Строительство, ремонт
  • Bulba
    Сообщений: 6,506
    Встраивать в старую коробку на мой взгляд не правильно. Очень часто дует как раз из щелей в месте соединения старой коробки со стеной.
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Уточню, в мене стара коробка дерев'яна, якщо це не зрозуміло з попереднього повідомлення.
    Вона вмурована в стіну гарно, нічого не дме. В іншій кімнаті ледь витягли аналогічну стару коробку.

    Проблема в тому, що старі рами вже в поганому стані, вікна погано закриваються. Плюс, сучасна фурнітура значно полегшує процес використання вікон. А встановлення вікна у стару коробку значно зменшить рівень забруднення кімнати від процесу.
  • Bulba
    Сообщений: 6,506
    Кроме того коробка сделанная из дерева испытывает климатическую деформацию.
    Зимой набухает , летом усыхает, коробиться и гниет.
    Хотя конечно дело твое, как сделать.
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Кліматична деформація - поки що єдине, що мене турбує. Тому мене цікавить практичний досвід.
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Паралельно цікавлять відгуки про компанії, що займаються виготовленням дерев'яних вікон. Можливо є сенс замінити лише самі стулки.
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Окна надо вставлять в бетонный проем, убирая старые рамы (если речь идет о деревянных евро-окнах). Они очень дорогие. Если деревянные окна старого образца, то я лично отдал бы предпочтение металлопластиковым.
    I look inside myself and see my heart is black..
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Saburo_Sakai сказал:

    Окна надо вставлять в бетонный проем, убирая старые рамы (если речь идет о деревянных евро-окнах). Они очень дорогие. Если деревянные окна старого образца, то я лично отдал бы предпочтение металлопластиковым.


    +++
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    _FSG_Pacific сказал:

    Saburo_Sakai сказал:

    Окна надо вставлять в бетонный проем, убирая старые рамы (если речь идет о деревянных евро-окнах). Они очень дорогие. Если деревянные окна старого образца, то я лично отдал бы предпочтение металлопластиковым.


    +++ Тільки так

  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Окна надо вставлять в бетонный проем, убирая старые рамы

    Чому така категоричність?! В мене будинок цегляний!))
    А в дерев'яний зруб ставлять в дерев'яну раму і наче й нічого страшного. Чим це відрізняється?
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Твоя дерев"яна рама нічого не варта , її треба відалити і зробити правильний технологічний процес . Ти хочеш зекономити на відкосах ? Неварто . Вийми стару раму і постав на весь пройом пластикове вікно , так буде естетичнійше , плюс збільшиш кут світла
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Доречі про дерев"яний зруб .... там теж не так все просто
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,278
    Akupaka :: Чи можна не видовбуючи стару коробку в неї встановити нове вікно (вірогідніше за все, пластикове) чи є якісь особливі недоліки у такому рішенні?

    в народе это называется "лепить горбатого к стенке"
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Я не хочу місяцями вимітати пил з усіх щілин, в кімнаті постійно живуть.
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    _FSG_Pacific сказал:

    Доречі про дерев"яний зруб .... там теж не так все просто


    Я про суть, а не складність.
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Akupaka сказал:

    Я не хочу місяцями вимітати пил з усіх щілин, в кімнаті постійно живуть.

    Я пережив зо тридцять таких процедур , вікно встановлюється за годину враховуючи демонтаж , меблі-дивани накривеєш простирадлами-покривалами ( можна й зволожити ) , через 2-3 години обрізаєш пінку і підшпакльовуєш відкоси , на наступний день злегка шкуриш шпаклівку і фарбуєш ( незабуваючи перед кожною процедурою грунтувати обробляєму поверхню ) . Все. Для чого затягувати на місяці ?
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Та затягувати ніхто й не планує, але я знаю, що так як хочеться не вийде, і той пил буде всюди.
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Маєш право на власну думку та право вибору O:) , ми тільки висловлюємо своє розуміння з цього приводу , використовуючи існуючі технології та власний досвід .
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Так отож, мені цікавий досвід встановлення на стару коробку =)
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Такого ніколи не зустрічав і не чув , щоб так взагалі робили O:)
  • Valabuev
    Сообщений: 8,556
    из-за нежелания потерпеть два дня пыль - потом десять лет решать проблему примыкания мтарого деревянного откоса к стене и ночого пластикочого к деревянному.... вместо одной проблемы нсхлобучит на себя две - зачем? чтоб немного меньше пыли целых дча дня терпеть.
    Рома , не бери дурного в голову, два дня дискомфорта - зато потом все прпвильно и без проблем
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Ви просто не розумієте всієї глибини проблеми! =) Мама проти встановлення пластикового вікна, я шукаю варіанти, як встановити вікно швидко і якомога чистіше, щоб менше вислуховувати.
    Я дивився відео, там якась німецька контора просто вирізала по периметру старе вікно і встановила нове. Коробка лишилася старою. Але подробиці там не розкрили, це рекламне відео було. Тому мені цікавий такий варіант, але, схоже, що у нас таке не практикують масово.
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Наприклад, ось, чувак не париться, що рама стара і обов'язково потрібно пройти всі муки пилу і замуровування відкосів =) Але йому легше, у них ті вікна стандартизовані, схоже

