Е%%чий крот
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Не наклич " біди" :-D , там " зверху " все чують і бачать і час від часу виконують бажання :-D
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Я не бачу біди у кротах - вони жеруть те, що жере мою картоплю! =) В мене на городі немає рівного газончику, де мене турбували б горбики.
  • WolfieWolfie
    Сообщений: 2,104
    кроты подкапывают корни растений. к примеру утром глянул, а твоя недозрелая картопля выворочена из земли. или как у меня, кустик винограда полностью погребен под кротовиной. не буди лихо )))

    офф на входе в Вальгалу доказывать, что с кротами была сущщая война ))
    Don't panic! С ув. Я :)
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    Мож еще актуально
    https://youtu.be/phb6x7xHojY
    wtg
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Ого який кріт! Мабуть всю картоплю поїв!
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Это у чувака слепыш, наверное, а не крот. Но не суть важно.
    Боюсь, шастающие на участке коты будут лазить по ловушке, что приведет к холостым срабатываням.
    I look inside myself and see my heart is black..
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    ну да, корнеплоды жрут только веганы слепыши, а крот червяков всяких
    зы кот скорее всего поймет, что лучше эту фигню не трогать
    wtg
  • KochumKochum
    Сообщений: 2,547
    grun :: а крот червяков всяких

    От того, что крот, в погоне за червяками, выворачивает корнями вверх культурные растения, как-то не легче...
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Трагедія! Трагедія!


    Спочатку повиводять кротів, а потім дивуються, що завелися вовчки та інша фігня))
  • KochumKochum
    Сообщений: 2,547
    Одразу видно, Рома, що ти не маєш дачі, або у тебе немає проблем із кротами.
    У мене, наприклад, ці тварюки не бажають жити на городі, аби їсти вовчків (хоча, головна і улюблена їжа крота - це нешкідливий дощовий черв'як), а бажають жити виключно у дворі та клумбах.
    А як чудово виглядає свіжопокошений газон, весь в кротиннях, або гарна рослина на альпійській гірці, до гори корінням....
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Немає. Але я вважаю, що не гарно аж так сильно знищувати кротів, лише тому, що вони виконують свою природну роль. Відлякувати, як варіант. А безглузде знищення... це так по-людськи...
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Вирусы и, например, вши тоже выполняют природную роль. И даже сорняки. Но жизнь жестока.
    I look inside myself and see my heart is black..
  • WolfieWolfie
    Сообщений: 2,104
    у мене коти пиздять усе шо ворушицця. кротів, землеройок, я думаю шо й слимаків і хробаків, якщо ті ворухнуться. я інколи боюся по дворі пройти, бо це рух.
    собаки добивають непорушні мішені (трупи, врожай малини, кущі вереску та інших декоративних рослин).
    коли газон перестав потерпати від кротів, собаки взялись виправити і це, розкопуючи газон на місячний ландшафт.
    Я трясця вже не знаю, чи радіти чи плакати, може маленькі пухнасті кротикі були все ж гарним вибором домашної живності? ще й на комір би згодились..
    Don't panic! С ув. Я :)
  • KochumKochum
    Сообщений: 2,547
    Заколупаєшся їх на комір збирати... воно ж як миша, завбільшки.

    image



    image
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Какой борзый крот. На распальцовке.
    I look inside myself and see my heart is black..
  • KochumKochum
    Сообщений: 2,547
    Ещё и быковал!
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    пардон.. крiса (с)
    wtg
  • KochumKochum
    Сообщений: 2,547
    Думаю, що допомогло...
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    А дождевые черви как офигели
    I look inside myself and see my heart is black..