Украина сейчас
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    AndreyK сказал:

    Так 80% этих вопросов не к президенту, а к ВР.

    Так я ж склав питання майже всі в компетентності головнокомандуючого
  • Bulba
    Сообщений: 6,503
    В случае избрания пророссийского президента всех украинцев заставят компенсировать все нынешние затраты России по изготовлению из Крыма - конфетки.
    Соответствующее решение уже принято в России по инициативе Володина и сейчас организовывается рабочая группа которая это будет претворять в жизнь.
  • WolfieWolfie
    Сообщений: 2,104
    Вчора мав розмову з людиною щодо виборів. Сформулював свої почуття у вигляді думок і аргументів.
    Вийшло таке.

    Оцінював в порівнянні по таким ознакам: що зроблено, що робиться, і що обіцяють. У порівнянні з попередниками, і у порівнянні з претендентами.
    Для стислості взяв трьох "лідерів перегонів" - Порох, Юля, Зелень. Дрібноту, сивовічних крадіїв та тролів не розглядав як непрохідних.


    Що зроблено? В розрізі моїх пріоритетів.
    - Децентралізація. Це для мене найголовніше! Бо мені мало відчутно розкрадання бюджету країни, а от бюджети на місцях я відчуваю прям от і шлунком і колесами. Місцеві бюджети - це дороги у мене в селі, і в райцентрі. Це відремонтовані ФАПи, школи, лікарні, комунальні мережі. А ще це робота - для підрядників, і для мене як для проектанта.
    - Курс на Європу. Це не помацаєш руками (бо візи ми і раніше могли взяти, не в цьому справа). Але це і внутрішній особистий поштовх ставити закон понад кумовством, чесність, довіру і взаємоповагу понад дрібництвом, жадібністю, егоїзмом. Так і загальнодержавний вектор - всілякі міжнародні аудити, та те ж Прозоро!
    - Стійкість перед окупантом. Раз вже не змогли ми мирно співіснувати, йдучі своїм незалежним шляхом, то бутьтє-любєзньі, доводиться відстоювати своє зі зброєю.

    Порох дав децентралізацію. В Макарові йде розбудова, вони вчаться витрачати власні кошти. В Конотопі все стоїть, вони не можуть визначитись, хто там три гетьмани з двох гілок влади (чи шось таке). Головне - хто хоче, той має можливість робити. Юля гроші з центру не віддасть, буде роздавати подачки пенсам і хабарі місцевим феодалам (як це вже було). Зелень буде відновлювать нормальні схеми і потоки, як це було для Коломойського, і тут не місце для влади на місцях.

    Курс на Європу. Порох - да, продовжує. Юля - жодним чином ні (неодноразові заяви про позаблоковість, да і газ не з Європи пиляється). Не по-європейські буде роздавати 1к грн пенсам, заробляючи на газових схемах, або отримуючи відкати 50% з обороту. Зелень - також ні (МАУ ще треба розбудовувать, монополії на родовища ще). Взагалі позиція Зе виглядає як гівно в ополонці, ну а Коломойський - його позиція правильно егоїстична, але не патріотична. Відстояний Дніпро, але загроза через Приват - це не по-державницьки.

    Стійкість перед окупантом. Порох тримає позицію, залучає Захід (це взагалі неабияке чудо! я згадую "стурбованість" Грузією, Чечнею, тощо). Юля - лиже Хуйлові, і Захід з нею не спілкується (бо нашо говорить з брехлом). Зе - мені смішно (і страшно) уявити промову Зе в Раді Європи, або в кулуарах Вашингтону. Гівно в ополонці не втримає ані коаліцію, ані внутрішні сили.


    В решті решт, оцінюючи по приоритетним для мене питанням, я дійшов висновку, за кого голосуватиму.

    І, почувши у відповідь варіант-кандидатуру Шевченка, пожав плечима. Розбудований Буковель - так, це плюс (мабудь). Але це не держава. З тим самим результатом може керувати БабВаля з базару - вона вміє заробити собі на хліб, а шо робити з пенсами, війною, прибутковою і збитковою економіками, міжнародною політикою - то її не єбе і вона того не знає. От класна пропозиція на керманича )))
    Don't panic! С ув. Я :)
    Спасибо сказал 1Saburo_Sakai
  • WolfieWolfie
    Сообщений: 2,104
    А що до питань до Пороха (і його пройобів) - так само. Порівнюю з тим, що б зробили і що зроблять інші кандидати. І питання якось відходять на другий план. Навіть Москва не зразу строїлась. Хоч і горіла кілька раз )))
    Don't panic! С ув. Я :)
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,838
    А где про скорые помощи бл%%ь томос? :-D
    I look inside myself and see my heart is black..
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    _FSG_Pacific сказал:

    Проїхався сьогодні дубенськими лісами ... вздовж лісових доріг лежать гори порізаного лісу


    По опитуванню місцевих , це син Луценка
    ^)
  • KochumKochum
    Сообщений: 2,547
    Я так розумію, що опитування місцевих, то є досить надійне джерело?
    Будь які розслідування, хоча б журналістські, то таке. Треба спитати в місцевих - вони знають. :)
  • grungrun
    Сообщений: 17,085Symbol
    Антон Колумбет @fb

    "Повеселю вас с утреца. Короче только что читал доповідну, орал как *банутый.

