Украина сейчас
  • MilvusMilvus
    Сообщений: 1,833
    Андрей, это все нужно сделать до 25-го марта, включительно. Не позже.
    "Берегите слезы ваших детей, дабы они могли проливать их на вашей могиле."
    Пифагор
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    До 26го
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Bulba
    Сообщений: 6,499
    для начала неплохо определиться с выбором кандидата и решить для себя вопрос - а стоит ли вообще ходить
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    А шо там определяться? Кива, да и всьо :D

    I look inside myself and see my heart is black..
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Зато з маріхуаною проблем не буде (%)
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    "Наш козак.. українець, був на війні...там шмальнули в нього фріци, ну і монголи стріляли.. Ну, короче, вбили хлопця. Тільки шаблю додому до дівчини цього козака привезли Ггггг.."

    Юмор от кандидата в президенты Украины на 5й год войны.
    Последнее выступление.
    Если кто хочет меня поправить - крайнее, я все же надеюсь, что последнее.
    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=267431737481682&id=100026445732686
    wtg
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    grun сказал:

    "Наш козак.. українець, був на війні...там шмальнули в нього фріци, ну і монголи стріляли.. Ну, короче, вбили хлопця. Тільки шаблю додому до дівчини цього козака привезли Ггггг.."

    Юмор от кандидата в президенты Украины на 5й год войны.
    Последнее выступление.
    Если кто хочет меня поправить - крайнее, я все же надеюсь, что последнее.
    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=267431737481682&id=100026445732686


    Ну , за Киву , то за Киву , ок
  • AndreyK
    Сообщений: 616
    Нее-не, наш выбор - Каплин, только он обещал цену на газ аж в 4 раза снизить! :-D
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    Мне стыдно за этих "земляков"....
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Тоді я за Лупана :O
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    іззінітє

    - Так ето…за кого голосувати?
    - А ти подумай своєю головою.
    - У-у-у клятий порохобот!!!
    (f)
    wtg
  • MilvusMilvus
    Сообщений: 1,833
    "Берегите слезы ваших детей, дабы они могли проливать их на вашей могиле."
    Пифагор
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Чим більше москва гоне на пороха , тим більше складається враження , що саме його вони хочуть бачити на посту гаранта
  • KochumKochum
    Сообщений: 2,547
    Навіть уявити не можу, яким чином можна прийти до такого висновку. :O
    Спасибо сказал 1Valabuev
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    Сьогодні до рук прилипла інтєрєсна книжка -- «Слуга народу» Василя Рудика (видана у Вінниці 2001 року – 170 сторінок, а написана у 1992). Головний герой Безродько Милян – простий селянський син, з амурним досвідом, колгоспною кар»єрою, тягою до влади, вірою в апокаліптичну справедливість. Словом, усе як в кіно! І в телесеріалі, який ніби придумав «95-й квартал» за гроші Коломойського.
    Питання: 1. Чи знає Коломойський, що його кинули з вкраденим сценарієм на великі бабки? 2. Чи знає Вова Зеленський-Голобородько, як закінчується оригінальна історія, яка взята за передвиборчий сценарій? 3. І взагалі – скільки будуть і піzдити, і пиzдіти такі «авторитети» як Зе і Ко.
    P.S. А кінцівка феєрична. Вибори до ВР. Безродько відчув над собою німб… поки не прийшли з ордером на арешт. Він одразу зрозумів, що то прибула кара. Кара за все!
    *Автор -Natali Grigorovich з Світланою Чорною.
    (f)
    wtg
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    зелепень отжигает....
    https://youtu.be/iiH-JZAqke0

    "скоро буду на украинском свистеть" - свистунблять...
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    жена спалила бедолагу уже на третьей минуте - "я была против этого проекта"(с)
    проект у них, ага...
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    img width="auto" src="
    image
    " />
    I look inside myself and see my heart is black..
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    wtg
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Ок , це все бла-бла-бла ... Зрозуміло , ведеться інформаційна війна , але для " віри " я б хотів отримати відповіді на питання Небесної сотні , Іловайська , Зеленопілля , Дебальцево , знищення стратегічних складів боєприпасів , Нотердам + , діамантових прокурорів , Луценка - прокурора ,діяльність Гладковського , Кононенка , Пашинського (та його стрілянина) ,зняття закону про незаконне збагачення ........... . Це так , на вскідку . Армія ? Не піднята вона до тієї межі , про яку він говорить .Віра ? Це , мабуть , в певній мірі важливо для отримання прихильності певної групи лекторату до виборів , мова ... на ній буде піаритись ще не один політик , хоча закон про мову за п"ять років так і не був прийнятий і перенесений на післявиборчий період для наступних маніпуляцій
  • AndreyK
    Сообщений: 616
    Так 80% этих вопросов не к президенту, а к ВР.
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    А , ну да , ну да . Він , тіпа , нЄ фкурсах і нє прідєлах
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    А , аще він не знав і його всі обманували
  • AndreyK
    Сообщений: 616
    А какая разница, знал или не знал? Полномочия президента определены четко, и требовать от него, чтобы ВР приняла или не приняла какой-то закон - это как требовать от него, чтобы не сцали в лифтах. Какое то влияние конечно оказать может, но у нас тут вроде не времена обожаемого некоторыми Иосифа Виссарионовича.
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    Насколько я понимаю, то сейчас стоит вопрос уже не в коррупции ряда лиц, а в том, если выберем чувака, который сразу юридически прогнётся под РФ то, іззінітє - п..да.
    Руководству России нужен отрицательный пример для своих аборигенов и они его сделают.
    Хотя предвиборча романтика - это хорошо, не замечать войну наверное тоже, спокойно по крайней мере, раз коррупция это единственное, что волнует.
    Ну и очередной украинский козел Иннокентий, уже готов в этом зоопарке, поехать подружиться с хищником.

    ЗЫ С пирамидой Маслоу, удачное сравнение
    https://tverezo.info/post/91634
    wtg
    Спасибо сказал 1Ankle