• Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Saburo_Sakai :: Петя понял, что скоро поедет в Ростов к Вите и нагнул немного Гонтареву

    Ну до чого тут Гонтарєва, коли економіка не працює? =)
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,838
    А у нас никто не при чем.
    I look inside myself and see my heart is black..
    Спасибо сказал 1Akupaka
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,838
    В ході наради у президента Петра Порошенка він зажадав від глави НБУ Валерії Гонтаревої стабілізувати курс гривні на рівні 21,7 за долар.

    Про це повідомляє ZN.UA з посиланням на свої джерела, знайомі з ходом наради.

    Як розповіли співрозмовники видання, президент в ультимативній формі зажадав від Гонтаревої якомога швидше стабілізувати ситуацію на ринку валюти.

    Курс гривні має стабілізуватися на рівні, близькому до закладеного урядом в узгоджених з МВФ змінах до держбюджету - близько 21,7 грн/$.

    Як відомо, напередодні Нацбанк змушений був вдатися до нових адміністративних обмежень в умовах падіння гривні, чим викликав обурення прем'єра Арсенія Яценюка.

    У Порошенка заявили, що в ході зустрічі був напрацьований комплекс заходів для стабілізації ситуації на валютному ринку.



    Голова НБУ Валерія Гонтарева та міністр фінансів Яресько запевнили, що ситуація на валютному ринку стабілізується. При цьому вони відмовилися спрогнозувати курс гривні.

    Про це вони заявили під час спільної прес-конференції.

    "Цифри в обмінниках самі повернуться туди, куди слід", - заявила глава НБУ, відповідаючи на запитання про те, які цифри українці побачать в обмінниках.

    Міністр фінансів запевнила, що валюти в Україні достатньо.

    "В країні є валюта. Те, що відбувається зараз на валютному ринку – це не що інше, як спекуляції і нічим не обґрунтована гра проти української гривні", - наголосила Яресько.

    Голова НБУ заперечила інформацію про те, що мала із президентом Порошенком жорстку розмову.

    "У нас розмова була не жорстка, а досить плідна", - заявила Гонтарева.

    Гонтарева додала, що на зустрічі із Порошенком також були присутні, крім Яресько, прем'єр-міністр Яценюк, голова ВР Володимир Гройсман, секретар РНБО Турчинов.

    Українська правда
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Ivan Semesyuk

    За свої 35 год життя я перечитав купу книжок, переміркував гімалаї різноманітних думок, і все одно нічого не розумію в економіці, політиці, соціології і прочих шляхетних навуках. Навіть таблицю множення ніколи не знав. Я був одним єдиним дебілом на весь клас, що не спромігся вивчити цю прокляту таблицю, за що отримав кол в чверті і ганьбу.

    Вмію грати на губній гармошці, оркестровій сопілці та (о чюдо!) балалайці, підбираючи мотиви на слух, але я так і не вдуплив яким чином влаштовано нотну грамоту. Я досі не відрізняю дієслова від прикметника, це піздєц, і не знаю як складати слова до купи по навукє.

    Я вмію лишень ахуєнно ходити ногами, хапати руками, пиздіти буквами, трохи художнічати в різних жанрах, дивитися сліпим оком, гострити ніж і все.

    Звідки, звідки ви знаєте стільки всякої спеціяльної хуйні?

    Тоді поясніть мені одну річ.

    Чому саме сіль? Чому ці довбойоби кинулися скуповувати сіль десятками пачок, якщо вона коштує аж ніхуя, і однієї пачки хватає на рік.

    Нахуя їм стільки солі???


    =)

    Mustafa Nayyem
    1 год. · Kyiv ·

    Тоска воцарилась в киевских барах - вчерашние паникеры грустят, что не успели продать по 40.
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,838
    Я смотрю, пошла мода делать жабы в стиле "50 оттенков серого" :-D

    image
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Valabuev
    Сообщений: 8,551
    Грундфосс Украина - отакє -
    @Курс на 26 февраля: 37.00 грн за 1 евро

    Курс МРРЦ на февраль 2015: 37.00 грн за 1 евро@
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,838
    :-D

    Якщо з димоходу над Печерським судом піде білий дим, значить Печерський суд врешті здався, і Єфремова таки посадять. Слідкуйте
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Valabuev
    Сообщений: 8,551
    =)
  • SDPG_Hash
    Сообщений: 675Symbol
    SDPG_Hash сказал:

    Немного инсайдерской депутатской Ванги.
    Готовимся к ежемесячной инфляции 10%-15% с конца декабря либо начала января на все потребительские и продовольственные товары. Доллар будет расти и очень сильно, верхняя граница велика даже для сказки.



    Ноябрьская ванга таки была очевидной, тогда мне озвучили курс 40 на начало марта - я посчитал это сказкой. Т.о. успешные посоны времен овоща уже все планировали с ноября. На сегодня ситуация печальная. Мука, например, заканчивается. Реальный сектор в пищепроме уже заворачивается в простынку и ползет в сторону кладбища. У меня устойчивое ощущение что минэкономики делает ничего.
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Сподобалася стаття. Правильно Ющенко каже:
    http://gazeta.ua/ru/articles/economics/_uschenko-obvinil-pravitelstvo-acenyuka-v-obvale-grivni/612349
  • KSheriffKSheriff
    Сообщений: 85
    Статью не читал. Потому что ющенко.
    Когда ющ кого-то обвиняет, ему сразу надо напоминать, что в том, в каком состоянии сейчас наша страна, и какие процессы в ней сейчас идут, виноват и он тоже, и, может, даже поболее чем другие. Сволочь и тряпка.
  • grungrun
    Сообщений: 17,085Symbol
    KSheriff :: Сволочь и тряпка.

