Украина сейчас
  • TNT
    Сообщений: 364
    Если ты считаешь, что он мой кумир, то ошибаешься.
    Все ошибаются и постят иногда хуйню, как военные эксперты так и аналитики, как официальные так и не очень. Одни потом поправляются и извиняются, как например, тот же Игнат, а ведь это официальное лицо.
    Нет 100% истины, так как не всегда ты являешься участником событий и нет полной информации как это произошло, как задумывалось и что вообще случилось.
    Мне интересно слушать и тех и этих, иногда они говорят об одном и тоже, иногда по-разному.
    Вот интересно, Сабурыч, что ты считаешь упало в Польше и что говорят твои эксперты?
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    FB_IMG_1673818387098
    wtg
  • Galger
    Сообщений: 6
    Yariy сказал:

    А хіба тільки у Арестовича таки плани? Той же Карась (при всій повазі до нього) теж постійно розказує про Кубань і Москву. Тільки нахера вони нам? Ми зі своєю ватою будем ще багато років розбиратись, то нахера нам іще мільйони ватанів? Нахер-нахер...


    Стосовно прикордонних територій на Росії, це питання не ідеологічне, лише трохі економічне , але повністю безпекове. Щоб москалі були на відстані щонайменше 200 км від кордонів. Це ж елементарно.
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    TNT сказал:

    Если ты считаешь, что он мой кумир, то ошибаешься.
    Все ошибаются и постят иногда хуйню, как военные эксперты так и аналитики, как официальные так и не очень. Одни потом поправляются и извиняются, как например, тот же Игнат, а ведь это официальное лицо.
    Нет 100% истины, так как не всегда ты являешься участником событий и нет полной информации как это произошло, как задумывалось и что вообще случилось.
    Мне интересно слушать и тех и этих, иногда они говорят об одном и тоже, иногда по-разному.
    Вот интересно, Сабурыч, что ты считаешь упало в Польше и что говорят твои эксперты?



    Я не писал, что он твой кумир. Мне просто интересно, почему народ верит конкретно этому пиздаболу. Все могут ошибаться, но не все позиционируют себя специалистами по всем вопросам от религии до экономики. И не все переобуваются по 100500 раз
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Bulba
    Сообщений: 6,499
    Вы бы лучше сконцентрировались на нашем проигрыше под Соледаром. Поскольку абсолютно точно, следующим будет сдача Бахмута. По всем законам военных действий.
    А они полоскают Арестовича...
    Идиёты...
    Или вы из тех кто "ни на что не влияют"?
    А надо задавать вопрос : "как так получилось, что "генералитет" проебал тот факт, что с падением Соледара - падет и Бахмут.
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,276
    Galger сказал:

    Yariy сказал:

    А хіба тільки у Арестовича таки плани? Той же Карась (при всій повазі до нього) теж постійно розказує про Кубань і Москву. Тільки нахера вони нам? Ми зі своєю ватою будем ще багато років розбиратись, то нахера нам іще мільйони ватанів? Нахер-нахер...


    Стосовно прикордонних територій на Росії, це питання не ідеологічне, лише трохі економічне , але повністю безпекове. Щоб москалі були на відстані щонайменше 200 км від кордонів. Це ж елементарно.

    Вітаю з першим постом )
    Якщо ми повернем Кубань та Воронеж з Белгородом, Московія стане далі від Київа, а не від України.
    Спасибо сказал 2Galger Valabuev
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,276
    TNT сказал:

    Если ты считаешь, что он мой кумир, то ошибаешься.
    Все ошибаются и постят иногда хуйню, как военные эксперты так и аналитики, как официальные так и не очень. Одни потом поправляются и извиняются, как например, тот же Игнат, а ведь это официальное лицо.
    Нет 100% истины, так как не всегда ты являешься участником событий и нет полной информации как это произошло, как задумывалось и что вообще случилось.
    Мне интересно слушать и тех и этих, иногда они говорят об одном и тоже, иногда по-разному.
    Вот интересно, Сабурыч, что ты считаешь упало в Польше и что говорят твои эксперты?


    Хтось мудрий сказав - люди бачать те що хочуть бачити, і чують те що хочуть почути. Сабуро бачить нас сидячих перед теліком з Арестовічем на екрані, як колись сиділи "внемая" Чумаку і Кашпіровському (тільки цього разу без банок з водою) ))). Він вже склав уявлення, і ніщо в світі його не переконає.Так що облиш і не витрачай часу. У цивілізованому світі по три рази одне і теж саме нікому не пояснюють бо це зневага до людини.
  • Galger
    Сообщений: 6
    Yariy сказал:

    Galger сказал:

    Yariy сказал:

    А хіба тільки у Арестовича таки плани? Той же Карась (при всій повазі до нього) теж постійно розказує про Кубань і Москву. Тільки нахера вони нам? Ми зі своєю ватою будем ще багато років розбиратись, то нахера нам іще мільйони ватанів? Нахер-нахер...


    Стосовно прикордонних територій на Росії, це питання не ідеологічне, лише трохі економічне , але повністю безпекове. Щоб москалі були на відстані щонайменше 200 км від кордонів. Це ж елементарно.

