Е%%чий крот
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Есть гранулы с карбидом. Попробую сначала их.
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    А виноград виживе? =)
  • Dron
    Сообщений: 647
    ему как раз щелочные почвы и нужны :-)
    Спасибо сказал 1Wolfie
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    мы огрызки селедки соленой (кишки... хвосты...) в норы пихали, землеройным это не нравиться.... и "пропеллеры" из палок вырезанные устанавливали. =)
    но карбид. наверное. мощнее =0)
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Це про реакцію карбіду кальцію з водою:
    Карбід кальцію за впливом на організм відноситься до речовин 4-го класу небезпеки. Головним джерелом небезпеки для людини при роботі з карбідом кальцію є продукти його реакції з водою.

    Ацетилен - газ наркотичної дії. Отруєння викликаються головним чином домішкою фосфіну (PH3), що присутній в карбідному ацетилені (як продукт розкладу домішки фосфіту кальцію). Ацетилен пожежо- і вибухонебезпечний, легко реагує з солями срібла, міді і ртуті, утворюючи при цьому нестійкі вибухові ацетеленіди. Ацетилен володіє здатністю займатися в чистому вигляді і в суміші з повітрям. Газоподібний ацетилен легше за повітря і може накопичуватися в слабо провітрюваних приміщеннях під стелею.

    Пил карбіду кальцію сильно подразнює шкіру, органи дихання та очі (активно оскільки реагує з вологою).


    Взагалі, я хімію погано знаю, в якому місці в цій реакції виникають луги, і чи це насправді покращить грунт?
  • KorZhik
    Сообщений: 455Symbol


    Взагалі, я хімію погано знаю, в якому місці в цій реакції виникають луги, і чи це насправді покращить грунт?

    При взаємодії з водою карбід кальцію розкладається з виділенням ацетилену та гідроксиду кальцію, реакція проходить з сильним виділенням тепла:

    image


    Гідроксид кальцію належить до лугів. Розчинений у воді Са(ОН)2 майже повністю дисоціює на катіони кальцію і аніони гідроксиду:
    Са(ОН)2 <=> Са2+ + 2ОН—
    Спасибо сказал 1Akupaka
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    "ЖОВАНЫЙКРОТ!!!!
    ЩУКАБРАТ!!!" (с) :-#
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    image
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Знакомый мент сказал, что фигачил в нору кроту "Терен", клялся, что помогало :-D
    I look inside myself and see my heart is black..
  • MilvusMilvus
    Сообщений: 1,833
    Не по теме, но "рецепты" навеяли воспоминания.
    Бабушка рассказывала, как однажды ночью, при выполнении каких-то полевых работ (она была трактористкой, 37 лет на тракторах откатала), заметила лиса, который нырнул в нору при ее приближении. Уж не знаю, что ее вдохновило, но решила она его добыть.
    Обследовала нору, она свежая оказалась, всего два лаза. Нацедила соляры, хорошенько "заправила" один лаз, подожгла. А около другого с ломиком пристроилась, мысленно рисуя куда меха будет пристраивать-пришивать. Ну так тот лис из норы так сиганул, что со слов бабули - "Я як з ломіком стояла, так і впала!"
    P.S. Говорят, изделия из кротового меха довольно дороги. :\
    "Берегите слезы ваших детей, дабы они могли проливать их на вашей могиле."
    Пифагор
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    Saburo_Sakai сказал:

    image


    так ругается водитель школьного автобуса...
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Купил такую фигню:


    http://gardenclub.net.ua/ru/products/132/id-545

    Буду гнобить крота :-D
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    так этож карбид и есть =)
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Саме так
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    ... время от времени, можно бросать спички в нору... :-#
    =)
    Спасибо сказал 1_FSG_Pacific
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Можно :-D

    image
    I look inside myself and see my heart is black..
    Спасибо сказал 1_FSG_Pacific
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    похоже! =)))))
  • KorZhik
    Сообщений: 455Symbol
    Saburo_Sakai сказал:

    Можно :-D

    image


    Сдается мне, что борьба с кротами - это предлог. Тут дела посерьезнее намечаются :-D
  • Dron
    Сообщений: 647
    хорошо что у нас летом земля превращается в бетон. короты не водятся
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Мене вже дістало якесь падло . В тому році з"їло всю кореневу петрушку , нагло так , вздовж рядка прорило нору і з"їв гад все . В цьому році щось не всходили огірки і шпарагова квасоля , рішив пересіяти , почав розпушувати землю , а повздовж рядків , с у к а , тунелі !!!! Воно , п а д л о , з"їло насіння !!!! Нора діаметром з 5 см , на городі кротовиння нема , десь з далеку приповзає . Карбід на город щось не хочеться пхати , підірвати город ... рановато , ще салат з петрушкою тільки підростає . Я ж тільки почав " до землі звикати " , а воно , зараза , вирішило мені охоту відбити до сільського господарства . От закатаю асфальтом і буду жити як раніше :(
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Щур або інший гризун, точно не кріт.
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Я положил тогда кусочки карбида, крота до сих пор не видать.
    I look inside myself and see my heart is black..
    Спасибо сказал 1Wolfie
  • WolfieWolfie
    Сообщений: 2,104
    кроты, вроде, корни-зерна не едят. може то землероцка? смесь крота и мыши. кошка ее не ест (бо вроде ядовитое), но лопатой добить можно..

    я посадил 3 винограда. вскопал трижды по четверть куба.. а он, паскуда, пронюхал, шо по перекопанному лазить проще, и зажил в винограде припеваючи.

    вставил арматурину, на нее плвесил 'поющий ветер' - китайский трубчатый колокольчтк. Крот ушел! правда, на пару метров. под 'ветром' чисто, а в клубнике и соседних виноградных кустах просто беда (( сцуко, будет мне кротовье манто! или таки карбидом попробую.
    Don't panic! С ув. Я :)
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    У мене нажаль карбіду в господарстві немає , на базар не знаю коли вибирусь , лінь перемагає , мабуть візьму на тряпочку уайт-спіріту чи солярки , всуну в нору , хай нюхає скотиняка , а тряпку можна потім викинути , шоб грунт не забруднювати .
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    А кротів легко перевозити? Може вловите мені сімейку? Бо в селі на городі стільки вовчків, що краще нехай кроти =)