Поздравляем
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,276
    Valabuev :: ФОТО ФОТО!!! трибуны скандируют стоя! =)

    сегодня было собрание скромных людей...мы про фотки как-то даже не подумали :)
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Варто повторювати час від часу =)
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    разве фото - это нескромно...
    якісь ви... москалі... чі що?
    =)))
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,276
    хто не стрибае - той москаль :)
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,276
    Санктора с рождением ребенка!
    Пусть растет здоровым и счастливым! :beer
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Приєднуюсь! Здоров'я дитині і мамі!
    А батькові терпіння! =)
  • WolfieWolfie
    Сообщений: 2,104
    Ой-вей, крепись, и наслаждайся )) :beer
    Don't panic! С ув. Я :)
  • CorageCorage
    Сообщений: 664
    Счастливого отцовства ! :-D
  • Bulba
    Сообщений: 6,499
    Поздравляю !!!
    Здоровья малышу!!!
    :beer
  • МиротворецМиротворец
    Сообщений: 1,704
    Слава Родителям!
    - А злые здесь не ходят.
    - Почему?
    - Добрых боятся...
  • kosarkosar
    Сообщений: 1,711
    "Детям мороженое, бабе цветы" :-)
    Крепкого здоровья малышу и маме!!! Папке сил и терпения!
    Первенец али как?
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    в этот день 22 мая 1906 года получен патент на самолёт :)
    собственно у Чепиноги есть замечательный тост пост

    Самольоти
    Рівно 108 років тому, 22 травня 1906 року брати Уілбур та Орвіл Райт отримали перший патент на свій дивний винахід... Трохи раніше, у 1903 році вони продемонстрували публіці якусь странну фанерну полку для книжок, яка спочатку трохи побігала по зеленом полю, а потім здійнялася в повітрі і пролетіла кілька метрів, конкретно – 260... Людство було в шоці...
    Ні, звичайно, і раніше міфологія говорила нам, що це можливо. Бо були, наприклад, описані ще в давноіндійському епосі якісь “вімани”- божественні літальні апарати. І даже на єгипетських пірамідах находили зображення, похожі на Юрія Гагаріна в натуральний рост... Вже на кажучи про різні ”коври-самольоти” і ступу Баби Яги... Але то ж –казки... Але щоб ось так, прямо на очах у реальних живих людей кинуть виклик гравітації і полетіть угору...
    Так було винайдено перший літак... Хоча буквально за рік перед тим розумна і освічена людина лорд Кельвін (той самий, що придумав свою шкалу температурних градусів) стверджував, що політ фізичних об’єктів, які важчі за повітря – неможливий в принципі. А французький маршал Фердінанд Фош, військовий стратег 1-ї світової був абсолютно переконаний, що “літаки – доволі цікава забава, яка абсолютно непригодна для військових дій”. До того часу, як німецькі “Мессершміти” з’являться над Парижем залишалося якихось 20-ть років...
    Шлях, який пройшла авіація всього лиш за 100 років вражаючий. Особливо якщо порівняти фото першого планера братів Райт та, наприклад, Айрбас-380 або Lockheed F-117 (Стелс)...
    Хотя, лічно мене, розвиток громадянської авіації – не задовольняє. Бо ми літаємо на літаках, які спроектовані ще в 50-х роках... Майже нічого нового. Шо ето такоє? Якось ця сфера розвивається повільно... Очевидно, що прогрес поступається вимогам безпеки. Десь у когось я прочитав, що якби авіація розвивалася такими ж темпами як і комп’ютерна галузь за останні 20 років, то сьогодні час перельоту з Європи до Америки тривав би менше секунди, а квиток на літак коштував би менше цента... Але, при цьому, десять відсотків рейсів зависали б і падали додолу... Так що є про що подумать
    Ще більше мене не задовольняє аеропортний сервіс і вимоги безпеки в аеропортах... Якась купа паперів, ніби ти прийшов в БТІ за дозволом на будівництво додаткового балкону, всі ці квитки, посадочні, багажні талони, тотальні черги і тотальний шмон з роздяганням і розбуванням. Але люди погоджуються з утиском елементарних прав та гідності, щоб мати право здійнятися в повітря... Думаю, якби завтра сказали, що за новими правилами, треба проходить рамку металошукача рачки і голим, задом наперед, з ротом заклеєним скотчем, з пером павліна вставленим в самі понімаєте куда, і в кожаній жильотці – то ми б роздяглися, вставили перо і слухняно полізли... Бо нам треба в Кемер і Шарм-ель-Шейх...
    Ще одна проблєма – паспортний контроль... Колись я летів в Майамі 15 годин. Некурящим людям важко зрозуміти, що таке 15 годин не курить... Я вийшов в зону прильоту і побачив чергу на паспортний контроль розміром з 2 години... Коли я нарешті потрапив надвір і зробив обітованну першу затяжку, то – пойняв, що не кину курить ніколи ))... Тому я уважаю українські авіалінії... Це чи не єдині авіалінії, в яких за 20 доларів можна покурить в умивальник... ))
    Ще одна проблєма авіації – аерофобія. Багато людей бояться літати. І од цього п’ють всякі разні напитки... Коли я летів із Цюріху в Ріо-де-Жанейро, то в барі продавали граппу. Порція – 20 грам (чудаки-люди).... Коли я попросив у бармена 10 порцій грапи, то він розставив перед мною 10 порожніх стаканів... Я уточнив: стакан – один... Він мене пойняв... А у Франкфурті (чи в Гамбурзі – не пам’ятаю) в аеропортному барі висить така реклама: “Боїшся літать – бухай”... Але скажу з лічного опита, що чим більше літаєш, тим менше страшно. І навіть “бухать” не обов’язково...
    І все таки одна річ мене бентежить сильніше всього... Я не можу зрозуміти, чому вони літають?... Теоретично я все знаю про різні там потоки маси, підйомну силу крила і основні принципи аеродинаміки... Все це ясно... Але хоч убийте, - але це ніяк не пояснює, чому ця обична залізна труба, ця тяжелєнна хрень, набита чемоданами і людськими тілами розбігається з страшною силою і згодом піднімається на 11 кілометрів вгору... Шось тут не то...
    У мене є своя версія. Я думаю льотчики проходять якісь курси оккультизму, просто нам про це не кажуть...Їх там учать зовсім не аеродинаміці, а набагато цікавішим вещам – всяким заклінананіям, молитвам і магії... І тоді коли самольот іде на рульожку, а стюардеса розповідає нам, де знаходяться спасатєльні жилєти і гігієнічні пакети... то в цей самий час командір екіпажа, одягнутий в якусь чорну сутану з капюшоном малює на полу піктограму і промовляє шось на кшталт: Кріблє-краблє-ом-абра-рухабра”... Потім вони ріжуть чорну курицю над приборною панеллю і орошають її кров’ю польотні карти... І тільки тоді їм дають разрішеніє на взльот...

