Автомобілі
  • МиротворецМиротворец
    Сообщений: 1,704
    Akupaka сказал:

    @Миротворец
    номерів не видно, та й в даній обстановці сам можеш отримати, що не обрав вірну швидкість та дистанцію малу тримав.


    Рома, какая нахер дистанция, если крендель не уступил мне дорогу при перестроении на мою полосу как минимум? А номера отлично видны, ютуб ухудшает картинку, вот скрин с моего видеофайла локально:
    Большая картинка

    - А злые здесь не ходят.
    - Почему?
    - Добрых боятся...
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Він не не поступився, ти був надто далеко, щоб саме про це право говорити, на мою думку.

    Прямо можна його притягти до відповідальності лише за поворот праворуч з другої смуги
  • МиротворецМиротворец
    Сообщений: 1,704
    Akupaka сказал:

    Він не не поступився, ти був надто далеко, щоб саме про це право говорити, на мою думку.
    Прямо можна його притягти до відповідальності лише за поворот праворуч з другої смуги


    ПДД Украины 2013.
    уступить дорогу — требование к участнику дорож­ного движения не продолжать или не возобновлять движение, не осуществлять каких-либо маневров (за исключением требования освободить занимаемую по­лосу движения), если это может вынудить других участ­ников дорожного движения, имеющих преимущество, изменить направление движения или скорость;

    10.3. При перестроении водитель должен уступить дорогу транспортным средствам, движущимся в попутном направлении по той полосе, на которую он намерен перестроиться.


    Мне пришлось изменить скорость.

    - А злые здесь не ходят.
    - Почему?
    - Добрых боятся...
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Не все так однозначно. Як ти визначив, що необхідність була, наприклад?
  • МиротворецМиротворец
    Сообщений: 1,704
    Рома, ты как ребёнок. Как ты определяешь, что пора тормозить? Вдруг тот индеец не с дороги бы съехал, а на моей полосе остановился бы, например, для посадки\высадки пассажира? Не факт, что я успел бы оттормозиться..
    - А злые здесь не ходят.
    - Почему?
    - Добрых боятся...
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Якби він зупинився, була б інша розмова =) Думаєш, що в суді тебе щось розумніше запитають?
  • WolfieWolfie
    Сообщений: 2,104
    думаю, что дебилов надо учить любыми методами. если сейчас не пожалуешься на его нарушение без аварии, завтра он сможет создать аварию. так что согласен, жаль, что камера была не настроена
    Don't panic! С ув. Я :)
  • KochumKochum
    Сообщений: 2,547
    Akupaka сказал:

    @Kochum
    10k +

    У мене лише в два рази пробіг більший, але я подібне зустрічаю регулярно. Щоправда, здебільшого винуватцями є машини більш дорогого класу.

  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    @Wolfie @Миротворец
    а що в тому, що камера не налаштована? Показання як свідок ти даєш, і в суді присягаєш також, а я думаю, що викличуть як свідка. Деякі камери цих даних не пишуть, так що, запис не існуючий?
    А з приводу вчити будь-якими методами, то тут не згоден, бо не обов'язково він це робить постійно, не всяке вчення сприймається однозначно, ну і два дебіла - сила, якщо діяти їхніми методами, то чим ти кращий? =)

    @Kochum
    може мені щастить? А може я спокійно їжджу і всі навколо також здаються спокійними? :-D
  • Bulba
    Сообщений: 6,499
    А есть еще одно наблюдение. Если едет крутой джип - то за рулем однозначно пид...ас.

    И еще

    Если не на джипе едет пид...ас - то обязательно с ксенонами.
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    @Bulba
    з обома цими твердженнями можна посперечатися :-D
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    если кому по грязи ездить, можете у пацанов резину взять :-D

    image
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    I look inside myself and see my heart is black..
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,276
    Bulba :: А есть еще одно наблюдение. Если едет крутой джип - то за рулем однозначно пид...ас.