    Вітаю з першим постом )
    Якщо ми повернем Кубань та Воронеж з Белгородом, Московія стане далі від Київа, а не від України.

    Якщо ми повернемо Кубань та інше, то ніякої московії тоді вже не буде.
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,276
    По-перше - я не вірю в розпад Московії. Якийсь куски відпадуть - Чечня, Татарстан, Дагестан, може ще хтось. Інші залишаться бо добровільно їх ніхто з московії не відпустить, а вийти силовим шляхом - у них не має потужних внутрішніх сил, яки це можуть зробити.
    По другий - як писав Бандера, проблема з москалями не в іх політичному устрої, а в самих людях. Царизм, Совети, Федерація - в усі часи вони воювали, грабили сусідів, "мутили воду" по всьому світу. Яка б там не була країна в майбутньому, в ній будуть жити тіж самі ватники. Так що с розпадом зміняться масштаби їх зла, але саме зло нікуди не зникне. Так вже нам "повезло" з сусідами.
    Спасибо сказал 1Galger
  • Galger
    Сообщений: 6
    Yariy сказал:

    По-перше - я не вірю в розпад Московії. Якийсь куски відпадуть - Чечня, Татарстан, Дагестан, може ще хтось. Інші залишаться бо добровільно їх ніхто з московії не відпустить, а вийти силовим шляхом - у них не має потужних внутрішніх сил, яки це можуть зробити.
    По другий - як писав Бандера, проблема з москалями не в іх політичному устрої, а в самих людях. Царизм, Совети, Федерація - в усі часи вони воювали, грабили сусідів, "мутили воду" по всьому світу. Яка б там не була країна в майбутньому, в ній будуть жити тіж самі ватники. Так що с розпадом зміняться масштаби їх зла, але саме зло нікуди не зникне. Так вже нам "повезло" з сусідами.


    За 12 місяців, суттєво змінилося ставлення на Заході по відношенню до долі росії. Тільки за останні два тижні , в поважних закордонних виданнях, вийшло , як мінімум чотири статті від західних аналітиків про необхідність дефрагментації росії.
    Питання розпаду це питання економіки та технологічного занепаду росії і це з кожним місяцем все ближче.
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,276
    Якщо захід поставить собі таку мету, то кацапстан розвалять, якщо не будуть розвалювати так, я нам танки дають....
  • Galger
    Сообщений: 6
    Yariy сказал:

    Якщо захід поставить собі таку мету, то кацапстан розвалять, якщо не будуть розвалювати так, я нам танки дають....


    Танки нам дають, але не всюди вони в потрібній кондиції і потрібен час.
    Захід це велика бюрократична машина, щоб прийти до думки, що треба щось робити з Росією, знадобилось майже рік
    Всьому свій час
  • BurBur
    Сообщений: 1,693
    У многих уже этого часа уже нет...
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    Galger
    Я прошу вибачення.
    Хто ти таке?
    Я геть неуважний, та зацькований.
    То хто то ти таке, щоб про нашого арестовича судити?
    Дякую.
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,276
    Valabuev сказал:

    Galger
    Я прошу вибачення.
    Хто ти таке?
    Я геть неуважний, та зацькований.
    То хто то ти таке, щоб про нашого арестовича судити?
    Дякую.


    Щас тобі Мілвус пояснить ))))
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    Артьом не нападай на нашу Галину )
    wtg
  • MilvusMilvus
    Сообщений: 1,833
    "Galger
    Я прошу вибачення.
    Хто ти таке?
    Я геть неуважний, та зацькований.
    То хто то ти таке, щоб про нашого арестовича судити?
    Дякую."

    Скажу коротко - це моя дружина.
    Колись літала з нами в старому "Іл".
    На старому форумі вела гілку - психологія. Якщо я правильно пам'ятаю.
    "Берегите слезы ваших детей, дабы они могли проливать их на вашей могиле."
    Пифагор
    Спасибо сказал 1Valabuev
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    Якщо образив, то прошу вибачення. Не знав. Галина, дуже радий знайомству. Артем. Прошу вибачення.

    Пи.Си. Тепер ЗГАДАВ!!! а та гілка, схоже, мені таки потрібна.
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    :-# :-# :-#
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    grun сказал:

    FB_IMG_1673818387098


    "ні разу нє пробовала, но пару раз так панравілось!!!!"(с)
  • LK_LK_
    Сообщений: 1,005Symbol
    Valabuev сказал:

    :-# :-# :-#



    Friendly fire
    =^=
    Спасибо сказал 1Valabuev
  • Galger
    Сообщений: 6
    Valabuev сказал:

    Якщо образив, то прошу вибачення. Не знав. Галина, дуже радий знайомству. Артем. Прошу вибачення.

    Пи.Си. Тепер ЗГАДАВ!!! а та гілка, схоже, мені таки потрібна.


    +
  • Galger
    Сообщений: 6
    Valabuev сказал:



    Пи.Си. Тепер ЗГАДАВ!!! а та гілка, схоже, мені таки потрібна.


    ++++++++++++++++!!!
  • TNT
    Сообщений: 364
    Мілвус, де ти таку дружину знайшов,щоб з тобою в Іла літала?
    Це щось неймовірне ))