Новини, фото Києва
 • Akupaka
  Сообщений: 9,959Symbol
  Пропоную тут обговорювати цікаві події в Києві. Події будь-якого характеру, що не виходять за межі міста. Якось так =)
  525-s
 • Akupaka
  Сообщений: 9,959Symbol
  Продовжується будівництво мосту з Троєщини на Поділ. Нарешті почали підіймати центральні частини арки!
  Сьогодні вранці звернув на це увагу, коли проходив поруч =)

  "На Подільсько-Воскресенському мосту іде монтаж арки"
  http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-video/na-podlsko-voskresenskomu-mostu-de-montazh-arki

  На Подільсько-Воскресенському мосту у Києві відновили монтаж арки. Від учора прогін вагою 600 тонн піднімають двома домкратами. Встановленням підйомників займались із початку зими. Однак, аби середня балка сполучила арку потрібно розібрати частину допоміжних конструкцій. На спуск 200 тонн металу будівельники витратять ще кілька днів. Очікується, що верхній прогін стане на своє місце до середини березня.

  http://youtu.be/CFcsQ7U26DA


  Як ви думаєте, на скільки цей проект є вдалим, з огляду на те, що стільки часу його не будували? Я поглядаю на нього, і мені страшно, шви поіржавіли. Чи не викличе це проблем в майбутньому?
 • YariyYariy
  Сообщений: 4,661
  с мостом полюбому лучше чем без моста :)
 • YariyYariy
  Сообщений: 4,661
  ржавчину можно потом обработать, врядли это станет проблемой
 • Akupaka
  Сообщений: 9,959Symbol
  @Yariy
  так вже більше року в такому стані... Страшно, просто.
 • Akupaka
  Сообщений: 9,959Symbol
  Ух ти! Цікаво, а тепер ларьочки по Києву поприбирають чи й надалі будуть стояти?
  http://www.eveningkiev.com/ua/19087/news/1394032454.html

  Голубченко подав у відставку з посади заступника голови КМДА


  Перший заступник голови Київської міської держадміністрації Анатолій Голубченко написав заяву про звільнення за власним бажанням. Про це розповіли в прес-службі Київської міської держадміністрації.

  "Анатолій Голубчено написав заяву про звільнення з посади першого заступника голови Київської міської державної адміністрації за власним бажанням із-за погіршення стану здоров'я. Заява датується 25 лютого", - сказали в прес-службі.

  З 15 лютого Анатолій Голубченко перебував на лікарняному через ГРЗ.
 • Dron
  Сообщений: 643
  Yariy :: ржавчину можно потом обработать, врядли это станет проблемой

  если обдирать, то проблема. а если покрасить ,-нет.

  :-#
 • grungrun
  Сообщений: 15,304Symbol

  image

  А майданівці із Коломиї за власний кошт відбудували спалений міст закоханих. Вже ввечері по ньому вже можна буде пройтися
  wtg
 • Akupaka
  Сообщений: 9,959Symbol
  Dron :: если обдирать, то проблема. а если покрасить ,-нет.

  @Dron
  а чому обдирати не треба? Я пам'ятаю, коли попередні конструкції монтували, то піском чистили і фарбували.
 • Dron
  Сообщений: 643
  ну потому что обдирать ржавчину действительно проблема. долго ,дорого. красить все равно надо. а под краской не видно ржавчины :-# :-)
 • YariyYariy
  Сообщений: 4,661
  а ржавчина под краской разве не прогрессирует?
 • Akupaka
  Сообщений: 9,959Symbol
  Все залежить від кількості вологи, що потрапляє через фарбу.
 • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
  Сообщений: 14,252
  А че у меня на раЕне тк горелым воняет? Снова торфяники горят или второй этап революции с поджиганием шин начался?
  I Want to Believe
 • BurBur
  Сообщений: 1,362
  Смотри флаг на райраде какой Так и узнаешь
 • Akupaka
  Сообщений: 9,959Symbol
  Напевне ця тема підходяща.

  Хто що думає про вибори мера Києва? Особисто мені, на поточний момент, імпонує Леся Оробець, хоча й з'являються деякі опуси в бік її персони від всяких Мочанових, але мені здається, що вони не надто щирі.

  Ну і відповідь на опус.

  Леся Оробець

  Моя позиція по російському вторгненню і виборам київського міського голови в цьому зв'язку

  Останніми днями мені пишуть про те, як смію я, негідниця, висуватись в міські голови міста Києва, що всі ви там у владі теплі місця поділили і на наших вірних присязі військових , татар і українців в Криму плюнули. Мовляв не до виборів зараз, їдь Леся в Крим, в Луганськ і т.д., сотворяй там чи то чудо, чи то души терористів голими руками - не відомо.