    прежде чем обобщать, посмотри этот ролик, и устыдись своих слов...люди разные бывают. Как по мне хуже всех - гопота на ржавых тюнингованых "жигулях"
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,276
    специалисты, и шо, в таком состоянии машинка стоит всего 2куе? :-B
    http://auto.ria.com/auto_gaz_21_2326435.html
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Адекватная цена. Что тебя смущает?
    I look inside myself and see my heart is black..
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,276
    да ... выглядит практически идеально... если чувак ее восстанавливал то должен был изрядно потратится
  • Bulba
    Сообщений: 6,499
    Для Yariy
    Ролик - не показатель. А личный опыт доказывает то что я сказал. Они покупают джип чтобы все видели кто едет и чтобы ложить большой болт на ПДД и всех участников дороги.
    Вот только не надо мне рассказывать что они покупают джипы из-за плохих дорог.
    Те кто просто хочет показать свой достаток покупают крутые машины, но не джипы. И сами бережно к ним относятся (хотя и не без исключений)

    А про ксеноны я вообще молчу. Если раньше они бывали но не часто, то теперь это какая-то эпидемия. Ехать на фарах совершенно невозможно. И дело даже не в том чтобы не слететь с дороги. Дело в том что когда едет на встречу ксенон - то ты совершенно не видишь что делается на обочине. И если там есть человек - ты увидишь его только на капоте. Одна надежда что пешеходы сами должны себя спасать. А если бабка будет лужу обходить?
    И не надо мне рассказывать сказки про фирменные и не фирменные ксеноны. Когда стоит - да вроде все в порядке. Но когда едет - то или на горбатой дороге подскакивает и слепит , либо на небольшой подъемчик идет - алес капут.

    В ГАИ идиоты сидят. Для уменьшения аварий ездите с включенным светом! И ШО??? А запретили бы ксеноны, и ограничили мощность обычных ламп - вот это реальная безопасность на дорогах!
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    @Bulba
    правильно, треба від фар передніх взагалі відмовитися, в авто вистачає і габаритів! І швидкість обмежити в 30 кмг.

    Джипи-джипи... Ще один стереотип, так само як блондинки серед жінок. Джипи купують через безпеку, в першу чергу, бо навіть водії з курячим розумом розуміють, що при ДТП шанси в джипі вищі. В другу - через прохідні якості. А все те, що тебе дратує - від кузова не залежить, бо, якщо гамно за кермом, то він однаково поводиться, що за кермом джипу, що за кермом ланоса. Просто багато хитрожопих встигло хапнути на джип, тому вони часто зустрічаються.
    Що до ксенона, тут проблема в тому ж. Більшість думає лише про себе, ставлять будь-який ксенон, що світить будь-куди. Виховані люди ставлять дорогі якісні фари або не дуже дорогі, але оптимальні по якості і налаштовують їх так, що ти не помічаєш того ксенону назустріч. Між іншим, звичайна галогенка, що неправильно налаштована, сліпить не гірше ксенону. А в деяких авто так криво налаштовані фари, що таке враження, що вони з Великобританії щойно приїхали - їхня права фара сліпить на зустрічну сильніше за ліву!
    В обох випадках, проблема ще й у відсутності покарання за порушення правил. Тут додаткових пояснень не потрібно, я думаю.
    Можу порекомендувати тобі користуватися окулярами для нічного водіння, такі жовті зазвичай. Вони й в пасмурну погоду зручні. Але зважай, що не всякі з них для нічного підходять.
    Я користуюсь кафа франце, значно легше почуваюсь після дороги в них.
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Это не востановленная машина. Просто сохранилась неплохо. Смотрели за ней. Я думаю, если заглянуть внутрь,то обнаружится масса косяков.
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Yariy :: специалисты, и шо, в таком состоянии машинка стоит всего 2 куе?

    @Yariy
    Яка різниця скільки вона коштує? Головне, скільки коштує володіти нею.
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    И сколько по-твоему? :)
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Я не казав, що знаю, але впевнений, що може обійтися не дешево =) Плюс, якщо введуть податок на старі авто, що обіцяли, то ще дорожче буде.
    А ти б міг би й підказати! ;)
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,824
    Смотря как ездить. Критичного и страшного ничего нет.

    Это не старый автомобиль, а ретро-автомобиль, разница существенна. Этот термин и в Законе том прописан.
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Закон не читав толком, а чим ретро від старого відрізняється? На ретро можна лише раз в рік на виставку?
    Я не проти подібного авто, самому подобається, але мені здається, що це не щоденний авто.