Строительство, ремонт
  • Bulba
    Сообщений: 6,499
    Когда-то ПФ-115 была киевского завода. Так она лучше зебры.
    Гуще. Дает плотный слой уже на первом проходе.

    Вообще если копнуть глубже то лучше всего держаться краски после грунтовки дерева олифой. Олифа прекрасно пропитывает дерево и "дружит" с ним. Соответственно и краску для дерева лучше всего подбирать на основе олифы.
    Сейчас Валабуев скажет что - то....
    Но я продолжу.
    Поэтому с грунтовкой олифой или без нее но ПФ-115 реально хорошая краска, если хорошего производителя. Чтобы выбрать смотри на пятно краски на банках. Если пятно имеет ощутимую толщину - значит краска густая. Если тонко растеклось что почти толщины не ощущаешь - то будешь 3 раза одно и то-же место красить добиваясь плотности прокраски
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Рідка фарба це не мінус , у випадку фарбування дерева тільки плюс . Рідка фарба глибше проникає в структуру і сприяє довговічності покриття . Так , прийдеться фарбувати декілька разів для отримання бажаної товщини , в цьому є незручність , але у випадку нанесення відразу товстого шару густої фарби несе за собою незабаром подальше відлущення
    Спасибо сказал 1Wolfie
  • Bulba
    Сообщений: 6,499
    Если делать грунтовку олифой - то более густая лучше.
    Жидкая краска делает то что делает олифа - пропитку. И сначала это хорошо. А когда нужно обеспечивать толщину пленки - начинаются проблемы, точнее неудобства.

    Ну и главное достоинство густой краски.
    Из густой краски всегда можно сделать жидкую (олифой или разбавителем)
    А теперь попробуйте из жидкой - густую краску сделать.
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Ше з далекого дитинства я допомагав батькові обробляти дерево оліфою , потім фарбував і перефарбовував , обчищав , знов фарбував , коротше , слідкував за процесом багато-багато десятків років . Товстий шар густої фарби довго сохне і швидко відлущується . Дерево - не метал , воно постійно грає , структура рухається....чим глибше фарба ( не оліфа ) проникне в глиб , тим краще для покриття
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    _FSG_Pacific сказал:

    Всі фарби , які утворюють лакову пліку будуть лущитись .Якраз теж зайнявся питанням покраски дерева , проконсультувався у чотирьох "крутих" у нашій місцині столярних фірмах , чотири різних спеціаліста висловились однаково . Непогано фарбувати фарбами на водній основі , але мені вони здалися дорогими , купив МІКС лак" Лазур" , буду пробувати.
    image


    image
    Фото-0162.jpg
    623 x 468 - 146K
  • CARTOON
    Сообщений: 58
    Valabyi ,дай номер телефона.Нужно кое что спросить.
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    У нас немає такого користувача))
    Є - @Valabuev =)
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    CARTOON сказал:

    Valabyi ,дай номер телефона.Нужно кое что спросить.


    в личку кинул
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    _FSG_Pacific сказал:

    _FSG_Pacific сказал:

    Всі фарби , які утворюють лакову пліку будуть лущитись .Якраз теж зайнявся питанням покраски дерева , проконсультувався у чотирьох "крутих" у нашій місцині столярних фірмах , чотири різних спеціаліста висловились однаково . Непогано фарбувати фарбами на водній основі , але мені вони здалися дорогими , купив МІКС лак" Лазур" , буду пробувати.
    image


    image

    хм... а можно стол сфотографировать снизу? чтоб было видно систему креплений столешницы к ногам???
    :-#
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Робив альтанку , залишились куски крокв та мауерлату , з допомогою ручної циркулярки повирізав - позарізав , посадив на клей , скрутив саморізами
    imageimageimageimage
    Фото-0269.jpg
    768 x 576 - 201K
    Фото-0272.jpg
    768 x 576 - 180K
    Фото-0273.jpg
    768 x 576 - 173K
    Фото-0285.jpg
    768 x 576 - 165K
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    image
    Фото-0287.jpg
    2560 x 1920 - 1M
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Valabuev сказал:


    хм... а можно стол сфотографировать снизу? чтоб было видно систему креплений столешницы к ногам???
    :-#