  Доповідаю:
  1. По Криму - кожен день відпрацьовую по декілька ефірів з західними ЗМІ і маю майже щоденні зустрічі з дипломатами, волонтерю в інформаційній війні. На величезну шкоду своїй виборчій кампанії - 3-4 робочі години на день. Крім роботи в ВР. Сплю далеко не 8 годин, з Майдану (з кінця листопада) фізично не відновилась, жодного вихідного.

  2. Членом уряду я не є. Інших виконавчих органів теж. Є люди, які прийняли на себе цю відповідальність. Я ж свідомо обрала важку боротьбу на виборах за довіру киян, щоби відновити і привести в порядок вщент розграбоване і знищене кількома послідовними командами "проффесіоналів" і рідне мені місто, в якому я народилась і прожила все своє життя. Вибори можна виграти або програти. Кампанія - колосальне напруження сил, колосальна праця, колосальна довіра волонтерів. Про яке тепле місце йдеться? Що я з ким поділила, хто підкаже, може я щось не помітила?

  3. Вибори все одно будуть. 25 травня 2014 року. Інший варіант просто неможливий. Що, краще щоб мером знов став хтось тотально чужий цьому місту і його інтересам, щоб "сісти на потоки", чи відвертий злочинець за гречку з підтримкою в районі 15-18%? І правда ж, війна, хай поки ще рочків зо п'ять-десять порозкарадають і поруйнують місто - правильно ж?

  4. І найважливіше. Злочинці типу януковича чи путіна можуть продукувати тільки злочини, хаос і страх. Вони не можуть будувати, вирощувати і виробляти. Тому вони нав'язують чесним людям, яких більше 90% людства, свої правила - страх, хаос, почуття незахищеності. Коли чесні люди ведуться на це і перестають виробляти і будувати собі краще майбутнє - злочинці перемагають. Вони отримують те, що хочуть - бідність, безвихідь, страх, забитість. Навіщо ж тоді вестись на їх обман і робити самогубчі речі?

  Я хотіла би нагадати приклад Федаративної республіки Німеччина. З 1945 по 1990 рік вона була достатньо вузькою смугою землі, прилеглою до радянського блоку. Вона була полем майбутньої битви, півстоліття генеральні штаби малювали на картах ядерні удари і титанічні битви саме на німецьких містах і селах.

  Але переміг у холодній війні не бундесвер і не НАТО. Перемогла німецька економічна машина, німецька продуктивність праці і єдність нації. Німеччина об'єдналась. Окупаційні радянські війська вивозили за німецький рахунок - горда Російська Федерація не мала за що.

  Наша майбутня перемога лежить в організованій роботі і створенні українського економічного дива. Цим ми переможемо. Переконливо. Не треба вестись на розводи. Крим за путіна перетвориться в маргінально-кримінальне утворення. Як Придністров'я, Абхазія, Південна Осетія. Бідність, безвихідь і криміналітет.

  Існує два сценарії відновлення конституційного ладу, територіальної цілісності і суверенітету України.

  Перший - це побудова армії (яка на данний момент після 20 років цілеспрямованого розвалу малодієздатна, попри героїзм офіцерів і солдатів), створення - вперше за 23 роки - українських спецслужб і поліції - все це протягом 2-3 років за умови політичної волі і фінансування - і війна, жорстока і справедлива. В цій війні загинуть десятки тисяч, можливо сотні тисяч молодих людей. Будуть колосальні руїни. Наслідки відчуватимуться щонайменше століття.

  Другий - реформи і економічне зростанні 10-12% на рік протягом 5-7-10 років. Побудова нормальної країни при постійній готовності відбити агресію. Вийшло ж у ФРН, виходить в Ізраїлю, чому у нас має не вийти?

  В цьому випадку, беручи до уваги реакцію світу, режим путіна не простоїть так довго. Завалиться швидше і епічніше, ніж СРСР, про який він так мріє. На додачу отримаємо багату і квітучу Україну для кожного. Крим прийде назад або в повному складі, або шляхом індивідуальної міграції - не можна ліпити СРСР без залізного занавісу.

