Украина сейчас
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Ну, вони не самі його пишуть, зазвичай, за ними працюють групи юристів. Його може запропонувати якась міжнародна комісія, наприклад.
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    о, Веселі Яйця вертаються)
    https://www.facebook.com/365125280180398/posts/3698356310190595/
    wtg
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    вообще-то с этим надо что-то делать..
    FB_IMG_1566453148309
    wtg
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Ссылка не работает
    I look inside myself and see my heart is black..
  • KarlsonKarlson
    Сообщений: 338
    Saburo_Sakai сказал:

    Ссылка не работает


    через vpn
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    эти пацаны и стрелять будут если что, не хуже Яныка
    wtg
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Лебединое Озеро будет?
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    На рояле...
  • KarlsonKarlson
    Сообщений: 338
    "Страна в смартфоне"
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    США помогает Украине не благодаря Трампу, а вопреки
    ttps://vinograd.us/ssha-pomogaet-ukraine-ne-blagodarja-trampu-a-vopreki/
    wtg
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    зепары (f)
    wtg
  • Bulba
    Сообщений: 6,499
    До 2014 года я был в Москве и меня очень удивило и озадачило то что я могу купить СИМ-карту только по паспорту. (или не мог по своему паспорту, я уже не помню). И была огромная проблема как получить доступ к мобильной связи. Тогда мне помог друг, который тупо купил мне СИМ-карту как бы на себя.
    Теперь у нас будет та же проблема.
    Но не волнуйтесь, это еще цветочки. Скоро все мы будем под колпаком у "Мюллера", т.к. местоположение любого человека будет легко определяться по его телефону. Понятно что криминал легко обойдет эти вероятности и все это направлено на организацию тотальной слежки.
    И где толпы протестующих против закона Зелеботов - студентов?
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    при єтом на ВДНХ спокойно продавались симки с рук бкз всякой регистрации. россия ебанутая страна. Но пример мі берем действительно не лучший.
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Я не пам'ятаю, щоб в Європах можна було купити номер телефону без паспорта.
    А чого саме ви боїтеся? Ви думаєте, що вас зараз ніхто не знайде, бо ви не вказали свої реєстраційні дані? Ви вважаєте, що це вас якось захищає? Від чого?
  • WolfieWolfie
    Сообщений: 2,104
    Akupaka сказал:

    Ви думаєте, що вас зараз ніхто не знайде?


    Знайде, якщо забажає. Питання в складності цього пошуку. Чи викласти гаманець у відкритий карман наплічника, чи покласти гроші в сейфову скриньку вдома - є різниця.
    А так канєшна, як знайти вкрадений телефон по IMEI - так це ми нє, не можемо (не хочемо).
    Так давайте ще жовті тризуби змусимо нашивати на одяг? Чисто для полегшення завдань.

    "і так знайти можна", "збільшення народжувальності веде до зміцнення економіки", "жовті тризуби красиво виглядають на будь-якому одязі" - це все зашорювання. За маленькою здавалося б перемогою (вигодою чи позитивним начебто впливом) неприховано стирчять вуха як не тупої зради, то велетеньского непрофесіоналізму. Чи може два-в-одному, за прикладом північного сусіда.

