Украина сейчас
  • BurBur
    Сообщений: 1,694
    И сегодня работает
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    ]IMG-b450051cde9ba95e32d5607f8af73bcc-V
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Мій шеврон }}}}}
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Bulba
    Сообщений: 6,508
    Эта зачет!!! :+)
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,278
    Screenshot_2023-06-29-21-35-45-445_com.twitter.android
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Якщо хочете розширити у фейсбуці, розшарте це. Збір людини з моєї групи

    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02THRTTXGbTDSWjgvtxKChLTvVKCnx3zQ2E83M6XY22BvxJQRwXYTbaoXQd3zjAyzKl&id=100014427738270
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Valabuev
    Сообщений: 8,558
    Після бавовни на мосту в Чонгарі, кацапы штучно створили тягнучку навколо мосту через пролив, прикривають міст цивільними.
  • BurBur
    Сообщений: 1,694
    Где возможно увидеть спутник притулы?
    И он отчитался за 300 спартанов?
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,278
    Valabuev сказал:

    Після бавовни на мосту в Чонгарі, кацапы штучно створили тягнучку навколо мосту через пролив, прикривають міст цивільними.


    Наскільки я зрозумів тянучка не на мосту, а перед мостом зі сторони Московії. Так що можна валити його.
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Bur сказал:

    Где возможно увидеть спутник притулы?
    И он отчитался за 300 спартанов?


    Можно увидеть только наши пульты и очки }}}}}
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Он ещё и летчик :}}}}
    I look inside myself and see my heart is black..
  • BurBur
    Сообщений: 1,694
    Почти мэр Киева
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,278
    Про Чонгар
    https://youtu.be/0PN2j2cCn6o
  • KarlsonKarlson
    Сообщений: 348
    Ну, південь тупо здали, що ще раз доводить цей відос..
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Наші сапери кажуть, що керування мінами дублюється 100500 разів + радіопідривачі
    I look inside myself and see my heart is black..
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,278
    Saburo_Sakai сказал:

    Наші сапери кажуть, що керування мінами дублюється 100500 разів + радіопідривачі


    А діверсанти цього не знають - мають ножицями перерізати один кабель і чекати...
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,278
    Я дивлюсь цей Шор самий розумний там ...на своєму дивані.
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Yariy сказал:

    Saburo_Sakai сказал:

    Наші сапери кажуть, що керування мінами дублюється 100500 разів + радіопідривачі


    А діверсанти цього не знають - мають ножицями перерізати один кабель і чекати...

    А коли диверсанти заходять, то там вже ніхто не сидить. Бо вони не тільки дроти перерізають, а й знешкоджують саперів. Бо дроти ще шукати треба.
    Хуйня це, а не історія. Просто почалося відмазування отого "проєбалі", що було озвучено
    I look inside myself and see my heart is black..
    Спасибо сказал 1Valabuev
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Yariy сказал:

    Я дивлюсь цей Шор самий розумний там ...на своєму дивані.


    Просто, саперів багато, а не один на всю Україну.
    От наших кинули на штурм з одними автоматами і 60 гранат на 1200 осіб. Після штурму зі 115 осіб тільки поранених 60 (вбитих не озвучено).Думаєш, треба закінчити військову академію, щоб проаналізувати такий підхід?

    Ану, спробуй без академії
    А я тобі запишу відео (як боєць штурмового підрозділу), що це ахуєнна тактика штурму укріплених позицій.
    I look inside myself and see my heart is black..
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,278
    Saburo_Sakai сказал:

    Yariy сказал:

    Saburo_Sakai сказал:

    Наші сапери кажуть, що керування мінами дублюється 100500 разів + радіопідривачі


    А діверсанти цього не знають - мають ножицями перерізати один кабель і чекати...

