Строительство, ремонт
  • CARTOON
    Valabyi ,дай номер телефона.Нужно кое что спросить.
  • Akupaka
    У нас немає такого користувача))
    Є - @Valabuev =)
  • Valabuev
    CARTOON сказал:

Valabyi ,дай номер телефона.Нужно кое что спросить.

в личку кинул
  • Valabuev
    _FSG_Pacific сказал:

_FSG_Pacific сказал:

Всі фарби , які утворюють лакову пліку будуть лущитись .Якраз теж зайнявся питанням покраски дерева , проконсультувався у чотирьох "крутих" у нашій місцині столярних фірмах , чотири різних спеціаліста висловились однаково . Непогано фарбувати фарбами на водній основі , але мені вони здалися дорогими , купив МІКС лак" Лазур" , буду пробувати.
    image

image

хм... а можно стол сфотографировать снизу? чтоб было видно систему креплений столешницы к ногам???
    :-#
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Робив альтанку , залишились куски крокв та мауерлату , з допомогою ручної циркулярки повирізав - позарізав , посадив на клей , скрутив саморізами
    imageimageimageimage
    Фото-0269.jpg
    768 x 576 - 201K
    Фото-0272.jpg
    768 x 576 - 180K
    Фото-0273.jpg
    768 x 576 - 173K
    Фото-0285.jpg
    768 x 576 - 165K
    image
    Фото-0287.jpg
    2560 x 1920 - 1M
    Valabuev сказал:

хм... а можно стол сфотографировать снизу? чтоб было видно систему креплений столешницы к ногам???
    :-#

Ну як ?
    Хто що знае про електродні котли ??? http://klimat-life.com.ua/g4374251-elektrodnye-kotly .
  • CARTOON
    Как же я с...о не... новый форум )))
    В цьому році набув досвіду у будівництві паркану , кому цікаво , можу поділитися

image
    Фото-0277.jpg
    374 x 281 - 59K
  • grungrun
    Картинки лучше прикреплять как картинку, а не как файл. Синяя кнопка под B.
    wtg
    Дякую
  • Dron
    а гидроизоляция? это уже законченый обьект. морозоустоийчивость блоков достаточна?
    Морозостійкість достатня , блоки бетонні , гідроізоляція для них не обов"язкова . Буде ще парапет і кришки на стовпчики .
  • Akupaka
    Хто має досвід використання "будівельних" пилосмоків?
    Хочу собі якийсь придбати, щоб менше смітити під час деяких операцій, але не можу визначитися з моделлю.
    Є дешеві китайці (наприклад, ейнхель, ево, в межах двох тисяч), є середні по вартості бренди (спаркі, метабо, 2 - 4 тисяч), є більш дорогі (макіта, бош, ці вже вище 4 тис).
    Чи варто брати дорожчі професійні моделі чи для дому з головою вистачить і китайця?
    Чи справді контрольована розетка в пилосмоку корисна функція?
    Користуюсь старим побутовим , просто часто витряхую . В основному використовую його при сверлінні перфоратором . У мене кум працює в стоматлабораторії , у них це все набагато потужнійше . Для яких цілей тобі потрібен будівельний пилосос ?
  • Akupaka
    Прибирати будівельне сміття після робіт, працювати з інструментом в якості витяжки, тобто має підключатися до інструменту.

Спитав про оренду пилосмока: 100 гривень на добу, 4 тис гривень застави, мішок для сміття треба купити самому (від 150 гривень), ремонт в разі поломки оплачуєш теж. Тобто, якщо його мучили до мене і на мені він зламається, то мені це обійдеться як новий пилосмок, але я його не отримую у володіння.
  • Akupaka
    Взяв собі китайську копію будівельного пилососу SPARKY VC 1321MS, яку просуває Епіцентр.
    Зветься EVO WD1400. Підкупила демократична ціна - 1990 грн і багаторазовий мішок у подарунок (такий в магазині, здається, 400 грн коштує).
    Заявлена потужність - 1,4 кВт.
    Пилозбірник на 20 л. Можна збирати негорючі рідини.
    Є розетка для інструменту до 2 кВт. Правда, вмикається не моментально, через 3-4 секунди після інструменту. Після вимкнення інструменту, пилосос працює ще секунд п'ять, напевно.
    В комплекті три насадки: велика для підлоги, невеличка для меблів, вузька для щілин. Також в комплекті універсальний перехідник під інструмент, але він відрізний і один, тож, якщо у вас інструмент з отворами різного діаметру, доведеться вигадати щось додаткове.
    Ще в комплекті йде фільтр для захисту двигуна від дрібних частинок сміття. Це важливо, бо як з'ясувалося, не у всіх моделях подібних пристроїв він є в комплекті.
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    В доме по высоте первых двух этажей прорезана дырка для проходя граждан :-D В народе - "арка". Мой этаж - третий. Надо утеплить пол на балконе. Я думаю положить бруски вдоль, между ними минеральную вату, потом бруски поперек и на них ОСБ-плиту. А на плиту уже какую-то хрень типа линолеума или ковролина. Это мудрое решение или тупак? :-D

Там говорят, под минвату еще пленку надо какую-то ложить (или класть), да?
    I Want to Believe
  • MilvusMilvus
    ИМХО, достаточно продольных лаг. Прямо на них клади ОСБ-лист.
    Saburo_Sakai :: Там говорят, под минвату еще пленку надо какую-то ложить (или класть), да?

Что-то типа пароизоляции. Токмо зачем она на бетоне? (Может я не прав)
    "Берегите слезы ваших детей, дабы они могли проливать их на вашей могиле."
    Пифагор
    Та не, вата или пенопласт нужны даже не над аркой.
    I Want to Believe
  • Akupaka
    Чому вату, а не дрібнопористий пінопласт?
    вата плотно укладывается, заполняя полости. Пенопласт надо запенивать..
    I Want to Believe
  • Akupaka
    Які там в тебе порожнини в бетонній плиті? =)
    Поклади прокладку, як під ламінат кладуть.

Чи ти маєш на увазі, по боках? Ну та балону піни вистачить, я думаю.

У пінопласта значно кращий коефіцієнт стримування тепла, якщо правду пишуть.
  • Dron
    утеплитель нужно пароизолировать именно со стороны теплого помещения. во избежания конденсации влаги в теле утеплителя. :-)
  • Akupaka
    @Dron , а для безтолкових? :-D
    Що куди класти?
    Akupaka сказал:

Які там в тебе порожнини в бетонній плиті? =)
    .

Блин, Рома, глянь какое-нибудь видео на эту тему.

Между лагами и полом, между лагами и лагами будет куча полостей и т.д.
    I Want to Believe
    Ты запаришься так подрезать пенопласт, чобы он плотно прилегал к кривым стенам и полу. И к кривым лагам, которые положены кривыми руками ))))))
    I Want to Believe
  • Dron
    ну можно знакомую мыш попросить. она крошку сделает пенопластовую. насыпал и все . пусть само там полости заполняет. (Y)
  • Akupaka
    Saburo_Sakai :: Между лагами и полом, между лагами и лагами будет куча полостей и т.д

А! Я не одразу зрозумів, що за арку ти маєш на увазі. Сказав би "пожежний прохід" =)

Я думав, ті лаги будуть по всій площині підлоги і утворять достатньо рівну поверхню. Треба побачити якесь фото, щоб зрозуміти.