Либеральный мультикультурализм
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    Чувствую там весело, говорят, это под Кале, Франция
    https://youtu.be/86J6zturfN8
    wtg
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Тю! То вже б ловили і вантажили їх у одну фуру =)
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Пора відловлювати і створювати концентраційні табори ? 8-)
  • WolfieWolfie
    Сообщений: 2,104
    взагалі-то є якись правила. від правил перетину кордону до правил поведінки.
    я не знаю, як би я аирішував цю проблему
    Don't panic! С ув. Я :)
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Біженці ( туристи , гості ) мають дотримуватись законів та правил поведінки країни (місцини , сім "ї ) в якій перебувають. Не знання закону не ухиляє від відповідальності , все . Нєфіг панькатись , безпрєдєльщиків пакувати в автозаки і відправляти на виправні роботи
  • WolfieWolfie
    Сообщений: 2,104
    виправні = когнцтабор..
    чи забити, і такі робити своЄ життя краще
    Don't panic! С ув. Я :)
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Концтабір не тотожньо виправним роботам!
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Wolfie сказал:

    виправні = когнцтабор..
    чи забити, і такі робити своЄ життя краще


    Ти маєш на увазі їх всіх забити ?
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Европа пошла по пути человечности. Этот путь не предусматривает опизд%ливание в нужный момент. Если внедрить эффективное опизд%ливание (и другие жесткие методы), то уже не получится говорить о "европейских ценностях", "толерантности" и прочих популярных нынче понятиях.
    I look inside myself and see my heart is black..
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Akupaka сказал:

    Концтабір не тотожньо виправним роботам!


    Чому ? Не пов"язуй поняття концтабір з фашистською германією , а вдумайся в реальний зміст назви . Хоча й тоді вони створювались не для катувань , а для утримання й використання дешевої робочої сили
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Saburo_Sakai сказал:

    Европа пошла по пути человечности. Этот путь не предусматривает опизд%ливание в нужный момент. Если внедрить эффективное опизд%ливание (и другие жесткие методы), то уже не получится говорить о "европейских ценностях", "толерантности" и прочих популярных нынче понятиях.


    Яка в тебе толерантність до циган ? Люди , які дотримуються норм моралі та законів країни в якій перебувають , мають право на толерантність в свій бік
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Я не европеец, у меня нет толерантности. :) Я допускаю применение насилия в нужный момент.
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    в европе тоже допускают такое, но считают, что рока такой момент не наступил. думаю напрасно они так.
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Та там детский сад. Все исключительно в юридической плоскости. Да и технически сравни как Беркут людей херачил и как европолицейские.

    Когда люди допускают, то все демонстрации мигрантов заканчиваются жестким опиз%юливанием, пакованием в грузовики и принудительной депортацией.
    I look inside myself and see my heart is black..
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Так а я про шо . Всі біженці , які не виконують певних правових норм мають бути ізольовані від суспільства . Це можна зробити тільки силовим методом , помістивши їх в поселення закритого типу . Потім погрузка в " контейнери " і депортація .
    Спасибо сказал 1Wolfie
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    то как наш беркут пиздячил людей - можно сравнить хиба шо с тем как безондер команды "европейские ценности " прививали жителям Украины и Белоруси.
    там в Европе конечно все мягче я не спорю.
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    депортация - предусматривает принятие депортируемых страной куда их депортируют. ты думаешь можно 100 000 мигрантов привезти в порт Сирии, сказать забирайте назад, и там их начнут принимать в обьятия Родины????
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Посадить в самолет и выбросить с парашютами. Или отправить на корабле с дистанционным управлением :-D
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    _FSG_Pacific сказал:

    Akupaka сказал:

    Концтабір не тотожньо виправним роботам!


    Чому ? Не пов"язуй поняття концтабір з фашистською германією , а вдумайся в реальний зміст назви . Хоча й тоді вони створювались не для катувань , а для утримання й використання дешевої робочої сили

    Я й не пов'язую. Концтабір, то місце зосередження людей за певною ознакою, часто з обмеженням права міграції з території табору.
    Виправні роботи, то коли ти щось порушуєш і через то мусиш щось зробити щоб виправдатися. При цьому, ти навіть можеш продовжувати жити у власному домі.
    Концтабори для біженців поширений спосіб організації їх проживання, на скільки я розумію. Хіба що, може зараз не так строго з правом виходу за межі табору.
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Valabuev сказал:

    депортация - предусматривает принятие депортируемых страной куда их депортируют. ты думаешь можно 100 000 мигрантов привезти в порт Сирии, сказать забирайте назад, и там их начнут принимать в обьятия Родины????

    Ну тож я й кажу , в контейнери й на родіну
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    Барышня как раз попала с ними в поезд на Вену, пишет жестяк
    http://www.eurointegration.com.ua/experts/2015/09/9/7038016/
    wtg
  • grungrun
    Сообщений: 17,084Symbol
    Оружие для беженцев
    http://lidiya-nic.livejournal.com/7144708.html
    wtg
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    путин, еслине Украиной, то Сирией, точно до....е.....бет Евросоюз до следующей ступени "улучшения " отношений.
  • Bulba
    Сообщений: 6,499
    Скорее бы...
  • Valabuev
    Сообщений: 8,549
    Кроме прочего - через Сирию проходит маршрут возможного газопровода Саудовская Аравия-Турция - засовывающая в кацапскую сраку , окончательно и безповоротно, все влажные мечты наших северных "братьев" об "обходных транзитных потоках".
    В общем будем смотреть.