    Ну як ?
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Хто що знае про електродні котли ??? http://klimat-life.com.ua/g4374251-elektrodnye-kotly .
  • CARTOON
    Сообщений: 58
    Как же я с...о не... новый форум )))
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    В цьому році набув досвіду у будівництві паркану , кому цікаво , можу поділитися

    image
    Фото-0277.jpg
    374 x 281 - 59K
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    Картинки лучше прикреплять как картинку, а не как файл. Синяя кнопка под B.
    wtg
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Дякую
  • Dron
    Сообщений: 647
    а гидроизоляция? это уже законченый обьект. морозоустоийчивость блоков достаточна?
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Морозостійкість достатня , блоки бетонні , гідроізоляція для них не обов"язкова . Буде ще парапет і кришки на стовпчики .
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Хто має досвід використання "будівельних" пилосмоків?
    Хочу собі якийсь придбати, щоб менше смітити під час деяких операцій, але не можу визначитися з моделлю.
    Є дешеві китайці (наприклад, ейнхель, ево, в межах двох тисяч), є середні по вартості бренди (спаркі, метабо, 2 - 4 тисяч), є більш дорогі (макіта, бош, ці вже вище 4 тис).
    Чи варто брати дорожчі професійні моделі чи для дому з головою вистачить і китайця?
    Чи справді контрольована розетка в пилосмоку корисна функція?
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Користуюсь старим побутовим , просто часто витряхую . В основному використовую його при сверлінні перфоратором . У мене кум працює в стоматлабораторії , у них це все набагато потужнійше . Для яких цілей тобі потрібен будівельний пилосос ?
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Прибирати будівельне сміття після робіт, працювати з інструментом в якості витяжки, тобто має підключатися до інструменту.

    Спитав про оренду пилосмока: 100 гривень на добу, 4 тис гривень застави, мішок для сміття треба купити самому (від 150 гривень), ремонт в разі поломки оплачуєш теж. Тобто, якщо його мучили до мене і на мені він зламається, то мені це обійдеться як новий пилосмок, але я його не отримую у володіння.
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Взяв собі китайську копію будівельного пилососу SPARKY VC 1321MS, яку просуває Епіцентр.
    Зветься EVO WD1400. Підкупила демократична ціна - 1990 грн і багаторазовий мішок у подарунок (такий в магазині, здається, 400 грн коштує).
    Заявлена потужність - 1,4 кВт.
    Пилозбірник на 20 л. Можна збирати негорючі рідини.
    Є розетка для інструменту до 2 кВт. Правда, вмикається не моментально, через 3-4 секунди після інструменту. Після вимкнення інструменту, пилосос працює ще секунд п'ять, напевно.
    В комплекті три насадки: велика для підлоги, невеличка для меблів, вузька для щілин. Також в комплекті універсальний перехідник під інструмент, але він відрізний і один, тож, якщо у вас інструмент з отворами різного діаметру, доведеться вигадати щось додаткове.
    Ще в комплекті йде фільтр для захисту двигуна від дрібних частинок сміття. Це важливо, бо як з'ясувалося, не у всіх моделях подібних пристроїв він є в комплекті.
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    В доме по высоте первых двух этажей прорезана дырка для проходя граждан :-D В народе - "арка". Мой этаж - третий. Надо утеплить пол на балконе. Я думаю положить бруски вдоль, между ними минеральную вату, потом бруски поперек и на них ОСБ-плиту. А на плиту уже какую-то хрень типа линолеума или ковролина. Это мудрое решение или тупак? :-D

    Там говорят, под минвату еще пленку надо какую-то ложить (или класть), да?
    I look inside myself and see my heart is black..
  • MilvusMilvus
    Сообщений: 1,833
    ИМХО, достаточно продольных лаг. Прямо на них клади ОСБ-лист.
    Saburo_Sakai :: Там говорят, под минвату еще пленку надо какую-то ложить (или класть), да?

    Что-то типа пароизоляции. Токмо зачем она на бетоне? (Может я не прав)
    "Берегите слезы ваших детей, дабы они могли проливать их на вашей могиле."
    Пифагор