Украина сейчас
  • grungrun
    Сообщений: 17,085Symbol
    FB_IMG_1554830616447
    wtg
    Спасибо сказал 1Valabuev
  • MilvusMilvus
    Сообщений: 1,833
    _FSG_Pacific :: Вам в тому Києві якесь опромінення мабуть зробили . Почне зе рух на схід - піде нах зі своєю командою . Народ у нас за п"ять років став дуже воювничий , та і армія не буде виконувати злочинних наказів .

    Сколько жизней ты еще готов положить, что-бы проверить "войовничість" нашего народа? И какими территориями готов пожертвовать ради этого?
    Не слишком ли большая цена? Может спросишь об этом у Карлсона, ТNТ, Свата, Скаута?
    "Берегите слезы ваших детей, дабы они могли проливать их на вашей могиле."
    Пифагор
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,838
    Карлсон уже записан в зомбированные порохоботы.
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,838
    Забавное: во втором туре сойдутся украинец Порошенко, которого в народе считают евреем Вальцманом, и еврей Зеленский, которого считают украинцем Голобородько.
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,838
    Давайте посмеемся вместе. Кстати, где можно посмотреть реакцию "войовничого народу" на эти смищные щутки? Особенно, про "отодвижение границы"?

    I look inside myself and see my heart is black..
  • TNT
    Сообщений: 364
    _FSG_Pacific сказал:

    Вам в тому Києві якесь опромінення мабуть зробили . Почне зе рух на схід - піде нах зі своєю командою . Народ у нас за п"ять років став дуже воювничий , та і армія не буде виконувати злочинних наказів .


    Интересно, как ты его потом собираешься нах со своей командой? Переворот? Янык хоть сам сдрыснул. Мне, кажется, что северный сосед только рад будет, что у нас Зе вынесут. Он этого только и ждет, чтобы обьявить незаконной власть или хунту. И тут ему никто уже не сможет возразить. А там уже и не далеко до защиты русского населения.
    Спасибо сказал 2Valabuev Milvus
  • grungrun
    Сообщений: 17,085Symbol
    От сепаров привет

    image
    wtg
  • grungrun
    Сообщений: 17,085Symbol
    Портников о реформах и выборах
    "Не буває держави без відповідального народу"
    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1621480218153339&id=1441422566159106
    wtg
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Я п'ять років дивився на клоуналу в прокуратурі , в СБУ ,в кабінеті міністпів , в верховній раді , в судах ... і тільки не морозьтесь , що то не компетенція президента , там практично вся його команда , куми , армійські друзі та однокашники з партнерами пзо " бізнесу " . Я ще раз повторюю , мені потрібні відповіді по Небесній сотні , Іловайську , Дубальцево , Зеленопіллю , складів боєприпасів , Нотердам плюс , Каті Гандзюк , Свинарчуків ... . Можливо ви мені дасте ці відповіді ?
  • BurBur
    Сообщений: 1,693
    Есть замечательная штука пускание всего на самотёк
    Нижним эшелоном власти на местах
  • Valabuev
    Сообщений: 8,551
    Зеленский даст! Он точно цырк прекратит. Он будет сажать, наверное лично. Бо реформа судовой системы, да и вообще механизмы всех изменений о которых он шутит - в его программе описаны очень четко и понятно. Особенно радует песня про "середину".
  • BurBur
    Сообщений: 1,693
    Лично руки рубить
    :-)
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,838
    _FSG_Pacific :: Можливо ви мені дасте ці відповіді ?


    Зеленский даст.
    I look inside myself and see my heart is black..
  • grungrun
    Сообщений: 17,085Symbol
    Советский Союз базовая ценность для Украины - советник Зеленского по языковой и информполитике
    https://enigma.ua/articles/sovetskiy-soyuz-bazovaya-tsennost-dlya-ukrainy-sovetnik-zelenskogo-po-yazykovoy-i-informpolitike
    wtg
  • grungrun
    Сообщений: 17,085Symbol
    _FSG_Pacific сказал:

    Я п'ять років дивився на клоуналу в прокуратурі , в СБУ ,в кабінеті міністпів , в верховній раді , в судах ... і тільки не морозьтесь , що то не компетенція президента , там практично вся його команда , куми , армійські друзі та однокашники з партнерами пзо " бізнесу " . Я ще раз повторюю , мені потрібні відповіді по Небесній сотні , Іловайську , Дубальцево , Зеленопіллю , складів боєприпасів , Нотердам плюс , Каті Гандзюк , Свинарчуків ... . Можливо ви мені дасте ці відповіді ?


    Я ж кажу, згорів сарай, гори і хата.
    Ніхто тобі не дасть ніяких відповідей. Ні Пєтя ні тим більш оця напівросійська шобла, що прийде до влади. Вірніше вони тобі щось розкажуть, але по-перше це тобі не сподобається, а по-друге, це буде зовсім не нашару. Треба вже нарешті подорослішати і зрозуміти.
    Але якщо хочеш, то відкриєш холодильник через півроку-рік і голосно в нього запитаєш про Свинарчуків.
    wtg
  • KarlsonKarlson
    Сообщений: 341
    grun сказал:


    Але якщо хочеш, то відкриєш холодильник через півроку-рік і голосно в нього запитаєш про Свинарчуків.


    А из-за спины, телевизор, голосом ведущей с 1+1, ответит, что во всем виноват Петя.
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,838
    А может, даже голосом Скабеевой
    I look inside myself and see my heart is black..
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Шо ви мені про холодильник талдичите , шо ви мені якусь херн@ несете , шо ви мене постійно зеленським лякаєте , ще раз ( китайський раз ) говорю , я не підтримую зе , я хочу вияснити чим він гірший за по . Як на мене , то вони однаковісінькі
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,838
    Він кращий!
    I look inside myself and see my heart is black..
  • KarlsonKarlson
    Сообщений: 341
    _FSG_Pacific сказал:

    я хочу вияснити чим він гірший за по .


    Всем.
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,838
    А разве рыги, сепары и мокши за зе? Нет, они не за зе, как такового. Просто против Пороха.
    I look inside myself and see my heart is black..
  • grungrun
    Сообщений: 17,085Symbol
    _FSG_Pacific сказал:

    Шо ви мені про холодильник талдичите , шо ви мені якусь херн@ несете , шо ви мене постійно зеленським лякаєте , ще раз ( китайський раз ) говорю , я не підтримую зе , я хочу вияснити чим він гірший за по . Як на мене , то вони однаковісінькі


    Зараз 2й тур чувак, не перший. Якщо ти йдеш голосувати і кажеш що начебто не за Зе, а просто проти Пороха, то в мене до тебе новина - твій голос зарахують Зе. Прикольно?
    А казати що вони однаковісінькі... Тут вже не дзвіночки, а набат для глухих.
    wtg
  • grungrun
    Сообщений: 17,085Symbol
    Я знаю одне, з Порохом ми фігово, але йшли вперед і мали міжнародну підтримку. С Зе після першого ж договорняку з Путіним, ми забиваєм на міжнародні закони (чого нас і підтримували) і плавно перетворюємося на велику Абхазію, або розколюємся.
    Я думаю більшість з тих хто голосує за Зе (х.й з вами - проти Пороха) цього не хоче.
    wtg
  • grungrun
    Сообщений: 17,085Symbol
    И еще, пиз..еть про зубожіння - не мешки ворочать, но за базар, как говориццо, будем отвечать все вместе. Я верю в карму.
    FB_IMG_1554875633754
    wtg