    Далі була б нецензурна лайка щодо розумного підгрунтя необхідності громаданському суспільству контролювати кожен крок нової влади замість користуватись результатом делегування повноважень, і з приводу постійного тиску з боку нової влади, що збільшує вікно Овертона в напрямку знищення державності тощо. Але загальне виховання, розуміння рівня аудиторії, і необхідність збереження сил допомагають мені втриматись від порушення норм спілкування.
    Don't panic! С ув. Я :)
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Вольфі, ти зараз мені нагадуєш бляхера, у якого угнали авто, а він просить його знайти і повернути.
    Але авто навіть не зареєстроване на нього.
  • Bulba
    Сообщений: 6,499
    Допустим у вас украли телефон. Вы просто купили себе новый. А через месяц происходит ограбление с убийством в каком-то доме.
    Следователь обнаруживает что ваш номер в момент криминала был там. Вас берут в оборот и вы вынуждены доказывать что вы там не были и вы потеряли телефон месяц назад, а не вчера.
    А алиби у вас нет, т.к. вы просто спали ночью дома.
    Как вам такой вариант.
    Я уж не говорю про конституцию...
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    украденные телефоны находят по емеи. бывают даже интересные курьезные и не очень случаи...
    у нас бригада работала под бахмутом, на блокпосту проверка всех средств мобильной связи два телефона числились потерянными (были куплены в ломбарде) - составили акт, изъяли. - и такое было
  • WolfieWolfie
    Сообщений: 2,104
    Романе, ти кулькові авторучки теж реєструєш? і взуття (колись у дядька знайомого чоботи в електричці вкрали).
    З приводу вкраденого телефона у мене є чек про офіційну купівлю, коробка, що опосередковано доводить належність цього апарата мені. Офіційна купівля перекладає відповідальність за сплату податків на продавця, доречі, це що й до блях. Я є власником матеріальної цінності, і, якщо можу якимось чином це довести в поліції - то будь ласочка, шукайте мій телефон. Аналогія з бляхами вельми сумнівна, як на мене. І виводить нашу бесіду в дуже відволічені степи.

    1) Вбити телефоном я не зможу (ну, 99% людей не зможуть цього, скажемо так). Рушниці реєструються за номером. Автівки - простіше, але теж реєстровані.
    2) Податки з телефонів мають сплачувати при ввозі. Якщо це не так, це питання до митниці в першу чергу, в другу - до бази сірих-білих ІМЕЇв. Але не до мене особисто і не до споживачів. Якщо я захочу подати заяву в поліцію з приводу крадіжки - я мав би потурбуватись про білий телефон, авто на персональній реєстрації, а за втрату нарізної зброї я б певно ваще дибіл таким буть.
    То ж і до чого тут прив'язка телефонного апарату до моєї паспортної особистості?

    Не плутай тепле з м'яким, або реєструй кухонні ножі (з проходженням експертизи) і нашивай жовтий тризуб на одяг.
    Don't panic! С ув. Я :)
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Регистрация - это один из моментов контроля. К "нахождению" чего-либо не имеет никакого отношения.
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Я не розумію до чого тут тризуб?

    Аналогія з бляхерами сприйнята неправильно.

    Я свої телефонні номери реєстрував на себе, і ніхто мене не шукав. Здалися ви комусь, щоб вас шукали таким чином.

    Не хочете, щою вас знайшли? Не користуйтеся зв'язком взагалі. У мене був такий знайомий, у нього був такий підхід до цього питання. І це єдиний правильний підхід, якщо у вас така мета.
  • WolfieWolfie
    Сообщений: 2,104
    Akupaka сказал:

    Не хочете, щою вас знайшли? Не користуйтеся зв'язком взагалі.


    приклад з гаманцем у відкритому наплічнику проти гаманця в сейфовій скрині не проканав?

    щодо "кому ви потрібні" - ти не отримував смс на Майдані в 13-14рр? Я, правда, наче також. але.
    Але зняти всі імеї, що були зареєстровані на окремій базовій станції, провести по кожному розслідування, знайти кожну особу з цим імеєм, після чого вручити повістку до суду - це трошки складніше, ніж тупо спакувати тисячі людей на вході в їхні квартири. Я собі це десь так уявляю.

    А ще приємніше купити записи місцезнаходження мешканців одного багатоквартирного будинку десь на умовній Оболоні, влітку. І якщо імеї власників от прям зараз знаходяться в Одесі, Буковелі чі роумінгу - швидко заробити собі на місяць попоїсти з маслом.

    З прикладом тризубу ти мене здивував, щиро кажучі..
    Don't panic! С ув. Я :)