Украина сейчас
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    І "вірю-не вірю" це теж рівень молодших класів. Можна вірити, наприклад, Маркусу, а можна - його опонентам з числа бійців 47ї бригади. Факти від віри нікуди не зникають
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Valabuev
    Сообщений: 8,558
    Доречі по 47й взагалі не зрозумів що в них вийшло, але пафос Маркуса, м'яко кажучи, не сподобався.
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,278
    По перше - не треба змішувати все в одну кучу - спроба підриву данного мосту і інші недоліки підготовки даного регіону до вторгнення ( мінування, замала кількість військ і т.д.). Сержант розповів про данний конкретний міст, і не треба йому приписувати те про що він не говорив. По друге - Справа в тому, що ми з вами в цьому питанні в різних категоріях. Ви - військові, і маєте право казати що не вірите тому чи іншому військовому. Я зі свого домашнього дивану не маю морального права чуваку, який там був і напевно таки намагався підірвати той клятий міст, казати - "ти все вигадуєш чувак, все було не так". Так, я можу висловлювати сумнів в деяких тезах його розповіді, але сумнів і невіра це різні речі.
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Ситуація з антонівському мостом це факт, який показує загальну ситуацію. І факт незручний, бо фантазувати на тему ДрГ складно.
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Я тобі можу сказати "зсередини армії", що чуваків які пиздЯть (крадуть, бухають, нюхають клей (а у нас був і гірший випадок, про який я не можу розказувати), всяких уклоністів і тих, хто відмовляється виконувати свої обов'язки, плюс всякі карні злочинці (у нас було двоє, одного заперли в дурку, інший чухнув у СЗЧ) більш ніж дохуя.
    Досить вже вірити у тези про високопрофесійних "сонечок", з яких нібито складається армія.

    До того ж, більша частина особового складу забиває пісюн на заняття з тактичної медицини, загальної тактики та на стрільби (я особисто стріляв за таких фахівців).

    Тому, тут як в анекдоті про сексопатолога. Там де "...і ви кажіть"
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Це я все пишу до того, що до слів незнайомих військових треба відноситись як 50/50. Може да, а може й ні.

    До нас приїхала партія поповнення і розказували, як під Авдіївкою кацапські танки палили. Почали їх "пробивати" по місцях попередньої служби, а вони не то що на фронті, а й на полігоні не всі були. Після того у нас з'явився локальний мем "авдіївський ветеран" :)
    I look inside myself and see my heart is black..
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,278
    Saburo_Sakai сказал:

    Я тобі можу сказати "зсередини армії", що чуваків які пиздЯть (крадуть, бухають, нюхають клей (а у нас був і гірший випадок, про який я не можу розказувати), всяких уклоністів і тих, хто відмовляється виконувати свої обов'язки, плюс всякі карні злочинці (у нас було двоє, одного заперли в дурку, інший чухнув у СЗЧ) більш ніж дохуя.
    Досить вже вірити у тези про високопрофесійних "сонечок", з яких нібито складається армія.

    До того ж, більша частина особового складу забиває пісюн на заняття з тактичної медицини, загальної тактики та на стрільби (я особисто стріляв за таких фахівців).

    Тому, тут як в анекдоті про сексопатолога. Там де "...і ви кажіть"


    У мене нема таких іллюзій. Якби це було так, ми б вже добивали рашистську пиздоту десь під Ростовим. Але також розумію, якби означений тобою "контингент" складав значну частину ЗСУ, то ми би до цих пір обороняли Київ.

  • YariyYariy
    Сообщений: 5,278
    Saburo_Sakai сказал:

    Це я все пишу до того, що до слів незнайомих військових треба відноситись як 50/50. Може да, а може й ні.

    До нас приїхала партія поповнення і розказували, як під Авдіївкою кацапські танки палили. Почали їх "пробивати" по місцях попередньої служби, а вони не то що на фронті, а й на полігоні не всі були. Після того у нас з'явився локальний мем "авдіївський ветеран" :)


    Я по життю, до більшості інформації відношусь з позиції "припущення".
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Yariy сказал:


    У мене нема таких іллюзій. Якби це було так, ми б вже добивали рашистську пиздоту десь під Ростовим. Але також розумію, якби означений тобою "контингент" складав значну частину ЗСУ, то ми би до цих пір обороняли Київ.



    Не хочу тебе засмучувати
    I look inside myself and see my heart is black..
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,278
    Тоді за рахунок чого ми тримаємо фронт і навіть в деяких місцях звільняємо території?
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,278
    Saburo_Sakai сказал:

    Це я все пишу до того, що до слів незнайомих військових треба відноситись як 50/50. Може да, а може й ні.


    Така сама історія і з рибалками )
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Yariy сказал:

    Тоді за рахунок чого ми тримаємо фронт і навіть в деяких місцях звільняємо території?


    За рахунок того, що у кацапів ще гірше (просто їх більше), у них більш тупе керівництво, за рахунок більш вищої мотивації у нас та ефективного застосування далекобійної західної зброї. І ще багатьох факторів.
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Але, коли розсекретять наші втрати, ти будеш в ахуї.
    Я вже.
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Відповідь на питання "як нам вдається звільняти наші території?" з іншого ракурсу:
    https://www.facebook.com/100011308905714/posts/pfbid02ouPaPAtM95FH3qbR8GfgrejewU6XFXnwDhgCLv8YWsPsjnUdQcW2wAm7isUxEEKCl/?app=fbl
    I look inside myself and see my heart is black..
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,278
    Saburo_Sakai сказал:

    Але, коли розсекретять наші втрати, ти будеш в ахуї.
    Я вже.

    Ти думаєш я сліпий і не бачу? Якби не було величезних втрат, военкоми не бігали б за чоловіками по вулицях. В колишньому райцентрі, коло села де мешкають мої родичі майже кожну неділю хоронять військових з фронту. І це містечко в 5000 населення. Зрозуміло що ніяких втрат 1 до 3 нема. Наші втрати не набагато менші ніж у кацапів, якщо не більше...
  • Valabuev
    Сообщений: 8,558
    Не більше.
  • GVL224
    Сообщений: 37
    Valabuev сказал:

    Не більше.


    Дуже сподіваюсь...
    мій кум пішов добровольцем в пеші дні, зараз каже шо майже не залишилось в живих тіх з ким почінав...
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Не більше.
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Навчаємось на модних курсах такмеду, живемо у школі. Зацініть, які книги у класній бібліотеці )))

    DSC-0705
    I look inside myself and see my heart is black..
  • grungrun
    Сообщений: 17,085Symbol
    перший зверху походу - дрон
    wtg
  • BurBur
    Сообщений: 1,694
    Правильная школа
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,278
  • KarlsonKarlson
    Сообщений: 348
    "прем'єра скоро"
    image
    photo_2023-07-19_18-46-33.jpg
    600 x 507 - 140K