    Короче суть по аналитике работы снегоуборочной техники в сезон. Купили технику, отремонтировали старую, немцы подкинули своих волли, всё такое. Потом начинается, собственно, зима. И начинают поступать доклады, что снег лежит, а комунальщики стоят курят. Проанализировали, решили что они шарятся просто. Вмонтировали в технику GPS, чтобы было видно её передвижения, привязали путевые листы к этому, назначили оперативных дежурных, которые отслеживают выполнение бригадами тикетов на уборку.

    Опять проблема - техника по датчику прошла, а снег лежит, виден невооруженным взглядом.

    Проанализировали - снегоуборщики ездят с поднятыми отвалами, потому что с опущенным отвалом расход топлива в три раза больше, можно списать и спи*дить.

    Поставили датчики на отвалы, чтобы маячили на разрыв когда отвал опущен.

    Результат - массовые увольнения, "та я *бав на*уй бл*ть таке".
    wtg
    Спасибо сказал 1Valabuev
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Kochum сказал:

    Я так розумію, що опитування місцевих, то є досить надійне джерело?
    Будь які розслідування, хоча б журналістські, то таке. Треба спитати в місцевих - вони знають. :)

    Були спроби на місцевому рівні подавати заяви куди зазвичай слід ... та повідомили журналістів місцевого телебачення . Зрозуміло , що реакція нульова . А місцеві знають усе :-D , вони спілкуються з не місцевими робітниками , які нагло ріжуть їхній ліс ... . Хочу сказати , що спецтехніку , яку застосовують , раніше можна було побачити тільки на ютубі .
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,838
    В краях моей тещи местные руководители тырят деньги с ремонтов дорог. Но местные утверждают, что это делает лично Порошенко. Т. как местные чинуши чьи то кумы-сваты, то обсирать их, как бы неприлично. Это не считая тех историй, где Порошенко лично приезжает за данью с вокзальных киосков. :D

    Ездили с женой недавно. Насмеялись на год вперёд.
    I look inside myself and see my heart is black..
  • TNT
    Сообщений: 364
    Как же Горький лук прав.
    https://gorky-look.org.ua/index.php/2019/03/26/lj-import-285710/
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Saburo_Sakai сказал:

    В краях моей тещи местные руководители тырят деньги с ремонтов дорог. Но местные утверждают, что это делает лично Порошенко. Т. как местные чинуши чьи то кумы-сваты, то обсирать их, как бы неприлично. Это не считая тех историй, где Порошенко лично приезжает за данью с вокзальных киосков. :D

    Ездили с женой недавно. Насмеялись на год вперёд.

    Та хрєн з ними , хай собі п@здять , аби нас не чіпали
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,838
    Немножко Коломойского-патриота.
    (в ролике ненормативная лексика)

    https://youtu.be/xmHqL-lc-rA
    I look inside myself and see my heart is black..
    Спасибо сказал 1Valabuev
  • Valabuev
    Сообщений: 8,551
    Ненормативная в процессе просмотра... А в ролике так... хуйня какая то....
    "Вот уроды"(с)
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,838
    А самая фееричная история это история о попытке создать в нашем доме ОСББ. Все забили, пенсы сказали "нам и нахер это ваше ОСББ не упало, нам и так за%бись". В итоге мы, в отличии от нормальных людей, платим конские суммы и обслуживают нас сплошь мудаки.

    А виноват в этом всем, угадайте кто? Ану, с трех раз. :-D
    I look inside myself and see my heart is black..
  • TNT
    Сообщений: 364
    Ясен пень, Порох )))
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Ну , схожий дідок на Беню і шо ? Я не вірю , що він на тсільки лох , шоб так палитися
  • grungrun
    Сообщений: 17,085Symbol
    Потому, что Беню пасут, а он думает, что просто говорит по скайпу.
    wtg
  • grungrun
    Сообщений: 17,085Symbol
    Ох чувствую будет движ если ЗЕ выберут, мало не покажется.
    Вообще я понял, это выборы оптимистов и пессимистов. Оптимисты говорят, что самое плохое, что с нами случилось, это то что воруют и надо просто быть патриотом и перестать воровать. Пессимисты, уверены, что при новых раскладах после выборов, государству конец, вместе, кстати, с деньгами, блекджеком и патриотами.
    wtg
    Спасибо сказал 1Kochum
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Такого напруження ще не було , та й бруду вилилось як ніколи . Когнитивний дисонанс прогресує в масах :O D: :( :o) O:) %^) :-B :beer %)
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,838
    Ну, если РФ заранее готовится не признать выборы, значит реальные расклады там понимают. Не?
    I look inside myself and see my heart is black..
  • LK_LK_
    Сообщений: 1,005Symbol
    Я думаю похер на РФ. От них даже наблюдателей не будет на выборах.

  • Valabuev
    Сообщений: 8,551
    конечно похер, но то что там что то понимают и заранее начинают выть про фальсификации - показательно.