  України має процвітати. Ради цього і працюю. Починаю з Києва. Приєднуйтесь.

  https://www.facebook.com/lesyaorobets/posts/676591059043476?stream_ref=10
 • Akupaka
  Сообщений: 9,959Symbol

  Леся Оробець

  Доброго дня!
  Багатьох з вас цікавить, як просувається робота передвиборчого штабу. Ми будемо регулярно повідомляти про наші кроки. Дуже вдячні вам за активну участь, ми намагаємось врахувати думки, якими ви поділилися з нами.

  Подробиці на сторінці: https://www.facebook.com/lesyaorobets/posts/676741725695076
 • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
  Сообщений: 14,252
  Я пока тоже думаю за нее голосовать.
  I Want to Believe
 • YariyYariy
  Сообщений: 4,661
  Akupaka :: Хто що думає про вибори мера Києва? Особисто мені, на поточний момент, імпонує Леся Оробець, хоча й з'являються деякі опуси в бік її персони від всяких Мочанових, але мені здається, що вони не надто щирі.

  Мочанов нормальный мужик, не гони Рома. А вот эта Оробець - еще не понятно какого"полета птица". Как по мне, то уже одно ее членство в ПС - это минус, т.к. вменяемых людей я там пока еще не видел.
 • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
  Сообщений: 14,252
  Yariy :: Мочанов нормальный мужик, не гони Рома


  Ты с ним лично знаком? На публике все "нормальные мужики".
  I Want to Believe
 • Akupaka
  Сообщений: 9,959Symbol
  О! Диви! Забув повідомлення відправити з роботи :-D


  Мочанов складав враження нормального, поки не почав писати фігню на інших. Він такий хороший, а інші піараться лише, а не хороші. А сам лізе в усі можливі діри, щоб розказати який він класний і як, виявляється, треба. Так, деякі з його думок цікаві, але загальне враження такого собі ковбоя, не щирого ковбоя.


  Оробець активна, цілеспрямована, принципова баришня, зі здоровими, як мені здається, поглядами на життя. Батько в неї був схожий.
  А що поганого в її членстві в ПС? Де, до речі, сказано, що вона є членом ПС? Між іншим, Ярош вельми адекватний =) Але ця тема не про ПС, як такий.
 • WolfieWolfie
  Сообщений: 2,104
  а она в ПС??????? она активно рысачила по Майдану, внесла правку в закон о НацГ.. ну и баба, а я баб люблю ))) ее связи с разными силами и средствами стоит изучить.. хотя люди, наверное, могут и меняться.
  кстати, во власти она уже давно, может не стоило бы доверять "старому коню", не смотря на возраст? надо рыть и анализировать.
  Don't panic! С ув. Я :)
 • Akupaka
  Сообщений: 9,959Symbol
  Якщо адміни не проти, я буду вкидати деякі агітки :-D

  http://youtu.be/iqUkskJ5NQM
 • AnkleAnkle
  Сообщений: 89
  Я,хоч і не києвлянин,але вона мені теж подобається...
 • YariyYariy
  Сообщений: 4,661
  Saburo_Sakai :: Ты с ним лично знаком? На публике все "нормальные мужики".

  с ней я то же лично не знаком. :)
  но Мочанова я знаю 20 лет, и все это время он говорил правильные вещи, и в говне насколько я знаю замазан не был
 • Akupaka
  Сообщений: 9,959Symbol
  Юра, давай домовимося. Без суперечок. Пропонуємо матеріали для ознайомлення. А то ми в фантазіях заглибимося у глибини гімна, а сенсу буде -> 0 =)
 • Akupaka
  Сообщений: 9,959Symbol
  Особисто мені Мочанов став неприємний після його повідомлення:
  https://www.facebook.com/alex.mochanov/posts/1416976321886815?stream_ref=10

  Не могу отвечать в комментариях,
  фб отключил мне эту функцию минимум на месяц.
  Подробнее свои мысли про Оробец и Богомолец озвучу позже.
  Про Тимошенко не буду даже время с буквами тратить -
  Бабушке украинского политикума пора после лечения на заслуженную почетную и понечетную пенсию.
  Села в одной стране, освободилась благодаря Майдану - в другой. Пусть отдыхает, набирается сил и если потянет -
  идёт в новый парламент с партией.
  Там и пытается рулить. Фракцией. А не Страной.
  Оробец - креатура Петра Алексеича Порошенок, такая же ЮВТ,
  только еще юная и непрожженная.
  Хотя - со всеми предпосылками.
  Пусть законодательствует и голосует, в исполнительной власти
  и мэром ей делать точно нечего. Не потому что Женщина,
  а потому что - Биография. Почитайте. Неофициальную.
  Она доступна.
  По поводу Богомолец - не надо спекулировать на медработе
  и Небесной Сотне.
  Во время Майдана там работали несколько сотен врачей.
  И никто из них, кроме Доктора Ольги, НЕ лез в телекамеры
  и НЕ делал вид, что НЕ пиарится.
  Зрите в корень и изучайте не фотографии, а биографии. Всех.
  Это - ПРИНЦИПИАЛЬНО ВАЖНО.