    А коли диверсанти заходять, то там вже ніхто не сидить. Бо вони не тільки дроти перерізають, а й знешкоджують саперів. Бо дроти ще шукати треба.
    Хуйня це, а не історія. Просто почалося відмазування отого "проєбалі", що було озвучено

    Все залежить від того, де сидять сапери. Якщо в окопах коло мосту з іншою піхотою, то накуя дрг лізти туди де їх можуть зустріти? Всі проводи в решті решт приходять до вибухівки, так що дрг могла непомітно дістатись вибухівки і там або проводи, або підривачі, або ще шось .... Радіопідривачи можуть заглушити РЕБом. Так що я би такий варіант не виключав.
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,278
    Saburo_Sakai сказал:

    Yariy сказал:

    Я дивлюсь цей Шор самий розумний там ...на своєму дивані.


    Просто, саперів багато, а не один на всю Україну.
    От наших кинули на штурм з одними автоматами і 60 гранат на 1200 осіб. Після штурму зі 115 осіб тільки поранених 60 (вбитих не озвучено).Думаєш, треба закінчити військову академію, щоб проаналізувати такий підхід?

    Ану, спробуй без академії
    А я тобі запишу відео (як боєць штурмового підрозділу), що це ахуєнна тактика штурму укріплених позицій.

    Щось я втратив "нить спора" ). Я вірю цьому сержанту, вірю що він намагався підірвати, а воно не рвонуло. А чого не рвонуло - то питання друге і воно не до сержанта. І я не на секунду не сумніваюсь що в нашому війську більшість ще воює совковими методами, і з наступом не все так добре як нас хочуть впевнити. Нажаль....
  • Valabuev
    Сообщений: 8,558
    Yariy сказал:

    Saburo_Sakai сказал:

    Yariy сказал:

    Я дивлюсь цей Шор самий розумний там ...на своєму дивані.


    Просто, саперів багато, а не один на всю Україну.
    От наших кинули на штурм з одними автоматами і 60 гранат на 1200 осіб. Після штурму зі 115 осіб тільки поранених 60 (вбитих не озвучено).Думаєш, треба закінчити військову академію, щоб проаналізувати такий підхід?

    Ану, спробуй без академії
    А я тобі запишу відео (як боєць штурмового підрозділу), що це ахуєнна тактика штурму укріплених позицій.

    Щось я втратив "нить спора" ). Я вірю цьому сержанту, вірю що він намагався підірвати, а воно не рвонуло. А чого не рвонуло - то питання друге і воно не до сержанта. І я не на секунду не сумніваюсь що в нашому війську більшість ще воює совковими методами, і з наступом не все так добре як нас хочуть впевнити. Нажаль....

    а я не вірю.
    все що він каже - виглядає якось... не по справжньому. Як ота попередня версія, що якійсь майор СБУ план оборони півдня кацапам передав, і всьо! вони за добу захватили весь південь... хуйня якась. Я бачів як мінували мост під Клєментово, щось воно не схоже навіть ото наскороруч із отим що повинно було бути на півдні . Ні, ну можливо він і повинен був натискати кнопку і натиснув її - але "його думки" що до мінометних обстрілів та дрг - яб до уваги не брав - це, в даному випадку, "погляд зі свого окопу". А по факту - УСІ МОСТИ (він там далеко не один) - не були підірвані, і не були підірвані, або бодай терміново спущені, шандори на Каховській ГЕС (що було в плані оборони як я думаю, і не призвело б до катострофи як підрив самої греблі, але залишило б для проїзду в Олешках буквально пару доріг для техніки)

    хня то а не версія. в сухому залишку - "я жмакав кнопку - воно не спрацювало".
    це він дуже доступно (скоріш дотепно) все пояснив чому так сталося.
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    А на антонівському мосту скільки ДРГ було? А в Ірпені, я так розумію, ДРГ не було (бо мости підірвали). ДРГ вони такі - десь є, десь немає...
    До чого ці фантазії "а, можливо..."? Можливо були, можливо не були. Можливо це інопланетяни..
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Навіть за наявності ДрГ противник не долає охуліард кілометрів походним маршем. Це факт.
    Взагалі, списувати все на "ДрГ", то дитячий садок. Функціонал цих підрозділів у цих ваших інтернетиках значно перебільшений.
    I look inside myself and see my heart is black..