Украина сейчас
  • KarlsonKarlson
    Сообщений: 346
    image
  • BurBur
    Сообщений: 1,693
    Теперь думаю
    События будут развиваться быстрее
  • Bulba
    Сообщений: 6,507
    Кроме Залужного Зелепукин уволит поддерживающих его военных. На их места поставит людей Ермака. Новоявленные главнокомандующие положат кучу военнослужащих ЗСУ и потом, как великий благодетель, с обьявленной целью сохранения жизней солдат после больших потерь, пойдет на переговоры с путиным, чтобы остановить войну.
    Вангую...
  • Bulba
    Сообщений: 6,507
    Не пора ли обьяснить Зелепукину его место под шконкой? Не пора ли начинать Майдан?
  • KarlsonKarlson
    Сообщений: 346
    Не думаю що буде якась реакція від суспільства, окрім обговорення в інтернетах..
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Bulba сказал:

    Не пора ли обьяснить Зелепукину его место под шконкой? Не пора ли начинать Майдан?



    Тоді точно переможемо )))
    I look inside myself and see my heart is black..
  • BurBur
    Сообщений: 1,693
    У меня такое впечатление
    Что они и хотят заварушек
  • KarlsonKarlson
    Сообщений: 346
    Майдан, 09.02.2024 (фото з інтернетів)
    image
  • Bulba
    Сообщений: 6,507
    Ну это кук минимум. Надо спасать страну
  • Bulba
    Сообщений: 6,507
    Киевляне должны начать. Регионы подтянутся позже
  • Bulba
    Сообщений: 6,507
    Главнейшая должность после главнокомандующего
    Полковник Генерального штабу Збройних сил України. Начальник оперативного управління — заступник начальника штабу Командування Сухопутних військ Збройних Сил України. Від 23 серпня 2017 року генерал-майор[2][3].

    9 жовтня 2023 року призначений Командувачем Сил територіальної оборони Збройних Сил України[4].

    9 лютого 2024 року призначений начальником Генерального штабу Збройних Сил України
    Емкая информация в интернете.
    Кто он такой? Чей человек?
    Образование?
    Откуда родом?
    Где учился?
    Где служил до 2014 года?
    И прочее
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Bulba сказал:

    Киевляне должны начать. Регионы подтянутся позже


    Хороший рецепт проїбати війну. Дєрзайтє, товаріщі :)
    I look inside myself and see my heart is black..
    Спасибо сказал 1Valabuev
  • KarlsonKarlson
    Сообщений: 346
    Saburo_Sakai сказал:

    Хороший рецепт проїбати війну. Дєрзайтє, товаріщі :)


    Не нервуй Сабурич, ті хто моли б влаштувати справжній Майдан, зараз або в армії, або в землі, або поїхали ще у 19-му. А проїбати війну влада зможе і сама, без допомоги з вулиці.
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    О, ти недооцінюєш кількість довбойобів на місцях. Свіжий приклад - події у Космачі (чи як там цей населений пункт). І це не якісь там "дамбасци", це "найпатоіотичніша географічна місцина України".
    Тому, коли з людини загальними зусиллями ліплять господа бога, то автоматично з'являється паства
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    У наших людей просто ситуативна логіка. То бігали раділи "харошим дорогам", а як півень у сраку клюнув, то повиходили з плакатами "гроші не на бруківку, а на зсу", єбать вчасно і логічно. А де були плакати під час "великого будівництва"? )))
    То "голих-босих командування кидає під танки" і не навчають (як особовий склад відноситься до навчання - це окрема довга розмова, сповнена тотального пиздецю), то звільнили Господа Бога.
    То "ми неправильно воюєм", то "поверніть стратега Залужного"
    Це повна хуйня. Або, як кажуть в армії - "залупа"
    I look inside myself and see my heart is black..
    Спасибо сказал 1Valabuev
  • KarlsonKarlson
    Сообщений: 346
    Космач то трохи інше.
    "гроші не на бруківку, а на зсу" це акція організована та проплачена ОП-ою проти Кличка.
    Те що ОП-а навмисно розхитує успільство, на мій погляд, очевидно. І як на це повинні реагувати люди?
    І цікаво, а яким словом в армії називають звільнення Залужного?