    100% попадание, не добавить, не убрать
    wtg
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,838
    У Юща был офигенный шанс, да еще и без войны. Но полимеры были благополучно просраны.
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Valabuev
    Сообщений: 8,551
    нехрен было любыхдрузив кучковать в таких количествах... такое впечатление тогда сложилось, что ему вообще ВСЕ было поуху что в стране происходит... даже обнал под 5% ВСЕМИ КОМУ НЕ ЛЕНЬ... НДС при нем привыкли не платить а зарабатывать...
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Очікувана реакція. Кожен з присутніх винен у тому, що в країні, і не факт, що менше за Ющенка =) Може й тряпка, да, але з країни не поїхав, а став Президентом за всіх тих умов. А хто з вас змінився і зробив для країни щось корисне, наприклад, змінили зарплатню на офіційну і тд, і тп? =)
    Зі: Ну і мова в статті не про нього особисто, а так да, не читайте "юща", продовжуйте голосувати за "яценюків" =)
    А я йому все-одно вдячний, якби не він, то багато критичних питань в суспільстві так і не підняли б. А то що тряпка, ну то ніхто з нас на його місці не був, і не може сказати як би він повівся.
  • grungrun
    Сообщений: 17,085Symbol
    Ога, виноват каждый, колхоз проходили еще при ссср. Когда мне манагеры на работе рассказывают что "виноваты мы все", я уже научился таких посылать на.уй, благо мне проще.
    Не люблю колхоз и колхозников, даже если они в итальянских галстуках.
    wtg
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,838
    Тонко :-D

    image
    I look inside myself and see my heart is black..
    Спасибо сказал 1KON
  • Valabuev
    Сообщений: 8,551
    та де там тонко... =)))))
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Пам'ятаєте історію з деяким Олександром Боровіком? Цікавий оборот =)

    http://hrabro.com/80158
    Вот так номер: Саша Боровик учился в Высшей школе КГБ

    В интервью радиостанции университета Стэнфорд, Саша Боровик рассказывает о своей учебе в школе КГБ. Соответственно, не было МГУ, из которого он якобы ушел. Не было времени для учебы в Пражском университете. Усиливаются сомнения по поводу гарвардского диплома.

    Реформаторское правительство оранжевых приняло на ключевую должность в Министерстве экономики КГБиста.

    Рассказ Саши Боровика о своей учебе – с 12-й минуты.


    http://web.stanford.edu/dept/fren-ital/opinions/shows/eo10148.mp3

    Початок саме розмови з 03-30.
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Про пенсійну реформу
    http://tyzhden.ua/publication/136867
  • grungrun
    Сообщений: 17,085Symbol
    Отменили статью УК по скрытым и спецсредствам сбора информации, более того собранные таким способом факты могут быть рассмотрены в суде как доказательства.
    В общем СБУ больше не является "службой брелков Украины" и это радует.
    wtg
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    І як тепер "молодые дарования" будуть кар'єру будувати? ;)
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Volodymyr Boyko
    Перший заступник прокурора Київської області Ігор Грабець (наразі посада обласного прокурора є вакантною й Ігор Несторович керує прокуратурою Київської області) подав рапорт на ім’я Генпрокурора Шокіна про те, що йому зателефонувала людина, яка назвалась міністром економічного розвитку та торгівлі України Айварасом Абромавичусом.

    Ця людина попрохала прокурора припинити перевірку щодо забудовника котеджного містечка «Рівьера Вілас» (Riviera Villas), який знаходиться у с. Лебедівка Вишгородського району на лівому березі Київського моря, мотивуючи це прохання тим, що забудовником є очолювана його близькими друзями інвестиційна компанія «Dragon-Ukrainian Properties & Development».

    Оскільки громадянин, що назвався Айварасом Абромавичусом, зателефонував на офіційний телефон приймальні обласної прокуратури, не склало жодних труднощів перевірити, хто ж саме телефонував. Виявилось, що телефонував, дійсно, міністр економічного розвитку та торгівлі України Айварас Абромавичус. У зв’язку з цим керівник прокуратури Київської області направив Шокіну рапорт для притягнення Абромавичуса до відповідальності.

    Але замість того, щоби скласти щодо Абромавичуса протокол про корупційне правопорушення, Шокін обмежився тим, що проінформував про витівку міністра-корупціонера Адміністрацію Президента й тепер очікує вказівок від глави АП Ложкіна.

    Слава Україні!
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,276
    Это может быть элементарной подставой. Этот прокурор мог попросить чувака ему перезвонить под каким-либо предлогом, а потом заявить что у него что-то там просили. Верить в честность прокурора в нашей стране - я к такому пока еще не готов.
    Спасибо сказал 1Valabuev