Процедура разрешения на оружие
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Я бы даже сказал, парой анкеров
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    grun сказал:

    Akupaka :: Мені сейф нікуди вчепити, на жаль, хіба що над диваном, над головою =)

    он узкий, см 40, отодвигается чуть шкаф от стены и ставится сейф
    еще кстати его надо изнутри к стене парой дюбелей прикрутить

    Максе, в 6 кв.метрах комуналки щафу відсунути від стіни просто нікуди =/
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Ниче, ствол ножовкой укоротить и уже сейф в два раза меньший нужен :-D
    I look inside myself and see my heart is black..
  • WolfieWolfie
    Сообщений: 2,104
    мінімальний сейф, що я бачив, мав ширину біля 20см. впіндюрити його можна і під полкою книжковою, куди завгодно - він лишень має забезпечити умовну недоступність зброї. висота підбирається під зброю - мінімальна довжина мисливської зброї в Україні шось біля 80см. от і маєш металевий шкафчик 20*20*90см, прикріплений де завгодно.
    Аби тільки ця проблема не була накшталт "тисячи причин".

    упд: а, а ще є у Латека моделька Т12 начебто, розкладна одноствольна переломка. В розкладеному вигляді ващє десь біля 45 чи 50 см довжиною виходить )) Та щє іграшка 12го калібру ))) І дешева, до 200 баксів коштує.
    Don't panic! С ув. Я :)
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    у т12 80см то длина ствола, а общая чуть больше метра
    вот самое короткое, к тому ж перевозится раскладываясь пополам, правда не сильно бюджетно
    https://stvol.ua/catalog/dvustvolnoe_perelomnoe/340769/
    wtg
  • WolfieWolfie
    Сообщений: 2,104
    моя помилка. Т16 - http://zbroia.safari.ua/odnostvolnoe-ruzhyo-safari-t16-12-kal-l510-mm-plastik
    ствол 510мм. ружье складьівается пополам - можно глянуть видео-обзорьі. Аналоги - да, есть, дороже (но чаще в наличии).
    Don't panic! С ув. Я :)
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Мне всегда казалось, что оружие (любое) выбирается под конкретные задачи. Не?
    Ясен пень, были люди, которые не умели пользоваться нунчаками, но носили их, бо было модно. Но это объяснимо - подростковый возраст, 90е годы, расцвет видеосалонов, все эти ваши джекичаны :D
    I look inside myself and see my heart is black..
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    Конкретная задача - бабахинг по баночкам. Куда ещё с 12 калибром ? не на охоту же.
    wtg
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    По баночкам можно из пневмата. Да и при "движухе" тоже ТТХ важны.
    I look inside myself and see my heart is black..
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,276
    Saburo_Sakai :: Ясен пень, были люди, которые не умели пользоваться нунчаками, но носили их,

    нунчаки картечью по площади не бьют, если чо .... ^)
  • BurBur
    Сообщений: 1,693
    По площади очень хорошо работают причем как вперёд так и назад,
    По хозяину
    :-)
  • WolfieWolfie
    Сообщений: 2,104
    а вопрос о ТТХ - ето к чему? К неприятию однозарядного 12к как инструмента широкого спектра? вцелом согласен, помпа универсальнее. Но, имхо, задачи, которьіе можно поставить перед неспециализированньім огнестрельньім оружием, умеренно решит именно 12к, как помпа так и переломка. По-етому, как общая рекомендация - 12к. Дальше начинаются шашечки - а дешевле, а точнее, а удобней, а универсальней, а никон или кенон? Шашечки - ето предмет отдельньіх срачиков )))
    Don't panic! С ув. Я :)
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    К тому, что выбирать оружие исключительно под размер сейфа как то странно :)
    Это как выбирать единоборство по количеству отжиманий на тренировке
    I look inside myself and see my heart is black..
  • WolfieWolfie
    Сообщений: 2,104
    Ти правий, странно. Вихідних даних, окрім розміру сейфа, нема. Результату також нема. То й сенсу нема.
    Don't panic! С ув. Я :)
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Сабуро, уяви, що ти хочеш придбати авто, ти можеш його зберігати лише в гаражі. Ти хтів би придбати джипа 4х4, але в гараж вміститься лише малолітражка, розміром зі смарт.
    Приблизно такі у мене умови)
    В деяких випадках доводиться обирати не за бажаннями, а в межах обмежень.
  • WolfieWolfie
    Сообщений: 2,104
    Рома, подумай, якого розміру сейф ти зможеш впіндюрить. Під ліжко, в шафі на задній стінці, над книжковою полицею? бо зброя є і 55 см і 75 см (переламки в розібраному стані), 90 (помпа з найменшим стволом) і довші.
    Було б бажання, а радники знайдуться )))