  • Bulba
    Сообщений: 6,507
    Если бы дело касалось только одного Залужного - это было бы пол беды. Но Сырский - человек Ермака. И Сырский перетащит с собой во все управления свою команду - и вся она будет командой Ермака. Сегодня уже сменили начальника Генерального штаба ВСУ - ключевая должность в планировании операций.
    Все идет по моему сценарию написанному выше.
    Теперь следует проведение операций с большими потерями нашей живой силы и техники.
    Это будет аргументом к переговорам.
    Большое строительство - говоришь. Хе!
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Karlson сказал:

    Космач то трохи інше.
    "гроші не на бруківку, а на зсу" це акція організована та проплачена ОП-ою проти Кличка.
    Те що ОП-а навмисно розхитує успільство, на мій погляд, очевидно. І як на це повинні реагувати люди?
    І цікаво, а яким словом в армії називають звільнення Залужного?





    Та, яке інше? Людям похуй на війну і на мобілізацію. Не похуй на "попиздіти" і "позрадойобити". Як аналітично зради накидати, так черга, а як мобілізуватись, то хуй вам.
    I look inside myself and see my heart is black..
    Спасибо сказал 1Valabuev
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Bulba сказал:

    Если бы дело касалось только одного Залужного - это было бы пол беды. Но Сырский - человек Ермака. И Сырский перетащит с собой во все управления свою команду - и вся она будет командой Ермака. Сегодня уже сменили начальника Генерального штаба ВСУ - ключевая должность в планировании операций.
    Все идет по моему сценарию написанному выше.
    Теперь следует проведение операций с большими потерями нашей живой силы и техники.
    Это будет аргументом к переговорам.
    Большое строительство - говоришь. Хе!



    А раніше втрати маленькі були? Я знаю кількість втрат, а ви?
    І наказ на штурм посадок не Залужний віддає. І не Сирський. Якщо офіцери довбойоби, то ви хоч Роммеля воскресіть, толку не буде.

    Втрати залежать від багатьох чинників, від нестачі людей, наприклад. Смугу батальйону тримає рота. Які ви прогнозуєте втрати в цьому випадку? А де людей взяти? Основний принцип мобілізації в Україні "я їбав воювати". Нехай син Порошенка воює. А кацапи пруть просто хвилями. Частина іде на штурм навіть без броніків. А у нас жінку побили, бо думали, що "наводчиця ТЦК". От і відбиваються пацани на СПшці вшістьох від двох взводів підарів. Так, всі шестеро там ляжуть. От вам і втрати. І похуй, як прізвище полководця, хоч Олександр Македонський.

    Ви не туди дивитесь. Тут або всі максимально обороняють державу, або нам пізда. Все дуже просто.

    Я своїм пацанам кажу, що однієї Бучі мало для мотивації суспільства стати на захист. Треба пара десятків Буч, як би це цинічно не звучало.
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Я в кінці року був у відпустці дома. Це, блядь, інша планета. Навіть галактика.
    I look inside myself and see my heart is black..
    Спасибо сказал 1Valabuev
  • AndreyK
    Сообщений: 616
    Saburo_Sakai сказал:

    Я в кінці року був у відпустці дома. Це, блядь, інша планета. Навіть галактика.


    То ти відвик просто. )))
    Інша галактика там й рік тому вже була.
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Та, я просто не дуже розумію логіку простого наріду. Ф35 і Хаймарси вІйни не виграЮть. Виграє піхота
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Bulba
    Сообщений: 6,507
    Да, но без хаймарсов и Ф16 пехоте будет очень сложно
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Їй і з ними складно
    I look inside myself and see my heart is black..