Пчеловодство
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    А чому не в національні кольори?))
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    а нафига? я ж не пчела :D
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    .
    I look inside myself and see my heart is black..
  • KorZhik
    Сообщений: 455Symbol
    Akupaka сказал:

    А чому не в національні кольори?))



    бо, мабуть, буде схоже на це: :D

    image
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Схожа як свиня на коня, тільки шерсть не така (с) :D
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Saburo_Sakai сказал:

    а нафига? я ж не пчела :D


    Тю! Ти ж бджоляр! До речі, чому ти не починаєш звернення зі слів: "Любі друзі!"? :-D
  • Valabuev
    Сообщений: 8,556
    та он не настоящий пчеловод , он "маску только минут пятнадцать назад в песочнице нашел" (с) :-#
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Akupaka сказал:

    Saburo_Sakai сказал:

    а нафига? я ж не пчела :D


    Тю! Ти ж бджоляр! До речі, чому ти не починаєш звернення зі слів: "Любі друзі!"? :-D



    Если я буду так разговаривать, как Витя, то вы нифига не поймете :-D
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Saburo_Sakai сказал:

    Akupaka сказал:

    Saburo_Sakai сказал:

    а нафига? я ж не пчела :D


    Тю! Ти ж бджоляр! До речі, чому ти не починаєш звернення зі слів: "Любі друзі!"? :-D



    Если я буду так разговаривать, как Витя, то вы нифига не поймете :-D


    Valabuev сказал:

    та он не настоящий пчеловод , он "маску только минут пятнадцать назад в песочнице нашел" (с) :-#



    Зачем ты меня лошишь?
    :-D
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Saburo_Sakai сказал:

    Akupaka сказал:

    Saburo_Sakai сказал:

    а нафига? я ж не пчела :D


    Тю! Ти ж бджоляр! До речі, чому ти не починаєш звернення зі слів: "Любі друзі!"? :-D



    Если я буду так разговаривать, как Витя, то вы нифига не поймете :-D

    Та ладно! Він чітко вимовляє =)
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Звуки - да, четко. Как говорит один персонаж "слова все, вроде, знакомые, а смысл непонятен"
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Valabuev
    Сообщений: 8,556
    :)
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    То ти ще мало з бджолами працював! Скоро почнеш розуміти! :-D
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Там не в пчелах дело :-D
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Valabuev
    Сообщений: 8,556
    вапщета я тебя отмазывал :)
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Проведывал пчел. Пчелы тусуются и жужжат :-D

    Piccy.info - Free Image Hosting
    I look inside myself and see my heart is black..
    Спасибо сказал 2Valabuev KON
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Мабуть господара обговорюють :-D
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Анигдоты травят
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Valabuev
    Сообщений: 8,556
    шось в Глевахе снега и ненападало совсем =0)
  • LK_LK_
    Сообщений: 1,005Symbol
    Судя по протоптаным дорожкам, они еще периодически вылазят куда-то всем вуликом :)
  • MilvusMilvus
    Сообщений: 1,833
    Главное, что-бы пчелы улей не перетащили в более тёплое место :-D
    "Берегите слезы ваших детей, дабы они могли проливать их на вашей могиле."
    Пифагор
  • grungrun
    Сообщений: 17,085Symbol
    вулык перевернутый, це э зрада
    wtg
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    По цьому поводу є дебати :-D
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Это у нас флаг каличный. По-понятиям раскрашен флаг УНР и мой улей.

    В 90е годы перевернули флаг и начали рассказывать сказки про "синє небо, жовтий лан".


    А с осадками в Глевахе всегда печально. Круглый год. Я подозреваю, что вояки с васильковского аэродрома наняли якутского шамана, который осадки отваживает :D
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Справжній український прапор започаткований Михайлом Грушевським в УНР.Золоте, жовте символізує Творця, Бога-Отця і взагалі – Вищу Духовність. Синє ж – це все земне, а також свобода вибору, якою Творець наділив свої творіння з надією, що вони не будуть нею зловживати.

    Тлумачення про синє небо й золоті ниви видається доволі примітивним. Воно сумнівне вже тому, вважає, наприклад, творчий директор громадського об’єднання «Освічена Україна» Анатолій МИЦКАН, що насправді барви нашого прапора з давніх-давен символізують дві головні стихії природи і людського буття – вогонь (жовтий колір) і воду (синій). Логічно припустити, що лише сполучення «жовтий – згори, синій – знизу» відображає вічну симетрію – божественну гармонію цих стихій. Інакше ж, якщо розмістити їх навпаки, це означатиме порушення світоладу, катастрофу, за якої вода гасить вогонь...

    Саме таку, золото-блакитну символіку і принесли було трипільці під час грандіозного переселення народу з Північного Причорномор’я за три тисячоліття до н. е., зокрема й до Індії, де вона збереглася до наших днів у первісному вигляді. Ця країна просто змережана таким барвосполученням. Але там ви ніде не побачите, щоби синє домінувало над жовтим... Отож пропонуємо ознайомитися з кваліфікованим дослідженням цієї теми, чиє резюме однозначно-вичерпно відповідає на запитання, якому бути Державному прапорові України – синьо-жовтим чи таки жовто-синім.

    Якось ще на початку 1992 року китайська художниця Мао Мао попросила на одному мистецькому заході тодішнього Президента України Леоніда Кравчука зробити все від нього залежне, щоб у щойно посталій самостійній Україні насамперед змінили розміщення барв на головному державному символі – синьо-жовтому прапорі. Бо, мовляв, якщо він і далі зоставатиметься таким самим, то під цим сполученням кольорів на країну чекає неминуча деградація, зрада, занепад і, зрештою, крах. Адже синє зверху і жовте знизу, за словами мисткині, утворюють гексаграму «Пі». А це, згідно з класичною китайською Книгою перемін «і-цзин», – одна з чотирьох найгірших комбінацій. І розшифровують її так: «Будьте пильними й передбачливими. Не беріться за жодну важливу справу, бо вона швидше не збудеться, ніж збудеться. Ваше оточення не розуміє вас, ви без будь-яких підстав сваритеся зі своїми друзями».

    Тоді як обернене розміщення барв, коли жовте розташоване вгорі, а синє – внизу, утворює цілковито іншу гексаграму «Тай», яка означає: «Розквіт. Мале відходить. Велике приходить. Щастя. Розвиток».

    Однак Л. Кравчук, котрого поети-нардепи переконали, що синьо-жовтий прапор символізує мирне небо і золоту українську пшеницю під ним, тоді віджартувався: що корисне, мовляв, для китайця, те для українця – смерть і навпаки. А шкода. Бо, як бачимо, китайська художниця, схоже, мала слушність. Принаймні 15-літня історія нашої незалежності продемонструвала як у політичному, так і в соціально-економічному житті держави саме те, від чого застерігала Мао. Словом, «перевернутість» нашого прапора, яка спотворює езотеричну суть символу, дуже швидко далася взнаки Україні.
    I look inside myself and see my heart is black..