Специалист про ассоциацию
  • Valabuev
    Сообщений: 8,551
    https://petrimazepa.com/notfreshheroes.html
    тут как раз об этом, и о том
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    @_FSG_Pacific
    коли це він був нормальним?! О.о
    Тема брехливості цього "командира" піднімається ледь не від початку його діяльності.
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    І чомусь таки зробили його депутатом . Я не оспарюю питання нормальності Семена , він мутний типок , я кажу про те , що тему його ненормальності активно роздули , щоб зняти блокаду , от і все . Пече їм та блокада , уриває великі приватні прибутки
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Депутатом він став, бо купа наївних, як я, проголосували за *цензура* самопоміч, куди його поставили по списку.
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,838
    I look inside myself and see my heart is black..
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Це лише думка якогось "ібігдана" , який говорить словами гройсмана . Тепер гройсман може сміливо підкручувати тарифи , курс валюти і податки , йому зиску ніякого від заводів Донбасу немає , він годує свої рум"яні щічки в іншій годівниці . А ще в країні стане на декілька олігархів менше , впливових олігархів . Їхні інтереси тепер буде не потрібно приймати до уваги , приймаючи рішення на свою користь .
  • grungrun
    Сообщений: 17,085Symbol
    Так шо там, за Донецкий Роттердам мы все еще башляем?
    wtg
  • grungrun
    Сообщений: 17,085Symbol
    Вообще-то с этим допотопным углем, монополией на рынке, раздолбанными теплотрассами и совконормами по теплу 50х годов, мы скоро будем платить как в Европе.
    ЗЫ кстати Польшу по тарифам догнали
    wtg
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,838
    _FSG_Pacific сказал:

    Це лише думка якогось "ібігдана" , який говорить словами гройсмана . Тепер гройсман може сміливо підкручувати тарифи , курс валюти і податки , йому зиску ніякого від заводів Донбасу немає , він годує свої рум"яні щічки в іншій годівниці . А ще в країні стане на декілька олігархів менше , впливових олігархів . Їхні інтереси тепер буде не потрібно приймати до уваги , приймаючи рішення на свою користь .



    Это мысль адекватного человека.
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    grun сказал:

    ЗЫ кстати Польшу по тарифам догнали


    Ти маєш товар, який можеш продати в Польщі за 100 гривень, а у нас за 75 гривень. За якою ціною продаватимеш?
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    _FSG_Pacific сказал:

    Тепер гройсман може сміливо підкручувати тарифи , курс валюти і податки , йому зиску ніякого від заводів Донбасу немає , він годує свої рум"яні щічки в іншій годівниці


    Як швидко наші громадяни піддаються на безглуздий популізм =(
    @_FSG_Pacific , ти можеш пояснити причину, чому ти віриш шахраєві, який обманом перетворився зі звичайного шахрая на політичного, а всі представники влади в один момент стала для тебе ненависними?
  • grungrun
    Сообщений: 17,085Symbol
    Akupaka :: Ти маєш товар, який можеш продати в Польщі за 100 гривень, а у нас за 75 гривень. За якою ціною продаватимеш?

    чето не уловил твою мысль
    wtg
  • Valabuev
    Сообщений: 8,551
    в смысле что "полтаватеплоэнерго" может продать в Краков тепло по 100 грн, нафига ей продавать его в Полтаве по 75....
    =))))
    Рома, я за приведение цен в Украине к европейским (особенно к ценам в Дании Норвегии и т.д.) - но это немного не так работает, аналогия неудачная.
    и да - семенченко с парасюком и лещенком - отъявленные гниды, причем москальские гниды.
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Akupaka сказал:

    _FSG_Pacific сказал:

    Т


    Як швидко наші громадяни піддаються на безглуздий популізм =(
    @_FSG_Pacific , ти можеш пояснити причину, чому ти віриш шахраєві, який обманом перетворився зі звичайного шахрая на політичного,

    Я ж казав раніше , що Семен мутний типок . З чого ти взяв , що я йому вірю ? Та й з якого доброго дива я маю вірити Гройсману-Порошенку-Юлі-земляку Луценку-Авакову та Ко ? Я взагалі не знаю кому можна вірити , я можу тільки ДОВІРЯТИ , і то тільки рідним людям та давнім друзям з якими прожив 40+... років
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    _FSG_Pacific сказал:


    Я ж казав раніше , що Семен мутний типок . З чого ти взяв , що я йому вірю ?


