inside myself and see my heart is black..
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Ага , надивився я вже на власників Х-5-тих з державною реєстрацією ..., бляхарі віддають легше гроші за ремонт чим пасани на крутих тацях і можеш не повторювати ту дурню про неспроможність бляхарів ремонтувати авто
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    Бляхарь не вкидывает бабки по первой и простой причине - машина в подвешенном состоянии. Завтра она вполне сможет поехать на разборку и цена будет одинакова, поменял он по кругу ходовку или нет..
    А Х5 то еще г0вно, в плане выкачивания бабла.
    ++Хотя еффект понтов , да, таки у наших людей есть.
    wtg
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    grun :: Бляхарь не вкидывает бабки по первой и простой причине - машина в подвешенном состоянии


    И с какой целью тогда он покупает подобное авто?

    бляхарі віддають легше гроші за ремонт чим пасани на крутих тацях і можеш не повторювати ту дурню про неспроможність бляхарів ремонтувати авто


    Тю, я с автомеханиками общаюсь как вживую, так и на тематических автомобильных форумах. И не с одни-двумя а гораздо бОльшим количеством. Ты удивишься, но у них тоже есть так называемый "феномен бляхи".
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Ну, вот, например, рациональные мысли.

    1. Я теж вважаю, що українці, зважаючи на загальний рівень доходів, мають мати можливість придбати нормальний, але відносно недорогий автомобіль, тому я вважаю, що потрібно знизити мита на б/в авто.

    2. Я теж вважаю, що автомобіль не розкіш, а засіб пересування. Тому, я логічно зв'язую пункт 2 з пунктом 1, стверджуючи, що українці мають мати можливість ввозити недорогі б/в автомобілі з-за кордону.

    Тобто, коли українець ввозить старенькі б/в автомобіль Рено, Пежо, Фіат, Опель, інші моделі недорогих седанів - це нормально, це не розкіш, а засіб пересування.

    Але коли ох..євші тягають Рендж Ровери, Лексуси, Х5 на бляхах, то це зовсім не про "засіб пересування", це про розкіш за яку потрібно платити по повній.

    Тому, так. Українець повинен мати можливість подорожувати по Україні і світу, відтак має можливість придбати недорогий малолітражний седан. Все інше - досвіданія. Бо все інше, це не засіб пересування, а розкіш. Це перша умова.


    І друга умова: Українці так люблять розказувати про низькі податки на купівлю авта в ЄС і дешеві автомобілі там. але чомусь зовсім не люблять розказувати про те, що європейці платять немалі податки за утримання цього старого автомотлоху, Я не пропоную вводити податок на старі авто (як то є в ЄС і про що так забувають всякі євросилісти з вибірковою сліпотою), я пропоную, щоб другою умовою придбання б/в авто в ЄС по знижених митних ставках була відсутність мотлоху.

    Тобто, якщо в тебе є копійка і ти хочеш авто з ЄС, то будь добрий продай копійку комусь, здай її на металобрухт і не забруднюй нею повітря, зате можеш собі купити б/в авто закордоном.

    3. Я вважаю, що держава має стимулювати розвиток підприємництва і тому, потрібно суттєво знизити, а можливо й взагалі відмінити митні ставки на б/в автомобілі типу VW Transporter (вантажний варіант)

    При цьому не змінювати мита на пасажирські авто такого типу і заборонити переробляти вантажні авто в пасажирські. Це дасть можливість малим підприємцям активізувати свій бізнес, дасть можливість новим власникам таких авто розпочати свою справу. І зрештою, дасть можливість трохи повиштовхувати з ринку російські газелі.

    Звісно, що такі речі треба робити, унеможлививши торгівлю такими авто (неможливість оформлення авто на 90-річну бабушку, неможливість його продавати одразу іт.д). А для власного бізнесу - будь-ласка.

    АЛЕ все що описано вище стосується того, що БУДЕ, має стосуватися тих, хто виконує закони і придбає авто після введення подібних законодавчих змін.

    А ті, хто порушує закони, роздає хабарі на митниці, кричачи про корупцію в Україні, мають заплатити серйозні штрафи за те, що порушили закон і ввезли бляхи, включно з конфіскацією дорогих авто на бляхах.

    Ось так буде справедливо.


    I look inside myself and see my heart is black..
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Феноменом и нонсенсом является то, что подобным образом уряд защищает (и даже развивать пытается) производство автомобилей которые вообще не удовлетворяют никаким стандартам, ни экологии ни безопасности. Совсем никаким. И тут вопрос стоит даже не про эксплуатацию этих поделий, а о их ПРОИЗВОДСТВЕ.

    Я ось думаю, на кого розрахована ця маячня? Феномену ніякого немає, це правда, це просте жлобство. Ця бляхери не просять кращих умов для придбання НОВОГО авто, вони тягнуть сюди хлам, що гниє, з вирізаними каталізаторами з авто, що були розраховані на норми Євро 3, але навряд чи задовольняють їх на половину в теперішньому стані. І кидають ці автомобілі одразу, як виникає ситуацця, де вони несуть відповідальність за поведінку на дорозі.
  • KarlsonKarlson
    Сообщений: 338

    1. Я теж вважаю, що українці, зважаючи на загальний рівень доходів, мають мати можливість придбати нормальний, але відносно недорогий автомобіль,

    Авто не может быть дешевым, авто это не только жестянка с моторчиком, а ещё топливо, ТО, парковка(гараж), страховка, штрафы..

  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    Akupaka :: Я ось думаю, на кого розрахована ця маячня? Феномену ніякого немає, це правда, це просте жлобство.

    вот еще одни жлобы и таких новостей было много
    http://www.autoconsulting.com.ua/article.php?sid=33750

    Жлобство, как по мне, лезть во всякие всемирные торговые организации исключительно за бенефитами, забивая на обязанности.
    wtg
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    Saburo_Sakai :: Тобто, коли українець ввозить старенькі б/в автомобіль Рено, Пежо, Фіат, Опель, інші моделі недорогих седанів - це нормально, це не розкіш, а засіб пересування.

    Але коли ох..євші тягають Рендж Ровери, Лексуси, Х5 на бляхах, то це зовсім не про "засіб пересування", це про розкіш за яку потрібно платити по повній.

    я тоже полность за, для блага же пересичного
    рено твинго 2012 и кайен 2004 если и стоят одинаково, то должны таможиться по оччччень разным ставкам
    wtg