Украина сейчас
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    Ankle сказал:

    Там ще багато чудового є за нормальні гроші.
    Зброю хлопцям возять, чи немає в кого контактів тих чудових людей?
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Yariy сказал:


    Причем тут теория? Очевидно же что чем больше ракет летит, тем больше нагрузка на наше Пво и больше ракет мы не сможем перехватить. Самые большие прилеты в Киеве были когда стреляли под сотню ракет. А когда стреляют 40-60 то большинство сбивается. Так смысл размазывать остатки на 3 залпа которые перехватят, а не стрелять одним что бы хоть что-то долетело? По этому вариант 100+ за раз я бы не исключал.



    А смысл бросать неподготовленных чмобиков на штурм без поддержки брони? А смысл селить чмобиков в ПТУ, а подвале устраивать склад БК и ГСМ? А смысл атаковать со 100500 сторон, не имея нормальной концентрации войск? А смысл наступать по бумажным картам времён Васко да Гама? А смысл ещё многого дебилизма кацапов?

    Я не знаю ответов на эти вопросы. Склоняюсь к анекдоту:

    - мужчина, зачем Вы сломали лавочку в парке?
    - потому что, могу.
    (с)

    Это никак не отменяет фактов и их (фактов) анализа.
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Вот, к примеру, обоснованная позиция по "трупам", которую интересно читать. В противовес "пердежу" "бакалавра по всем вопросам" арестрвича:
    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0JxWPULWDG84D2Ys7ha4mSJpnEwNDF1cF3NG7JTF1yxD1ZoL9kraX7rrDSnu4thP1l&id=100000306321536
    I look inside myself and see my heart is black..
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,276
    Якби вашу ненависть до Арестовича направити на справжніх ворогів України, то напевно війна вже скінчилась би
  • BurBur
    Сообщений: 1,693
    Якби було менше арестовичей взагалі війни могло би не бути.
  • KarlsonKarlson
    Сообщений: 338
    Bur сказал:

    Якби було менше арестовичей взагалі війни могло би не бути.


    Якби було менше людей які слухають арестовичей..
    Спасибо сказал 1Bur
  • BurBur
    Сообщений: 1,693
    Я это и имел ввиду
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Yariy сказал:

    Якби вашу ненависть до Арестовича направити на справжніх ворогів України, то напевно війна вже скінчилась би


    Тобто, людина, яка розказує про "маленьку культуру" і "СРСР - найкраще, що було на цій території" - друг України? А нахуя такі друзі, якщо не секрет?

    Кажуть, для таких друзів є спеціальний музей.
    I look inside myself and see my heart is black..
    Спасибо сказал 2Valabuev Bur
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,276
    Я про інше. Мені наприклад огидні лайно і блювотиння, але коли я їх бачу на вулиці я не фоткаю і не викладаю їх у фейсбук з повним описом і коментами. Тому що накуя? Так і з Арестовичем - всі вже висловили свою позицію що до нього, нахера "пушить" цю тему? Щоб що? Всім все вже ясно.
    https://www.tiktok.com/@ukrainenowar1/video/7089128278421753094
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    Люс'єн, як шанувальник трансформації великоімперського проекту, в щось більш-менш сучасне, типу ссср, мені здається заліз на дохлу лошадь.
    Зараз не 18 сторіччя і Київ не є новим Санкт-Петербургом, що має витягнути архаїчну Московію з боліт. Він можливо і стане новим центром впливу, але не треба мислити аж надто географічно.
    Тобто проблема всих цих неоімперских інтелектуалів в тому, що вони вважають, що Київ існує для трансформації Московії.
    Зауважте, що Люс'єн завжди каже, що наша безпека завжди залежить від рівня умовної "демократії" рф, що Україна як Ізраїль і тд. Тут я дуже не певен, що мета Ізраіля, асимілювати арабский світ, щоб він перестав їх бомбити.
    Але по версії неоімперців, ми повинні зберегти московію і зробити цивілізаційний мікс України та рф, що повинно позитивно вплинути на аборигенів.
    Я згоден, що московії це піде в плюс. Унітази в них з'являться.
    А навіщо це нам? Щоб нас не бомбили?
    Це вже якась дивна жіноча логіка - якщо є сусід що постійно намагається когось згвалтувати, то треба вийти за нього заміж. Типу треба ж якось з ним поруч жити.
    Ми обрєчєни жіть рядом (с)