    http://youtu.be/fe5ddlJBI8c
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Вирізати по периметру вікно і не насмітити ? :-D Демонтаж і встановлення вікна не є великою проблемою з точки зору бруду . Звідки така фобія ? А маму на час монтажу відправ в магазин :-D
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Коротше, ви не шарите, хлопці. Або, навіть, мислите лише одним шаблоном.
    А така процедура, яку я хочу провести, виконується в багатьох нормальних країнах, у неї навіть назва є!
    Ось, читайте і знайте на майбутнє! =)
    https://www.rehau.com/ua-uk/fenster-fassadensysteme/downloads-files/article/sanacija/1600640


    САНАЦІЯ СТАРИХ ВІКОН
    Санація старих вікон
    У багатьох старих приватних будинках над вікнами нема перемичок, і віконна рама виконує водночас функцію несучого елементу. Без спеціальної інженерної підготовки стіни видаляти раму категорично не рекомендується, тому що існує велика ймовірність завалу. Саме для таких випадків ми пропонуємо варіант санації старих вікон як альтернативу їх повноцінній заміні.

    Санація старих дерев’яних вікон – технологія не нова, і в багатьох країнах ЄС такі роботи по відновленню експлуатаційних характеристик зношених, а інколи – і морально застарілих вікон, широко розповсюджені. Особливо - коли йдеться про реновацію історичних будівель та пам'яток архітектури.

    Варто зазначити, що санація має ряд переваг перед загальноприйнятою повною заміною віконних конструкцій.

    Перш за все - це значне заощадження коштів та часу завдяки меншим розмірам віконної конструкції та спрощеному монтажу.

    Окрім того - відсутність повноцінних робіт, на які так не хочеться витрачати дорогоцінний час. А завдяки спеціальній налічнику не потрібно відновлювати лиштву у приміщенні.

    А от зовнішні відкоси як раз і можна утеплити, тим самим підвищивши теплоізоляційні властивості Вашого будинку.

    На перший погляд може здатися, що санація має недолік - менша площа прозорої частини вікна через збільшену раму. Але це не відповідає дійсності, навпаки - площа світлопрозорих елементів в цілому збільшується завдяки оптимізації віконних блоків та меншої кількості стулок.

    Головною технічною особливістю, яку необхідно враховувати під час санації дерев’яних вікон, є стан коробки старого вікна, адже саме до неї буде кріпитися нова конструкція.

    Після демонтажу стулок та засклення на старій рамі необхідно видалити всі виступаючі елементи та вражені гниллю чи трухляві ділянки. Обов’язково слід обробити стару раму антисептиками та різноманітними лако-фарбованими покриттями для запобігання її можливого ураження грибками та комахами та зменшення можливого впливу атмосферної вологи. В окремих випадках можна вирівняти внутрішню частину старої коробки будівельними сумішами. Після цього можна розпочинати установку та закріплення нової конструкції і виконання монтажного шва.

    В асортименті профільних систем REHAU є ряд спеціальних профілей коробок для санації. Іх конструктивна особливість – це максимально знижена висота профілю, завдяки чому в приміщення потрапляє достатня кількість світла. А характерна внутрішня частина коробки, яка виступає в якості налічника, допоможе відмовитись від кропіткої роботи над лиштвою в кімнаті.

    Окрім того, профілі для санації є в різних монтажних глибинах, що дозволить Вам без проблем знайти енергоефективне рішення для свого будинку і, не витрачаючи час та кошти, насолоджуватись затишком та комфортом у Вашому будинку.
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Я не кажу , що це неможливо , просто вигляд буде жахливий . Тобі прийдеться закривати "піну" лиштвою чи штапіком , а ще сам пройом вікна стане меньшим