Строительство, ремонт
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    Спасибо сказал 1Wolfie
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    советы по отоплению и теплым полам - никуда не годные... нет ну есть толковые, но в целом - это советы для застройщиков в россии =) - там как раз такие отсталые, лет на 15...
    =)
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    мониторинг Кадастра Киева
    на карте обьекты строительства со статусом законности
    http://monitor.mkk.kga.gov.ua/
    wtg
  • sanctorsanctor
    Сообщений: 596Symbol
    народ, а кто в теме, посоветуйте нормальную краску для наружных работ по дереву.
    на даче надо подкрасить скамейки, столы, ступеньки, рамы и т.п.
    в интернетах пишут, что акриловые краски - самое то.
    продавцы же в один голос утверждают, что акриловые - это по бетону, а по дереву лучше использовать нитрокраски
    WTF?
    Vanitas vanitatum et omnia vanitas
  • Bulba
    Сообщений: 6,499
    Нитрокраску по дереву нельзя !!!
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    Я становлюсь занудным демоном противоречия :)))) - С КАКОГО ПЕРЕПУГУ НЕЛЬЗЯ???????
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Нітрофарбами фарбують човни і з дерева також! :-D

    Але, якщо не помиляюся, є специфіка, іншим типом поверху не можна фарбувати чи навпаки, нітру поверх іншого не пофарбуєш. Треба знімати.

    Акриловою або "звичайною" алкідною, але вона довго сохне і смердить сильніше. Краще загрунтувати чимось перед фарбуванням, щоб дерево було захищенішим і фарби менше йшло.
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    Ну ак бы технология покраски пока не обсуждается :))))
    Бульба - ну, снтва спрошу, откуда столько максимализма??? :)
    Даже завидно немного...
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Ще пишуть, що доволі небезпечна для довкілля та здоров'я і пожежонебезпечна, треба фарбувати в спеціальному приміщенні з дотриманням техніки безпеки.
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    А забув, алкідна найдешевша, якщо багато роботи і не хочеться багато витрачати. Але акрилова ніби-то має дати якісніший результат - більш витривалу до атмосферного впливу поверхню.

    Ось тут ніби непоганий опис типів фарб - http://ibud.ua/ua/statya/vybrat-krasku-rekomendatsii-pokupatelyu-3152
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Akupaka сказал:

    Ще пишуть, що доволі небезпечна для довкілля та здоров'я і пожежонебезпечна, треба фарбувати в спеціальному приміщенні з дотриманням техніки безпеки.


    Це я про нітрофарбу писав.
  • Bulba
    Сообщений: 6,499
    Это не максимализм. Это суровый жизненный опыт. И он говорит однозначно что красить дерево нитрокраской - нельзя.
    Про яхты - ну так там и лак другой, и подготовка поверхности другая - не бытовая.
    Хотя нет, я спорить не буду. Хотите красить нитрокраской - красьте.
    Некоторым надо учиться на своих ошибках.
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Я пропитываю составами от гниения и сверху морилкой.
    I look inside myself and see my heart is black..
  • WolfieWolfie
    Сообщений: 2,104
    знаю по моделизму, что нитру класть на акрил нельзя - акрил растворяет и вспучивает.
    почему нитру на дерево низя - интересно. почему?

    я предпочитаю акрил по косвенным причинам. кстати, диски на авто задувал именно акрилом.
    Don't panic! С ув. Я :)
  • Bulba
    Сообщений: 6,499
    Плохо держится, очень быстро начинает отлущиваться.
    Нужно ложить под нитро серьезную грунтовку
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    Если красить надо много, то можно сварить
    wtg
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    Bulba сказал:

    Плохо держится, очень быстро начинает отлущиваться.
    Нужно ложить под нитро серьезную грунтовку


    пишу то же самое -
    "Плохо держится, очень быстро начинает отлущиваться.
    Нужно ложить под масло серьезную грунтовку"
    в чем разница???
    я вижу лодки, самолеты. модели лодок и самолетов, я вижу фанеру в конце концов ...
    что не так с "нитро"???? опять эта херня с максимализмом, как и свеликами без тормозов, которых "не бывает", как всем известно...
    .

    нет Фанеру я не вижу!!!!
    Юрка - как ты там???!!!
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Всі фарби , які утворюють лакову пліку будуть лущитись .Якраз теж зайнявся питанням покраски дерева , проконсультувався у чотирьох "крутих" у нашій місцині столярних фірмах , чотири різних спеціаліста висловились однаково . Непогано фарбувати фарбами на водній основі , але мені вони здалися дорогими , купив МІКС лак" Лазур" , буду пробувати.
    image
    Новый точечный рисунок.bmp
    176 x 258 - 133K
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Фарби на водній основі гірші для вулиці, як на мене, і для них треба гарно готувати основу і правильно фарбувати! Я фарбував вікно, основа - шліфована алкідна, фарбував пензлем, то воднодисперсна одразу дрібно потріскалася в деяких місцях. Чи то шар затовстий був, чи основа погано підготовлена.
  • MilvusMilvus
    Сообщений: 1,833
    Эмаль ПФ-115. Доступно, долговечно.
    "Берегите слезы ваших детей, дабы они могли проливать их на вашей могиле."
    Пифагор
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Вот какое попалось чудо-средство. 3 в 1м :)

    http://ukrfarba.com.ua/emal-ekspress-3-v-1-antikorrozionnaya-gladkoe-tsvetnoe-pokryitie.html?pop=0.
    I look inside myself and see my heart is black..
  • sanctorsanctor
    Сообщений: 596Symbol
    пасиб за советы
    пока взяли ПФ-115
    а новые постройки попробую таки акриловой краской покрыть
    Vanitas vanitatum et omnia vanitas
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Фарбував пару раз ПФ 115 " Зёбра " , помимо того , що вітчизняна , недорога то ще й по якості мене влаштувала . Правда , фарбував металеві поверхні ( китайські двері та металеві ворота ) , фарбу наносив пульверізатором на поверхню протерту розчинником . Восьмий рік пройшов , не зважаючи , що сонячна сорона , вигляд має достойний . Є в цієї фарби один недолік .... довго сохне , замість 24 годин потрібно 48 (%)
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Два недоліки! Ще смердить дуже! =)
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    :-D Не довго , тільки коли сохне :-D :-D :-D
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Не зустрічав ПФ з запахом ванільки :-D