    Ну чомусь підхоплюєш його вчинки як правильні
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Valabuev сказал:

    но это немного не так работает, аналогия неудачная.


    Чому не так? А як тоді?
  • Valabuev
    Сообщений: 8,551
    Akupaka сказал:

    Valabuev сказал:

    но это немного не так работает, аналогия неудачная.


    Чому не так? А як тоді?

    лучше подойдет сравнение с какой ни будь генерирующей компанией (єлектрогенерирующей), или с добычей нефтегазов и конденсатов всяких. Их естьвозможность производить в Украине - закачивать в "общую трубу" - и продавать за границу. И, в целом. свободный рынок - это правильно. Причем интересен подход к тому же газу у датчан. Все что продается населению - стоит в два (а то и в два с половиной) раза дороже чем то что продается ТЭЦ, потому что государство приняло политику оптимизации и тотального сокращения затрат на ТЭР, но(!) "сверх прибыль полученную на простых гнражданах" - не кладут в карман - они ее используют для финансирования энергосберегающих проектов - в том числе и для этих самых простых граждан. У нас же хотят наоборот - давайте заставим продавать "украинский газ" населению с нулевой наценкой (типо ж нароное достояние....) ,вместо того, чтоб продать его по европейской цене и заставить засплатить с проданного объема ренту, я не говорю уже про НДС и прибыль =)))).
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Мені здалося, приклад з абстрактим товаром простіший.
  • grungrun
    Сообщений: 17,085Symbol
    Умалчивать налогообложение и прочие нюансы разных рынков, нифига не проще.
    Прибыль в Польше при общей цене +25% может быть тупо в два раза меньше, чем в Украине.
    wtg
  • Valabuev
    Сообщений: 8,551
    конечно меньше =), в Украине можно ж налоги не платить. когда ввели ренту для газодобытчиков - "добытчиков" чуть не порвало - так им не хотелось и 1500 грн с 1000 метров кубических платить в бюджет. раньше то можно было вообще сказать что одни убытки от той торговли. =)
    .
    Украине нужен свободный рынок,а не непонятное полудохлое одоробло - склееное соплями дотаций и подпираемое костылями индикативных цен.
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Макс, мова була не про різницю торгівлі в двох країнах, а про те, що коли є вибір продати дорожче чи дешевше, будь-хто намагатиметься продавати дорожче. І все.
    Це було стосовно пояснення чому у нас намагаються підняти вартість енергоносіїв до рівня європейського ринку.
    Спасибо сказал 1Valabuev
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,838
    _FSG_Pacific сказал:

    я можу тільки ДОВІРЯТИ , і то тільки рідним людям та давнім друзям з якими прожив 40+... років



    Они сейчас проживают на оккупированной территории?
    I look inside myself and see my heart is black..
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Та ні , з якого дива вони мають там проживати , ті хто там жив , два роки тому виїхали звідти , по моєму це логічно .
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,838
    Вот. А у меня друзья по разным причинам вынуждены там поживать. И за это время у меня накопился определенный багаж информации, который позволяет сформировать мнение о том, как оно все работает. Минуя телевизор и икцпертов из разного рода "кантахтов".

    Поэтому, я выложил ссылку. Где мнение автора по большей части совпадает с моим мнением, которое, в свою очередь, сформировалось на основе информации, полученной от реальных людей. :)
    I look inside myself and see my heart is black..