    ps хотів коротко, вийшло не дуже



    wtg
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    Як що коротше- їбанько. До речі досить небезпечний.
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    Доречі схоже, що його п'ятий проект - це п'ята континентальна (проф. Гаусгоферу привіт) імперія. 1 Священна Римська 2 Візантійська 3 Австроугорська 4 Російська 5 Києвомосковська Арєстовича ))
    але можу помилятися, це просто раптова думка
    wtg
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,276
    А хіба тільки у Арестовича таки плани? Той же Карась (при всій повазі до нього) теж постійно розказує про Кубань і Москву. Тільки нахера вони нам? Ми зі своєю ватою будем ще багато років розбиратись, то нахера нам іще мільйони ватанів? Нахер-нахер...
    Спасибо сказал 1grun
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,276
    Пишуть що наші зачистили Соледар від русні. Також було і в Бахмуті. Я так розумію наступальний потенціал у нас є, але чекаєм західну броню і поки русня вимахається
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    нова опзж і "Міша - ето всьо х..ня, давай по-новой"
    wtg
  • Bulba
    Сообщений: 6,499
    Где вы все это про Арестовича берете? Дайте почитать или посмотреть. А то я кроме его передач с Фейгиным, ничего не видел.
    Из последних мыслей (из разных источников):
    1. "Мы потратили под Соледаром то, что планировали использовать в контрнаступлении. Поэтому весной сразу атаковать не получится."
    2. "Беларусь - это единственное место на фронте, где без угрозы обнаружения и уничтожения русня может сформировать запасы вооружения, живой силы и боеприпасов для подготовки наступления ."
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    Bulba сказал:

    Где вы все это про Арестовича берете? Дайте почитать или посмотреть. А то я кроме его передач с Фейгиным, ничего не видел.
    Из последних мыслей (из разных источников):
    1. "Мы потратили под Соледаром то, что планировали использовать в контрнаступлении. Поэтому весной сразу атаковать не получится."
    2. "Беларусь - это единственное место на фронте, где без угрозы обнаружения и уничтожения русня может сформировать запасы вооружения, живой силы и боеприпасов для подготовки наступления ."


    В Білорусі- нічого не вдасться накопити так, зоб про це не знали розвідки США, Великобританії, України та інших союзників.
    Але якщо ми знову будемо рассказувати про "шашликі на дєвятоє мая" - то да.
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Bulba сказал:

    Где вы все это про Арестовича берете? Дайте почитать или посмотреть. А то я кроме его передач с Фейгиным, ничего не видел.
    Из последних мыслей (из разных источников):
    1. "Мы потратили под Соледаром то, что планировали использовать в контрнаступлении. Поэтому весной сразу атаковать не получится."
    2. "Беларусь - это единственное место на фронте, где без угрозы обнаружения и уничтожения русня может сформировать запасы вооружения, живой силы и боеприпасов для подготовки наступления ."



    Мы просто знаем Люсю "немножко" дольше среднестатистической украинской домохозяйки ]]]]]
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Saburo_Sakai сказал:

    Bulba сказал:

    Где вы все это про Арестовича берете? Дайте почитать или посмотреть. А то я кроме его передач с Фейгиным, ничего не видел.
    Из последних мыслей (из разных источников):
    1. "Мы потратили под Соледаром то, что планировали использовать в контрнаступлении. Поэтому весной сразу атаковать не получится."
    2. "Беларусь - это единственное место на фронте, где без угрозы обнаружения и уничтожения русня может сформировать запасы вооружения, живой силы и боеприпасов для подготовки наступления ."



    Мы просто знаем Люсю "немножко" дольше среднестатистической украинской домохозяйки ]]]]]

    По этой же причине нас удивляет восхищение многих украинцев этим чудом
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Особо меня умилило, как у Лёши рванул пердак после того, как некая дама восхитилась Залужным }}}}}
    I look inside myself and see my heart is black..
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,276
    Bulba сказал:

    Где вы все это про Арестовича берете? Дайте почитать или посмотреть. А то я кроме его передач с Фейгиным, ничего не видел.
    Из последних мыслей (из разных источников):
    1. "Мы потратили под Соледаром то, что планировали использовать в контрнаступлении. Поэтому весной сразу атаковать не получится."
    2. "Беларусь - это единственное место на фронте, где без угрозы обнаружения и уничтожения русня может сформировать запасы вооружения, живой силы и боеприпасов для подготовки наступления ."


    Они Арестовича не смотрят. Они за 3 минуты 10 лет назад сформировали мнение о нем, и теперь пишут за него то что он мог бы сказать по их мнению. И ни одного пруфа. Это у нас теперь такие стандарты - цитировать человека без ссылки на первоисточник )
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,276
    Saburo_Sakai сказал:

    Особо меня умилило, как у Лёши рванул пердак после того, как некая дама восхитилась Залужным }}}}}


    Ссылочку можно? Или как обычно "ля-ля"?
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Yariy сказал:

    Saburo_Sakai сказал:

    Особо меня умилило, как у Лёши рванул пердак после того, как некая дама восхитилась Залужным }}}}}


    Ссылочку можно? Или как обычно "ля-ля"?

    Зачем тебе ссылка, если всё про Лёшу ты считаешь "ля-ля"? ]]]]
    Если не знаешь, значит, оно тебе не надо. Ты же мою информацию о том, откуда я знаю лешу, превратил в "3 минуты 10 лет назад". Вот и эту переведёшь в что нибудь подобное. ]]] Хотя, люди, знавшие Лёшу "3 минуты" имеют о нем инфы больше, чем те, кто регулярно с воздыханием заглядывают ему в рот ]]]]
    I look inside myself and see my heart is black..
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    Ну чого ж, я недавно з півгодини подивився Льошу у Романенка, про різні цівілізаційні проекти після війни.
    wtg