    бо і зброя є дуууже різна, зручніша під ті чи інші задачі (і високоточна, і невибаглива, і для ближнього бою, і для плінку по тарілкам, і з набоями втричі дешевшими за флобера, і легка, і з магазинами, і, і, і ..). можна обирати серед більш заточеної під конкретну задачу. чи серед інструментів більш широкого профілю. було б бажання, а радники знайдуться )))
    Don't panic! С ув. Я :)
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    любая двустволка - это хорошо
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Мені імпонує багатозарядна рушниця, можливо, помпа чи карабін. Якщо чесно, я не дуже розуміюся на видах.
    Але двохстволка мені здається дещо непрактичною, бо її треба часто заряджати =)
  • BurBur
    Сообщений: 1,693
    Может пулемет сразу брать?
  • WolfieWolfie
    Сообщений: 2,104
    а ось ми і підійшли до питань цільового призначення ;)

    чим мені імпонує:
    - коротка розкладна одностволка. можливістю спакувать в рюкзачок і понести кудись на пострєлушки. компактність при перенесенні. більш уважне ставлення до кожного пострілу. ціна (мвахаха, як завжди!)
    - дешева помпа. можливість використання для ураження кількох цілей в короткий проміжок часу за умови тренувань і нечастих пострілух. нежалько поставити дома про всяк випадок "щоб було"
    - мелкан. недорого, точно, суто розважальна стрільба з недорогими пострілами (3,5 грн за постріл)
    - хороша переломка (одно- чи дво-ствольна) - приємно торкатись, приємно полювати. може і просто стояти вдома, бо 6 пострілів з помпи це добре, але за певних умов має вистачити і одного. гучного дробового пострілу, що лищає вирвану діру в мішені.
    З нарізним не стикався, бо не зможу собі дозволити розваги з ціною набою від крила літака до космічного човна, а практичного використання мені нема. Бойову зброю на випадок збройного конфлукту або видадуть, або дістається першим пострілом з 12го калібру (або ти лошара і небіжчик )))) )
    Don't panic! С ув. Я :)
  • BurBur
    Сообщений: 1,693
    Вроде для добычи боевого оружия
    Нужна монтировка...
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    К стати - 5.56/45 сейчас стоит меньше 15 грн за один бабах. Один бабах 12 к дробь со спортивной навеской - где то 9 грн. Разница уже не такая страшная. Зато дробью каааак бабахнешь - улыбка сама на морду вылезает :)
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Я беру машину под конкретные задачи, а уже по факту решаю вопрос с хранением. Если мне по работе нужна газель, чтоб кирпичи возить, а я купил смарт, бо он в коробке от холодильника храниться может, это как то тоже странно ))))
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    Ну бывает же, хочется чего то и вроде понятно чего, но круг задач немного размыто. Вот и спрашивают люди - а как у других?. Это нормально.
    Меня стрельба по тарелкам очень увлекает. И вообще ,- 12й - это зенитка :). Каааак шарахнешь что по бумаге, что по "предмету" - красота и удовлетворение.
    И да, онож не такое необходимое как авто, поэтому и вопросы разные и про хранение тоже. Ото ствол, что Макс ссылку кидал , я бы себе купил, но у меня наследство подвернулось, а одного в 12 к мне точно хватит :)
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    Когда-то взял по привычке бумажки А4 на пострелушки 12к. Понял, что ошибся с мишенью :D
    wtg