Украина сейчас
  • BurBur
    Сообщений: 1,693
    Там Бирюков уже прошёлся
    По пунктам
    Ссылку найти не могу
  • BurBur
    Сообщений: 1,693
    На Фейсбуке можно прочитать
  • grungrun
    Сообщений: 17,085Symbol
    Кінець епохи
    ізбиточного імущества!
    (f)
    wtg
  • grungrun
    Сообщений: 17,085Symbol
    FB_IMG_1556179107693
    wtg
  • WolfieWolfie
    Сообщений: 2,104
    Демократична Сокира (раніше - ДемОрда) працюють. Із того, за чим періодично слідкую: Податок на Виведений Капітал, і разом з Нафтогазом проти шахрайства фірташивських облгазів.
    Don't panic! С ув. Я :)
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol

    grun сказал:

    FB_IMG_1556179107693



    Якісь неадекватні паралелі в останньому варіанті. Чи я неправильно зрозумів зміст...
  • KON
    Сообщений: 422
    Saburo_Sakai сказал:

    А кто из них попрощался?


    Не - я не прощався...

  • KON
    Сообщений: 422
    Трошки довго - але толково...

  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,838
    KON сказал:

    Saburo_Sakai сказал:

    А кто из них попрощался?


    Не - я не прощався...



    Ммм, а ты при чем? :-D
    I look inside myself and see my heart is black..
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,276
    Bur :: Он ещё не родил драконов...

    так у него нет яиц
    :-D :-D :-D
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,276
    grun :: Молчание ягнят
    Походу опять дерибан имущества армии намечается


    "много избыточного имущества...." может это он про генералов говорил, которых у на больше чем в америке? ^)
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Там, Юра, про землі згадка була.
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,838
    Так себе и представляю Апаршина с кнутом в руке, продающего генералов с молотка. Рабыня Изаура -2
    I look inside myself and see my heart is black..
  • KON
    Сообщений: 422
  • grungrun
    Сообщений: 17,085Symbol
    sad but true
    если кто еще в романтических ожиданиях, предлагаю не спорить а просто подождать полгода
    Так вот, мадам и все стенающие о ненависти.
    Ваш фаворит выиграл выборы не на конструктивной программе - у него её нет. Его вынесла на вершину рейтингов именно ваша слепая и тупая ненависть, влитая в ваши пустые головы с телевизора и занявшая весь их объём. Ненависть к умному и успешному человеку, который пять лет пахал за десятерых, вытаскивая страну из ямы, вваливая сотнями миллионов свои деньги в оборону, старея и седея, пока вы вкусно жрали, спокойно спали и ездили в отпуск без визы. И ненавидели, ненавидели, ненавидели до тех пор, пока из вашей ненависти не вырос маленький зелёный человечек, смешной провинциальный жлобик-гомункул, претендующий сейчас стать президентом самой большой страны Европы - и боящийся этой ответственности как огня. Вы выбрали в президенты вашу Ненависть. Ешьте теперь ее с маслом, нежные вы мои
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10216679672997041&set=a.10205035760266500&type=3
    wtg
    Спасибо сказал 2Valabuev Milvus
  • MilvusMilvus
    Сообщений: 1,833
    KON :: Мона тут побуде трохи...

    Начал читать и сразу вопрос:
    - если "на пистолетах «Форт-19», которые контрабандой пытались завезти в Ирак, отчетливо видны серийные номера", то что, или кто мешает пробить эти номера в НПО «Форт» и выяснить их передвижения вплоть до границы с Ираком? Зачем гадать кто "дал добро на вывоз пистолетов из Украины, перед этим умыкнув их с госпредприятия или же со складов" ? Или это слишком просто, нужно громоздить конспирологические теории?
    "Берегите слезы ваших детей, дабы они могли проливать их на вашей могиле."
    Пифагор
  • KON
    Сообщений: 422
    Я пробовал пробить номера - не получилось.
    (Даже шуганули слегка )
  • MilvusMilvus
    Сообщений: 1,833
    KON :: Я пробовал пробить номера - не получилось.

    Я не совсем понял эту фразу. Иракские пограничники сообщили тебе номера задержаных "Фортов"?
    "Берегите слезы ваших детей, дабы они могли проливать их на вашей могиле."
    Пифагор
  • KON
    Сообщений: 422
    http://www.skypressiq.net/2019/4/9/دخلت-المنفذ-الجنوبي-على-انها-حاوية-لعب-اطفال-فتبين-التالي
    Тут можна номер видеть...
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,838
    Миша, не ходи по ссылке. Там анкета для вступления в ИГИЛ :D
    I look inside myself and see my heart is black..
  • KON
    Сообщений: 422
    Та не - тас фотки были я с планшета - вижу :S
  • grungrun
    Сообщений: 17,085Symbol
    Уляна Дідич
    як_це_працює

    Дивіться котики, зараз я вам на пальцях покажу, як вам засирали мізки всі 5 років, а ви їли і причмокували.

    Прикладом буде історія з видачею АМКУ дозволу Ахметову на викуп акцій двох обленерго.

    Дивіться, яка історія.
    Акції наших обленерго досі належать російській компанії. Зараз Ахметов має намір частину викупити. Оскільки в результаті він володітиме понад 35% акцій конкретного обленерго, для такої покупки за законом потрібен дозвіл АМКУ (ну бо є загроза монополізації).
    Процес почався не вчора. І на черзі ще кілька обленерго.
    Звісно, АМКУ дає дозвіл. У виборі між російським власником і нашим, природньо, що краще наш.

    А тепер дивимося, як цю новину висвітлюють і коментують #недорогенькі і в соцмережах: АМКУ дозволив монополізувати, Порох подарував Ахметову на прощання, Ахметов привласнив, Ахметов загарбав...

    І що ми маємо? Класичний рефрейминг. Новину, яка по своїй суті є радше позитивною (ну так, Ахметов олігарх, але це все одно краще, ніж російський власник, а альтернативи наразі не спостерігається), висвітлюють у суто негативному світлі, нвмисне замовчуючи, що власність була російською, і проектуючи ненависть на Пороха.
    Більше того, цинічність методички полягає в тому, що це пхають під радісними дописами про прийняття закону про мову. Оскільки зчитали аудиторію, і зрозуміли, що висвітлювати цю новину в негативі немає сенсу, то вирішили зіпсути її в такий спосіб.

    Ви думаєте, це поодинокий випадок? Ні. Саме так це працювало всі 5 років. З кожною подією. Нам послідовно і цілеспрямовано згодовували негатив.

    Добилися звільнення полонених? Замість щирої радості коментарі про домовленості з Медведчуком, про те, що їх не так зустрічають, вимучили на перевірках і ще купа всілякої локшини на розвішані хомячками вуха.
    Отримали безвіз? А хто на нього гроші має?
    Посилили санкції? Та то не санкції, Путіну на них плювати, їх все одно скоро відмінять.
    Нове озброєння? А хто його на фронті бачив?
    Матеріальна база армії? Та то не Порох, то волонтери.
    Горить склад? Та то Порох навмисне спалив.
    Упіймали диверсантів і не дали спалити? Та то СБУшна підстава, вони створюють видимість роботи.

    І таке день у день, в різних масштабах й інтерпретаціях.
    wtg
  • grungrun
    Сообщений: 17,085Symbol
    Я думаю, об этом уже в учебники пишут
    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=874579642888748&id=100010101611068
    wtg
  • KarlsonKarlson
    Сообщений: 341
    grun сказал:

    ...уже в учебники пишут


    Уже давно, "Учебник по промывке мозгов" называется.
    ...или "Учебник по маркетингу"