    https://www.facebook.com/vitalii.chepynoga/posts/757961540915204
    wtg
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Сегодня ДР у Влада (Alaska).

    Я не в курсе, читает ли он форум (да и зареган ли вообще), но надо поздравить.
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    (%)
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,276
    Аляска :beer
  • CorageCorage
    Сообщений: 664
    Влад -дружище, поздравляю ! :beer
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    Витя @Kochum тебя с хепибёздеем! Твоё здоровье!

    image
    wtg
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,276
    Витя, с Днем Варенья! :beer
  • WolfieWolfie
    Сообщений: 2,104
    А присоединюсь к поздравлениям! Успехов и удовольствия! :beer
    Don't panic! С ув. Я :)
  • AnkleAnkle
    Сообщений: 91
    З Днем народження,всього найкращого...
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Вітя, з Днем народження! =)
  • MilvusMilvus
    Сообщений: 1,833
    Присоединяюсь к поздравлениям, всех благ.
    "Берегите слезы ваших детей, дабы они могли проливать их на вашей могиле."
    Пифагор
  • CorageCorage
    Сообщений: 664
    Кочум - с Днем Рождения !!!
  • KochumKochum
    Сообщений: 2,547
    Всем огромное спасибо за поздравления!
    На выходных не заходил на форум, а сегодня вот прочитал - аж на душе потеплело.
    Спасибо всем за добрые слова.
  • Bulba
    Сообщений: 6,499
    Kochum
    Мои поздравления!
    :beer