  Ну і коментарі там можна почитати.

  Ось так просто, баби - дури, а він д'Артаньян, виходить. Як би він не казав зворотнього, але враження саме таке.
 • Akupaka
  Сообщений: 9,959Symbol
  Ще ось теж, нічого конкретного, лише якісь панічні заклики
  https://www.facebook.com/alex.mochanov/posts/1416970975220683?stream_ref=10
 • YariyYariy
  Сообщений: 4,661
  Akupaka :: Юра, давай домовимося. Без суперечок.

  Это как это....шо, без драки обойдемся? :-D
  Рома, я не знаю этих женщин, что бы оценивать суждение Мочанова о них, но:
  в том, что 32х летняя девочка сможет управлять таким сложным городом как Киев - у меня есть большие сомнения. Почитай ее биографию. Она нигде по настоящему не работала, только на приблатненных местах: юрист - помощник депутата - депутат. С 25ти лет она в депутатах сидит. Откуда у нее возьмутся хозяйственно-управленческие навыки? Боюсь это вторая Наташа Королевская...
  Богомолец - хороший врач, коих в нашей стране не хватает. Пусть лучше медицину нашу поднимает.
 • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
  Сообщений: 14,252
  Кого Мочанов рекомендует на место Мэра?
  I Want to Believe
 • YariyYariy
  Сообщений: 4,661
  Saburo_Sakai :: Кого Мочанов рекомендует на место Мэра?

  таких рекомендаций не слышал пока
 • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
  Сообщений: 14,252
  Просто речи Мочанова выглядят вот так:

  Теперь, чтобы отговорить кого-либо от покупки любого автомобиля или просто обложить конкретную модель, достаточно взять из списка нужные пункты.

  1. Год выпуска.

  а) б/у говно - будут сыпаться
  б) новые говно - тоже будут сыпаться, да еще и дорого

  2. Страна-производитель

  а) немецкие говно - нет настоящего японского качества
  б) японские говно - нет настоящего немецкого качества
  в) корейские говно - нет вообще никакого качества
  г) французские говно - потому что говно и все
  д) американские говно - потому что нет ни японского, ни немецкого качества
  е) китайские говно - тут вообще все ясно, даже говорить не о чем.
  ж) наши говно - ну не могут нормальные машины делать в стране, где медведи ходят по улицам

  3. Двигатель

  а) Бензиновый говно - жрет много
  б) Дизельный говно - ремонтировать дорого
  в) Гибрид говно - батареи бешеных денег стоят
  г) Газ говно - непременно взорвется и воняет

  4. Коробка передач

  а) Ручка говно - ее надо все время дергать, да еще и сцепление менять иногда
  б) Роботизированная ручка говно - дергает на переключениях и вообще ни фига не автомат
  в) Автомат говно - переключает не то и не туда, и ремонтировать дорого
  г) Вариатор говно - непременно сдохнет

  5. Привод

  а) Передний говно - непонятно, как из заноса выходить
  б) Задний говно - непонятно, как в занос не попасть
  в) Полный говно - вообще ничего непонятно, обязательно убьешься

  6. Кузов

  а) Седан говно - холодильник не влезет
  б) Хетчбек говно - багажник маленький
  в) Универсал говно - на фига этот сарай
  г) Купе говно - назад лезть неудобно
  д) Кабриолет говно - дует
  е) Автобус говно - большой слишком

  7. Класс авто

  а) А говно - мопед с крышей
  б) B говно - едет как мопед, жрет как машина
  в) C говно - типа большой, а на самом деле маленький
  г) D говно - думали, это почти Е, а оказалось, это большой C
  д) E говно - ну и как парковать эту корову?
  е) F говно - вы видели, сколько оно стоит?

  8. Руль

  а) Правый говно - обгонять не получится
  б) Левый говно - дорого и нет настоящего японского качества
  9. Прочее
  а) Тонировка говно - ничего не видно
  б) Отсутствие тонировки говно - все видно с улицы и жарко
  I Want to Believe