A/V-receiver з АС (можливо) продам
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Можливо хтось з присутніх планує придбання набору підсилювача і акустики для домашнього кінотеатру?

    Я вірогідно продаватиму свій на базі Marantz NR1402 , фронт KEF C1, центр KEF C6, сабвуфер Yamaha YST-SW015, якщо не помиляюсь в модельках.
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,276
    фигасе...качественная аппаратура (Y)
    нафига такое продавать?
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Соседи настаивают :-D
    I look inside myself and see my heart is black..
  • WolfieWolfie
    Сообщений: 2,104
    я собі хочу додому помірно якісний звук.
    але щиро не розуміюсь на цьому.

    поки що заклав кабло в стіну під дві калоші і чи сабвуфер, чи підсилювач.
    але все впирається в гроші..
    а скілько треба мати для б-м якісного звучання на 35м2 - я от і не розуміюсь.
    Don't panic! С ув. Я :)
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    я вот тоже дома - ямаха .... ас50 на основной канал, элак на фронте... но соседей таки жалко :)
    включал несколько раз за пять лет. один раз для профилактики соседям снизу :)
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Yariy сказал:

    фигасе...качественная аппаратура (Y)
    нафига такое продавать?


    Ще незрозуміло, навіщо таке було купувати! Хтілося кінотеатр, але охота відпала ))
    Не те що б хтілося його продавати... Але хто-зна як поверне. Поки що весь в роздумах.
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Wolfie сказал:

    а скілько треба мати для б-м якісного звучання на 35м2 - я от і не розуміюсь.


    Тра мати нормальний плеєр, що грає формати без втрати якості і навушники зенхайзер px100 :-D

    Я коплектував виходячи з габаритів і грошей. Сам не розумію тієї математики, але вийшло непогано, окрім саба, в моїй конурі його просто ніде приліпити, щоб він нормально розкривався.
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    А марантц на уши звук выводит?
    wtg
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,276
    grun :: А марантц на уши звук выводит?

    толстый джек должен быть полюбе
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,276
    у меня домашний кинотеатр Сони, и напольные калоши по 150 Вт. С соседями хорошие отношения, по этому на полную никогда еще не включал ^)
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,276
    Akupaka :: Не те що б хтілося його продавати... Але хто-зна як поверне. Поки що весь в роздумах.

    я бы советовал НЕпродавать. вещь классная, но за адекватные деньги ты его сейчас не продашь :\
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Так, тому я досі невпевнений в цьому бажанні. Хіба що буде справді необхідно...
    Знось тему, Макс :-D

    http://youtu.be/-d4yu36M-LU
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,276
    Akupaka :: Так, тому я досі невпевнений в цьому бажанні. Хіба що буде справді необхідно...

    хотел форсануть звуком? :-D
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Так хвастаются интеллигентные люди :-D
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Та чим там вихвалятися?! Воно з висотою не більше 30 см, напевно! :-D
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    ого!!!!